West Bromwich Albion - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
West Bromwich Albion
Arsenal Londyn
0 : 1

Foster, Wisdom, Lescott, Dawson, Pocognoli('75 Gamboa), Gardner, Mulumbu('64 Anichebe), Brunt, Dorrans, Sessegnon, Berahino
Martinez, Chambers, Mertesacker, Koscielny, Monreal('24 Gibbs), Flamini, Ramsey, Welbeck, Sanchez, Cazorla, ('78 Chamberlain)

Welbeck (60.)

Dorrans (53.) żółta kartka
Gamboa (84.) żółta kartka
Chamberlain (93.) żółta kartka

Mecze na żywo: West Bromwich Albion - Arsenal Londyn

90+4'
Sędzia kończy spotkanie! Arsenal zdobywa cenne 3 pkt.A ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje

90'
Sędzia dolicza 4 minuty.

89'
Arsenal stara się grać wolno,teraz liczą tylko na dowiezienie wyniku do końca meczu.

87'
Pomocy medycznej potrzebuje Chamberlain przez co mamy przerwę w grze.

84'
Fauluje Gamboa przez co dostaje żółtą kartkę.

83'
Jeśli Arsenal wygra , na co najmniej dwie godziny trafi na ich zarezerwowane miejsce...czyli 4!

81'
Poprzeczka ratuje Arsenal! Dośrodkowanie w pole karne , strzał głową oddaje Berahino i trafia wprost w poprzeczkę!

80'
Ostatnie 10 minut spotkania.Czy gospodarzy stać na zdobycie bramki?

78'
Zmiana:
Chamberlain->Giroud.

77'
WBA gra już bez pomysłu,z dystansu słaby strzał w sam środek bramki oddaje Gardner.

76'
Zmiana:
Samaras->Sessegnon

75'
Pojawia się
Gamboa-> Pocognoli

74'
Giroud na lewej stronie stara się jak najdłużej utrzymać przy piłce i zdołał wywalczyć rzut rożny,

72'
Pocognoli schodzi z boiska,gospodarze w 10.

71'
Przerwa w grze , pomocy medyczne potrzebuje Pocognoli.

70'
Rzut rożny dla Arsenalu, jednak nie stwarzają zagrożenia kanonierzy.

68'
Cazorla sprytnie markuje podanie , rozpędza się i będąc już w polu karnym płasko zagrywa na drugą stronę jednak obrońcy zdołali wybić piłkę.

67'
Gibbs odebrał piłkę rywalom , piłka trafia na 25 metr do Ramseya który strzela z dystansu a piłka przelatuje obok słupka.

64'
Boisko opuszcza Mulumbu a pojawia się Anichebe.

63'
Bramka na 0-1 :

61'
Szybka akcja Arsenalu,lewym skrzydłem gdzie Cazorla zdecydował się dośrodkować w pole karne gdzie Welbeck świetnie nabiegł na piłkę i mocnym strzałem z głowy pokonuje Fostera.Jest to jego trzecia bramka w barwach Arsenalu

60'
GOOOOOOOOOOOOOL 0-1 Welbeck ! !

59'
Po rzucie rożnym Mertesacker oddala zagrożenie,po kolejnej centrze Lescott strzela głową obok prawego słupka.

58'
Schodzi Sanchez wzdłuż linii pola karnego i strzela jednak ponownie strzał graczy Arsenalu zostaje zablokowany.

55'
Dorrans otrzymuje żółtą kartkę.

55'
Berahino urywa się obrońcy na lewym skrzydle i dostaje podanie,schodzi z piłką do środka pola karnego,strzela lecz tym razem tylko boczna siatka.

53'
Rzut wolny dla Arsenalu , piłka wędruje w pole karne gospodarzy ,piłkę z rąk wypuszcza Foster po czym piłka trafia do Giroud który z 14 metrów pudłuje.

52'
Welbeck w polu karnym nie decyduje się na strzał lecz krótko podaje do Ramseya którego strzał zostaje zablokowany.

50'
Chambers podcinką zagrywa w pole karne ale Ramsey przenosi piłkę nad poprzeczką.

48'
"Drybler" Foster:

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'
Koniec pierwszej połowy,lepszej w wykonaniu Arsenalu,jednak jak na razie mamy 0-0

45+1'
Sessegnon poradził sobie na lewym skrzydle , przedarł się w pole karne starał się wycofać jednak wprost pod nogi obrońców.

45'
Doliczona 1 minuta.

44'
Kolejne zagranie do prawe skrzydło tym razem do Dorransa który centruje ale piłkę pewnie chwyta Martinez.

43'
Wisdom ma dużo miejsca na prawym skrzydle,dośrodkowuje ale piłka pada łupem obrońcom.

41'
Bramka dla West Bromu która nie zostaje uznana przez to że Brunt w momencie podania znajdował się na spalonym.

39'
Atak środkiem pola ,Cazorla zagrywa w pole karne do Ramseya ale zbyt mocno i od bramki zaczyna Foster.

37'
Mulumbu zakręcił się w swoim dryblingu przez co traci piłkę w polu karnym , pole karne wjeżdża Ramsey i strzela tuż obok słupka.Mógł to być kolejny gol po błędzie defensywy gospodarzy.

36'
Właśnie mijają dokładnie 4 godziny odkąd West Brom nie strzelił bramki.

35'
Rzut wolny dla Arsenalu,centra w pole karne,ostatecznie piłkę łapie Foster.

34'
Pocognoli świetnie przerywa akcje wślizgiem przed polem karnym Welbecka.

33'
Sanchez dośrodkował lecz Foster dobrze wyłapuje piłkę.

31'
Welbeck świetnie przepuszcza piłkę między nogami a z tyłu stojący Cazorla strzela z 17 metrów , ale broni Foster.

28'
Foster na skraju pola karnego bawi się w drybling i w stylu Boruca traci piłkę jednak Giroud z ostrego kąta nie trafia na pustą bramkę.

26'
Tym razem prostopadła piłka dochodzi do Welbecka od Ramseya w pole karne,Anglik znalazł się dzięki temu w znakomitej sytuacji jednak broni Foster.

25'
Sanchez prosto w mur.

25'
Rzut wolny dla Arsenalu z odległości 25 metrów od bramki.

24'
Kontuzjowany Monreal opuszcza boisko a pojawia się Gibbs.

23'
Znów Sanchez stara się z głębi pola zagrać do Welbecka w 16-stkę , jednak piłka jest zbyt mocna.

21'
Cazorla centruje , jednak dobrze grają obrońcy WBA i oddalają zagrożenie.

20'
Rzut wolny dla Arsenalu pod polem karnym gospodarzy.

19'
Sanchez do Welbecka,jednak dobrze zastawia się Wisdom i piłka ostatecznie w rękach Fostera.

17'
Ramsey notuje drugą stratę w ciągi kilkudziesięciu sekund.

15'
Chambers zagrywa z głębi pola górną piłkę w pole karne , jednak tam żaden zawodnik Arsenalu nie wygrywa walki o pozycję.

12'
Piłka w polu karnym adresowana jest do Cazorli,Hiszpan ją przyjmuje i oddaje strzał który zostaje zablokowany ciałem przez obrońcę.

10'
Kontra Arsenalu,ale piłka odskakuje przy przyjęciu Sanchezowi.

9'
Krótko rozegrany rzut rożny po czym Dorrans dośrodkowuje a Lescott stara się dograć piłkę głową w pole bramkowe,jednak tam są tylko obrońcy Arsenalu którzy wybijają piłkę.

8'
Rzut rożny wywalczony dla gospodarzy.

7'
Sanchez wykorzystuje swoją szybkość,przedziera się środkiem i oddaje płaski mocny strzał po ziemi,tyle że Foster jest dobrze ustawiony i chwyta piłkę.

5'
Jak na razie mamy spokojny początek spotkania,obie ekipy starają się realizować założenia taktyczne.

3'
Pierwszy celny strzał jest udziałem Cazorli do której piłka zostaje wycofana na 20 metr a Hiszpan oddaje strzał w sam środek bramki.

2'
Ramsey stara się zagrać prostopadle w pole karne , lecz piłkę przejmuje Mulumbu.

1'
Rozpoczynamy 13 kolejkę najlepszej ligi świata- Premier League!

0'
Piłkarze już na boisku!

0'
Sędzia:Chris Foy.

0'
U gości bryluje Sanchez z 8 trafieniami.

0'
Najlepszym strzelcem West Bromu jest Berahino który ma 7 trafień , jest to połowa zdobyta wszystkich bramek całej drużyny,co zasługuje na uznanie.Dzięki czemu dostał powołanie do kadry Anglii.

0'
W bramce nie zagra Szczęsny który ma kontuzje żeber,co za rzadko się zdarza nie zagra też Ospina więc wystąpi 3 bramkarz Martinez.

0'
West bramo z stratą 4 pkt do Arsenalu zajmuje 13 miejsce,gospodarze będą zadowoleni z remisu,choć wiedzą że Arsenal jest w ich zasięgu.

0'
Londynie liczą dziś tylko na zwycięstwo nikt tu z fanów Arsenalu nie mówi o porażce kanonierów.Arsenal spisuje się poniżej oczekiwań zajmując dopiero 8 miejsce , a ich dwa ostatnie mecze to dwie porażki z Swansea oraz Manchesterem United.

0'

0'
Rezerwowi gości: Macey, Gibbs, Bellerin, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Campbell, Podolski.

0'
Rezerwowi West Bromu :Myhill, McAuley, Gamboa, Baird, Anichebe, Ideye, Samaras.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu West Bromwich Albion - Arsenal Londyn.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z West Bromwich Albion - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online