Piast Gliwice - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Cifuentes - Klepczyński, Osyra, Hebert, Brożek - Szeliga (84' Jurado), Vassiljev (68' Hanzel), Martínez, Badia (79' Podgórski) - Zivec - Wilczek
Buchalik - Dudka, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Uryga - Boguski, Stilić, Guerrier (84' Stępiński), Burliga (79' Sarki) - Brożek

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Wisła Kraków

90+3'
Ostatni gwizdek sędziego. Podział punktów w Gliwicach. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!
Arkadiusz Głowacki wybrany "plusem meczu" przez kibiców canal +. Zdecydowanie zgadzam się z wyborem. Dobranoc!

90+3'
Sarki huknął z dystansu po podaniu Stilicia, jednak znów ponad bramką.

90'
Groźnie po błędzie Piotra Brożka pod bramką Piasta, jednak strzał jego brata zablokowany przez obrońców. Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy

88'
Podgórski i nie ma bramki... Zdecydowanie najlepsza sytuacja dla Piasta. Świetne podanie Wilczka i z najbliższej odległości nie trafia Gliwiczanin

84'
Również trener Smuda decyduje się na zmianę. Za Guerriera wchodzi Stępiński

84'
Kolejna kartka dla zawodnika z Krakowa. Sadlok za wślizg na Podgórskim. Kolejna zmiana Piasta. Jurado za Szeligę

81'
Podgórski źle, ale ma okazję do poprawki z rzutu rożnego. Nie wyciągnął wniosków i kolejne słabe dośrodkowanie

80'
Faul Guzmicsa na Hanzelu i żółta kartka dla Wiślaka. Kolejny stały fragment pod polem karnym Białej Gwiazdy

79'
Za Burligę Sarki, a w Piaście Podgórski za Badiię

77'
Błąd Brożka, strata, bez namysłu Stilić obok bramk. Szykują się kolejne zmiany w obu zespołach

76'
Groźnie pod bramką Wiślaków. Przeciągnięte dośrodkowanie Piotrka Brożka trafia do Badii, ale ten próbował na siłę i piłka ląduje nad bramką

74'
Kolejny rzut rożny dla Wisły. Bez historii

73'
Słaby strzał Badii w mur

71'
Bardzo brzydki faul na Szelidze Urygi. Rzut wolny dla Piasta na wprost bramki z ok. 25 m

68'
Zmiana w Piaście. Za Vassilieva wchodzi Hanzel

68'
Żółta kartka dla Szeligi

67'
Podobnie jak w pierwszej połowie, po niezłym początku, żadna drużyna nie może na dłużej opanować piłki

62'
Sędzia Gil chyba przysnął. Ewidentny faul Martineza na Głowackim, sędzia dyktuje faul kapitana Wisły.

60'
Badia kapitalnie ograł Boguskiego, po odegraniu Wilczka wychodzi sam na sam z Buchalikiem, ale chciał sam skończyć akcję i broni goalkeaper Wisły. Można było dogrywać do partnerów

59'
Strzał Bośniaka w mur

57'
Dodatkowo obrońca Piasta ukarany żółtą kartką

57'
Faul Heberta na Brożku na 20 m od bramki Piasta. Będzie dobra sytuacja dla Semira Stilicia

54'
Groźnie wyglądające zderzenie Guerrie z Klepczyńskim, sędzia przerwał grę, interwencja lekarzy. Wracając do kontrowersji w polu karnym Wisły, sędzia niewątpliwie wybroniłby się gdyby podyktował rzut karny dla Piasta

53'
Faul od tyłu Stilicia i żółta kartka

52'
Strzela Dudka, piąstkuje przed siebie Cifuentes, ale asekurują go obrońcy.

51'
Paweł Brożek faulowany przez Osyrę w narożniku pola karnego. Dobra sytuacja dla Białej Gwiazdy

51'
Ręką w polu karnym zagrywa Wiślak, jednak sędzia uznaje te zagranie za przypadkowe i gramy dalej

48'
Groźnie pod bramką Piasta. Boguski z 16 m prosto w rękawice Cifuentesa

47'
Kolejny korner dla Piasta po interwencji Guerriera

46'
Rozpoczynamy drugą połowę. Obie drużyny bez zmian.
A oto krótko statystyki po pierwszej połowie:
Posiadanie piłki Piast 44% - 56 % Wisła
Strzały 5 - 5 (celne 1:1)
Rzuty rożne 3 - 6

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Niezłe spotkanie z obu stron. Czekamy na drugą połowę i liczymy na bramki!.

45'
Ponownie Głowacki powstrzymuje atak Gliwiczan. Sędzia dolicza 1' do pierwszej połowy

43'
Badia w słupek! Piękne uderzenie wewnętrzną częścią stopy i bardzo niewiele brakowało. Szkoda.

41'
Ładna akcja na jeden kontakt Wiślaków przerwana przed polem karnym.

40'
Na boisku leży Szeliga po starciu z obrońcą Wisły, ale wygląda na to że zawodnik Piasta wróci na boisko

37'
Zakotłowało się pod bramką Cifuentesa.. zamieszanie po rzucie rożnym zakończony podcinką Stilicia nad bramką z ostrego kąta

36'
Kolejny rzut rożny dla Wisły po akcji Boguskiego

35'
Groźnie pod bramką Piasta. Prostopadła piłka od Stilicia do Guerriera, ale na rzut rożny obrońcy Piasta. Było groźnie. Rzut rożny nie udany

33'
Dobra kontra Piasta, dośrodkowanie z prawej strony, jednak ponownie Głowacki świetnie ustawiony wybija piłkę głową

30'
Głowacki na razie wybija z głowy grę w piłkę zawodnikom Piasta. Świetne zawody kapitana Wisły

29'
Niezła próba duetu Wilczek - Szeliga, jednak ten drugi nie zabrał się z piłką. Mogło być bardzo groźnie ponieważ podanie Wilczka bardzo dobrej jakości

27'
Boguski ukarany żółtą kartką po faulu na połowie rywala

25'
Brzydki faul Klepczyńskiego na Guerrier i sędzia Gil ukarał Go żółtą kartką

24'
Niezła próba podania prostopadłego do Szeligi, jednak interwencja Sadloka i piłka w rękach Buchalika

21'
Po niezłym okresie gry obu zespołów, teraz trochę chaosu w środku boiska

18'
Kolejny rzut rożny po interwencji Głowackiego dla Piasta. Zakończony słabym strzałem Wilczka

15'
W ostatniej chwili wślizgiem broni obrońca Piasta i ratuje swój zespół od bardzo groźnej sytuacji. Rzut rożny... Ależ groźnie! Strzał Urygi z lini bramkowej wybija Piotr Brożek!

12'
Z dobrą kontrą wychodził Piast, jednak Szeliga zagrał egoistycznie i usłyszał kilka cierpkich słów od Wilczka

11'
Akcja Badii przeciwko Głowackiemu zakończona kornerem dla Piasta. Róg zakończony strzałem, ale bez zagrożenia

8'
Brzydki faul Piotrka Brożka, dostał od sędziego ostrzeżenie

7'
Ależ groźnie pod bramką gospodarzy! Pierwsza składna akcja Wisły i bardzo niewiele brakowało. Rzut rożny po interwencji obrony już bez większego zagrożenia

6'
Buchalik od bramki... w aut

5'
Strzał Szeligi z 35 m bardzo niecelny

3'
Wilczek nieźle odnalazł się, strzela głową ponad bramką

2'
Rzut wolny dla gospodarzy. 28 m do bramki. Vassiliew mocno, ale dobra interwencja Buchalika. Rzut rożny

1'
Pierwsza dobra interwencja Głowackiego

1'
Zaczynamy. Ze środka Piast Gliwice.

0'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Szmatuła, Horvath, Murawski, Janczyk, Podgórski, Hanzel, Jurado

0'
Ławka rezerwowych gości: Bieszczad, Garguła, Rarki, Stępiński, Zając, Lech, Żemło.

0'
Sędzią głównym Pan Paweł Gil z Lublina

0'
Dodatkowym smaczkiem będzie niewątpliwie pojedynek braci Brożek. Który wyjdzie zwycięsko z bratobójczego starcia?

0'
Ważny mecz dla obu drużyn. Wisła chce utrzymać kontakt z Legią, zaś Piast chce wyprzedzić Pogoń i Lecha i wskoczyć do grupy mistrzowskiej.

0'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE ze spotkania polskiej Ekstraklasy: Piast Gliwice - Wisła Kraków. Naprzeciw siebie wicelider i 9. ekipa ligi.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online