Basel - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Basel
0 : 1

Vaclik; Safari, Suchy, Schar, Degen(Hammudi 75'); Gashi, Zuffi(Kakitani 86'), Frei (Diaz 83'), El Nenny, Gonzalez; Embolo
Navas; Arbeloa, Ramoes, Varane, Coentrao; Isco(Nacho 90+2'), Kroos; Bale, Rodriguez(Marcelo 88'), Ronaldo; Benzema (Illaramendi 70')

Ronaldo (35.)

Degen (43.) żółta kartka
Coentrao (47.) żółta kartka

Mecze na żywo: Basel - Real Madryt

90+5'
Koniec meczu! Za uwagę dziękuję Italianio.

90+3'
Hammudi! Przyjął piłkę w polu karnym i oddał strzał w kierunku dalszego słupka. Niecelnie.

90+2'
Ostatnia zmiana w Realu. Nacho za Isco.

90'
5 min doliczone.

88'
No proszę. KIlku kibiców FC Basel na murawie boiska.

88'
Marcelo w miejsce James'a Rodrigueza.

85'
Kakitani w miejsce Zuffi'ego.

85'
Dobre minuty Basel. Real ma kłopoty w obronie.

82'
Diaz w miejsce Frei'a.

81'
Rożny Realu. Piłka wybita przed pole karne. Strzał Illary zablokowany!

80'
Real zamknął Basel na własnej połowie.

77'
Ładna akcja Realu lewą stroną. Bale do Ronaldo na wolne pole. Strzał portugalczyka ląduje na słupku bramki.

75'
Zmiana w zespole Basel. Hammudi za Degena.

74'
BALE!!!! Walijczyk dostał podanie na prawym skrzydle, wpada w pole karne i uderza prosto w poprzeczkę! Piłka spada metr od bramki ale zostaje wybita przez obrońców.

73'
Rożny dla Realu.

71'
Bale na spalonym.

70'
Zmiana w Realu. Illaramendi w miejsce Benzemy.

69'
Real gra dziś dość nie pewnie, pozwalają Basel na bardzo dużo co skutkuję groźnymi akcjami gospodarzy.

66'
Świetna akcja Basel! Embolo wyszedł sam na sam z Navasem, próbuje go minąc i oddaje strzał. Navas koniuszkami palców wybija piłkę na rzut rożny.

64'
Real rozgrywa piłkę. Wolne tempo spotkania.

61'
Strzał Gashiego zza pola karnego. Prosto w Navas'a.

59'
Gonzalez leży na murawie, potrzebuje pomocy medycznej, wygląda na to że potrzebna będzie zmiana.

55'
Gashi!!! Ładna akcja Frei'a w środku pola, podaje do Gashiego, ten mija Ramosa ale oddaje niecelny strzał, piłka otarła się jeszcze o obrońcę Królewskich i mamy rzut rożny.

53'
Walka w środku pola. Mecz dosyć wyrównany.

51'
Wolny dla Realu z 30 metrów. Ronaldo strzela i z małymi problemami piłkę wybija Vaclik.

49'
Dobra akcja Realu. Trzech na dwóch wyszła ekipa Królewskich. Dogranie James'a do Ronaldo odrobinę za mocne i Basel od bramki.

47'
Żółta kartka dla Coentrao.

46'

45'
Real od środka. Zaczynamy!

*'
Zawodnicy już wracają na murawę. Za kilka chwil początek drugiej połowy.

45'

43'
Żółta kartka dla Degen'a(B)

40'
Kolejna akcja Basel! Gonzalez nie trafia z 4 metrów na pustą bramkę po podaniu Gashi'ego! Sędzia pokazał jednak spalonego w tej akcji, jednak piłka powinna chociaż trafić do siatki.

39'
Gonzalez!!! Strzał zawodnika Basel z linii pola karnego! Broni Navas ale mogło to go zaskoczyć.

37'
Embolo pada w polu karnym Realu. Gwizdek sędziego milczy.

35'
Świetna akcja Benzemy na lewym sprzydle, zagrywa do Ronaldo a Portugalczyk pakuję piłkę do pustej bramki! 0:1!!

35'
0:1!!!

34'
Strzał Zuffi'ego(B) zza pola karnego. PIłka mija bramkę o kilka metrów.

31'
Real nie może wejść dziś na swój poziom gry. Basel spokojnie to wykorzystuje i co chwila próbuję przeprowadzić dobrą kontrę.

28'
Błąd obrony Realu w środku pola kończy się strzałem na bramkę Navas'a. Strzał zza pola karnego bardzo niecelny.

26'
Po raz drugi Ronaldo na spalonym w ostatnich kilku minutach.

24'
Ronaldo na spalonym.

22'
Spotkanie rozgrywane w wolnym tempie z przewagą Realu.
Teraz dobra akcja Bale'a lewą stroną, dośrodkowanie ale piłkę łapie Vacilik(B).

18'
Real w ataku pozycyjnym.

15'
Rożny dla Basel.

12'
Dośrodkowanie James'a(R). Do piłki dochodzi Bale(R), strzał głową prosto w ręce Valclik'a(B)

12'
Rzut rożny dla Realu.

10'
Kolejny spalony w tym meczu. Gonzalez(B) strzelał na bramkę Navas'a jednak znalazł się na pozycji spalonej.

7'
Basel zagęściło środek pola, Real mimo iż utrzymuje się przy piłce nie może skonstruować dobrej akcji.

4'
Basel w dość wysokim pressingu.

2'
Ładna akcja gospodarzy przed polem karnym Realu. Niestety jeden z zawodników złapany na spalonym, zapowiadała się naprawdę ładna akcja.

1'
Pierwsze zagranie w kierunku Bale'a(R). Walijczyk na spalonym.

0'
Basel od środka, zaczynamy!

*'
Zawodnicy już na murawie boiska. Hymn Ligi Mistrzów UEFA!

*'
Witam na meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Basel a Realem Madryt. Komentować dla Was będzie Italianio.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Basel - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online