Ludogorets - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

RELACJE LIVE: LIGA MISTRZÓW ONLINE

93'
Sędzia kończy spotkanie.Ludogorets po dobrym meczu remisuje z Liverpoolem.Dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje LIVE

92'
Kolejna centra w pole karne Liverpoolu ,jednak z trudem wybija Skrtel.Trwa rozpaczliwa obrona gości.

91'
Coutinho zaskoczony wynikiem ? :

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

88'
GOOOOOOOOOOOOOOOL 2-2 Terziev! To musiało się tak skończyć!Po rzucie rożnym Dyakov przedłużył piłkę głową do Terzieva a ten z najbliżej odległości strzela bramkę głową.

86'
Wanderson z rzutu rożnego stara się dograć piłkę do jednego z swoich kolegów,jednak nic z tego.

84'
Younes centruje płasko ale obrońcy wybijają piłkę.

83'
Zmiana:
Moreno->Sterling

83'
Quixada na 16 metrze schodzi wzdłuż środka linii pola karnego i oddaje mocny strzał,piłka przelatuje obok słupka.

82'
Gerrard Świetnie podał prostopadle do Sterling ten znalazł się sam na sam z Stoyanovem który świetnie wyczuł anglika i ochronił swój zespół przed ochroną bramki.

81'
Wszystko na jedną kartkę na boisku pojawia się :
Hamza->Espinho

80'
Ostatnie 10 minut spotkania przekonamy się czy gospodarze wykorzystają uwidaczniającą się przewagę i strzelą gola na remis.

77'
A tu fatalne pudło Hendersona:

75'
Słaby fragment gry graczy Liverpoolu,którzy praktycznie oddali pola graczom z Bułgarii.

74'
Kolejny strzał gracza Ludogoretsa, tym razem z dystansu Quixada lecz chybi tuż obok słupka.

73'
Zmiana:
Wanderson->Alexandrov.

72'
Na granicy pola karnego Marcelinho decyduję się na strzał ale piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

71'
Henderson dochodzi do strzału,piłka jeszcze odbija się od jednego z rywali ale z trudną piłką radzi sobie Stoyanov.

70'
Zmiana:
Juninho Quixada->Abalo.

68'
Sterling w pojedynku na lewym skrzydle z Caicarą , z którego zwycięsko wychodzi ten drugi który dobrze się zastawia i piłka wychodzi za linię boczną.

66'
Gerrard dośrodkowuje,jednak i tym razem nie stwarza zagrożenia.

64'
Coś niesamowitego nie ma bramki dla Liverpoolu!Sterling zakręcił obrońcą na lewej stronie dzięki czemu miał dogodną sytuację do dośrodkowania i to czyni,strzał szczupakiem oddaje Lambert ale zostaje zablokowany przez Mineva,piłka trafia pod nogi Hendersona który praktycznie ma pustą bramkę i z kilku metrów uderza na siłę przez co przenosi piłkę nad poprzeczką!

62'
Espinho decyduje się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego,piłka po jego uderzeni przelatuje nad poprzeczką.

60'
Henderson faluje Misidjana i mamy rzut wolny z lewej strony z odległości 34 metrów.

58'
Przerwa medyczna której potrzebuje Sterling.

58'
Piłka zostaje zgrana przed polem karnym do Alexandrova,ten strzela z półwoleja jednak czynni to bardzo niecelnie.

56'
Wysoka centra z rzutu wolnego Gerrarda, ale piłkę spokojnie łapie Stoyanov.

55'
Caicara faluje Sterlinga.Mamy rzut wolny w odległości 30 metrów od bramki.

54'
Marcelinho z głębi pola stara się zagrać do wychodzącego na wolną pozycję Mineva,jednak piłka jest zbyt mocna by mógł do niej dojść.

52'
Walka toczy się w środkowej strefie boiska.

49'
Misidjan przyjmuje piłkę i oddaje strzał z około 20 metrów,mocny strzał przeleciał obok prawego słupka Mignoleta.

47'
Dani Abalo chwyta się za głowę, po tym jak nie trafie z woleja w piłkę na 15 metrze.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę bez zmian.

45'
Sędzia nie dolicza ani jednej minuty.Po pierwszej połowie po fatalny początku Liverpool się otrząsnął i zdołał wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą , jednak w drugiej połowie nie powinno brakować emocji gdyż Ludogorets potrafi grać w piłkę nawet z tymi najlepszymi

44'
Caicara dostał piłkę na wolne pole , jednak ta była mocno zagrana i ledwo co zdążył ją zagrać pod pole karne , jednak nie mogła ona sprawić problemów bramkarzowi.

43'
Skrtel w obronie pewnie interweniuje głową oddalając zagrożenie.

42'
Bramka Hendersona !

41'
Piłka na wolne pole do Lamberta jednak ten jest na pozycji spalonej.

40'
Dyakov na linii pola karnego decyduje się na strzał jednak zostaje zablokowany.

38'
Z Lewego skrzydła kąśliwie dośrodkował Sterling,a na piłkę w porę nabieg Henderson który z najbliżej odległości strzel bramkę na wagę prowadzenia w tym spotkaniu

37'
GOOOOOOOOOOOl 1-2!!!! Henderson!

34'
Po raz kolejny nie pewnie Mignolet , piłka po uderzeniu odbija się kozłem przed bramką a bramkarz niepewnie chwyta piłkę ale jednak mu się to udaje.

33'
Dyakov zdecydował się na indywidualną akcję i zostaje sfaulowany.Mamy rzut wolny w odległości ok 30 metrów od bramki.

30'
Dośrodkował z prawego skrzydła , jednak piła wraca do niego jak bumerang, zdołał oddać strzał jednak był on zbyt słaby i sam w środek bramki by pokonać Stoyanova.

29'
Sterling odebrał piłkę, popędził środkiem,mając do wyboru kilka opcji zdecydował się na tą najgorszą, oddaje strzał z ponad 20 metrów, a piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

27'
Liverpool stara się przedrzeć przez środek pola jednak jak na razie nic z tego nie wynika.

25'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego,z bramki wychodzi Mignolet jednak nie trafia w piłkę i goście mogą mówić o dużym szczęściu że piłka nie została skierowana w światło bramki.

24'
Atak prawą stroną gospodarzy i Caicara zostaje sfaulowany.

22'
Okazja dla Ludogorets z rzutu wolnego, w odległości 32 metrów od bramki, jednak gospodarze nie potrafią wykorzystać stałego fragmentu gry.

20'
Dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu , a tam nieporozumienie między obrońcami a bramkarzem i Toure o mały włos nie pakuje piłki do własnej bramki.

19'
Toure popisuje się świetną interwencją,przerywając podanie wślizgiem w polu karnym.

17'
Alexandrov rozpędza się na prawym skrzydle,przy dośrodkowaniu zostaje zablokowany ale zdołał wywalczyć rzut rożny.

16'
Gerrard dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne , lecz na posterunku Moti który oddala zagrożenie.

14'
A to bramka dająca wyrównanie :

12'
Ludogorets stara się zacieśnić szyki obronne, aby uniemożliwić Liverpoolowi przedarcie się po raz kolejny pod własne pole karne.

11'
Johnson płaska centruje z skrzydła jednak piłkę pewnie łapie Stoyanov.

9'
Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy tam piłkę uderza Lambert jednak nie zbyt dobrze , lecz piłki nie zdołał wybić obrońca i anglik ponownie doszedł to piłki i już tym razem strzela bramkę dającą obecnie remis

8'
GOOOOOOOOOL 1-1 szybkie wyrównanie!

6'
Tak padła bramka dla Ludogorets

4'
Sensasycyjnie zaczyna nam się spotkanie! Piłka ląduje pod nogami Marcelinho ten decyduje się na strzał z około 25 metrów , złą interwencją popisuje się Mignolet który wypluwa przed siebie piłkę a do niej doskakuje Abalo który strzela z najbliższej odległości

3'
GOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOL 1-0

2'
Pierwsza prostopadła piłka w pole karne gospodarzy ale akcję przerywa wybiciem Terziev.

1'
Pierwsza interwencja w obronie Toure.

1'
Rozpoczynamy!

0'
Dzisiejszy sędzia to Antonio Mateu Lahoz.

0'
Dzisiejszy mecz jest ważny dla obu ekip,obie mają po 3 pkt i jeśli chcą myśleć o awansie obie muszą dziś zdobyć 3 pkt,chociaż większa presja ciąży na gościach z Liverpoolu.

0'
Rezerwowi gości:Jones, Lovren, Coutinho, Moreno, Lallana, Borini, Can.

0'
Rezerwowi gospodarzy:Borjan, Barthe, Aleksandrov, Anicet, Wanderson, Quixada, Hamza

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ludogorets - Liverpool.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ludogorets - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online