Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zawisza Bydgoszcz
0 : 0

Drągowski - Modelski, Madera, Wasiluk, Straus - Grzyb, Tymiński, Dzalamidze(45' Romańczuk), Gajos, Tuszyński(45' Frankowski)- Piątkowski
Sandomierski - Ziajka, Micael, Strąk, Wójcicki - Drygas, Goulon(55' Mica), Wagner(90+1' Łukowski), Masłowski, Carlos - Porcelis

Drygas (72.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec spotkania.
Obie ekipy dzielą się punktami, w mojej ocenie troszeczkę lepiej wyglądali na murawie zawodnicy gospodarzy, świetną robotę wykonywali dzisiaj bramkarze.

90+2'
Sandomierski kapitalnie broni nogami strzał z bliska Piątkowskiego, który sprytnie minął Drygasa !

90+2'
Ręka Carlosa po dośrodkowaniu Strausa. Jedna z ostatnich szans.

90+1'
Wagner opuszcza boisko, zmienia go Łukowski.

89'
Nakładka Michała Masłowskiego.
3 minuty doliczone do czasu gry II połowy.

88'
Carlos fauluje Modelskiego.

87'
Piłka krąży w środku pola, żadna ze stron nie potrafi sobie wypracować groźnej sytuacji.

85'
Fala centr w pole karne gospodarzom, ale jak na razie bardzo dobrze radzą sobie z nimi defensorzy.

82'
Dobra szansa dla Zawiszy, Ziajka biegnie lewą stroną i dośrodkowuje w kierunku Porcelisa, lecz piłka została posłana za wysoko. Od autu piłkarze Michała Probierza.

81'
Uraz Wójcickiego, przerwa w meczu.

80'
Petarda Modelskiego z dystansu ląduje poza boiskiem.

79'
Brak komunikacji na linii: Wasiluk - ofensywa Jagiellonii spowodował stratę piłki.

77'
Dużo autów z obu stron w tym spotkaniu, spowodowane to jest nieudolnymi próbami rozegrania piłki skrzydłami.

76'
6.513 obecnych osób na stadionie w Białymstoku.

75'
Wójcicki nieudanie dośrodkowuje, bramkarz dobrze łapie piłkę. Będzie szansa na skonstruowanie dobrej akcji przez Jagę.

73'
Niepewne wyjście Drągowskiego, na jego szczęście Mica uderza piłkę poza boisko.

72'
Pierwszy żółty kartonik w tym meczu, a dostaje go Drygas za faul na Gajosie.

70'
Chaos w 16- tce Zawiszy, błąd Sandomierskiego przy wyjściu do piłki próbował wykorzystać Maciej Gajos posyłając mocne uderzenie na bramkę, strzał zostaje jednak wyblokowany.

69'
Gracze trenera Rumaka wymieniają dużo krótkich podań.

66'
Porcelis strzela bramkę, lecz w momencie podania od Carlosa znajduje się na spalonym. Od wolnego bramkarz Jagielloni.

65'
Staus za głęboko dośrodkowuje w pole karne Zawiszy, Sandomierski spokojnie łapie piłkę.

63'
Masłowski w stylu Pirlo zagrywa do Porcelisa, snajpera uprzedza w ostatniej chwili Drągowski.

61'
Setka dla gości. Mica świetnie wykłada piłkę Carlosowi, który pudłuje z kilku metrów.

60'
Nieudany cross Drygasa do Ziajki, futbolówka opuszcza boisko.

59'
Madera wybija piłkę posłaną przez Wagnera z rzutu rożnego, przy piłce Zawisza.

58'
Centra Luisa Carlosa zablokowana przez Strausa. Korner dla gości.

56'
Zmiana Goulona wymuszona bólem brzucha Francuza.

55'
Mariusz Rumak dokonuje zmiany, Goulona zmienia Mica.

54'
Ziajka bardzo dobrze powstrzymał Piątkowskiego, snajper fauluje obrońcę.

52'
Dobra akcja tercetu ofensywnego Jagiellonii, Gajos dobrze wypuszcza Romańczuka, lecz ten w momencie zagrania jest na spalonym.

51'
Festiwal wzajemnych przebitek. Na jakiś uraz skarży się Masłowski.

50'
Zamieszanie w polu karnym Zawiszy, przewrotką Piątkowski wykłada piłkę Gajosowi, niestety strzał pomocnika zablokowany.

49'
Akcja za akcje w drugiej odsłonie spotkania. Kolejny rożny dla gospodarzy.

48'
Aż do skutku......
Wagner z dystansu strzale w sam środek bramki strzeżonej przez Drągowskiego.

46'
Agresywne ataki na bramkę Zawiszy, będzie korner dla Jagi.
Do dośrodkowania z rożnego Tymińskiego dociera Romańczuk i oddaje niecelny strzał główką.

45'
Czas na zmiany. Tuszyńskiego zastępuje na murawie Frankowski.
Nikę Dzalamidze zmienia Romańczuk

45'
Koniec I połowy meczu.

44'
Znów Carlos próbuje z dystansu, po raz kolejny poprawnie bramkarz wyłapuje futbolówkę.

43'
Jeden z obrońców Jagi chciał niechcący zaskoczyć swojego bramkarza zagrywając piłkę głową, dobrze na posterunku Drągowski.

41'
Po raz kolejny zmarnowany rzut wolny w wykonaniu gospodarzy.
Faule : 7-5

41'
Micael popełnia faul z premedytacją, rzut wolny dla Jagi.

39'
Tuszyński zagrywa na obieg do Modelskiego na prawą stronę, obrońca marnuje dobrą okazję koszmarnie dośrodkowując w pole karne Zawiszy.

36'
Drygas z prawego skrzydła podaje do Carlosa ustawionego przed polem karnym, ten oddaje płaski strzał, z którym doskonale radzi sobie Drągowski. Piłka w rękawicach bramkarza.

34'
Remis w statystyce dotycząca oddawania celnych strzałów w tym meczu. Obie ekipy mają po 3 celne próby strzeleckie.

32'
Piątkowski dobrze się zastawia, oddaje piłkę Dzalamidzie, ten niestety niecelnie centruje w 16 - tkę Zawiszy, obrońcy przejmują futbolówkę.

31'
Huknął jak z armaty Wagner, strzał mocno niecelny.... piłka ląduje na trybunach.

29'
Goulon nie ma pomysłu na rozegranie akcji, waha się , co skutkuje stratą futbolówki.

27'
Znów Drągowski ratuje swój klub przed utratą bramki, świetnie interweniuje broniąc techniczne uderzenie Drygasa z 16 metrów.

26'
Ziajka fauluje Dzalamidze w prawym sektorze boiska. Będzie możliwość wykonania dobrej wrzutki.

25'
Kapitalne uderzenie Masłowskiego, bombę z 25 metrów z ogromnymi problemami paruje Drągowski.

23'
Tymiński dobrym uderzeniem piłki główką chciał zdobyć bramkę, piłka idzie w sam środek.

22'
Kolejna próba strzelenia bramki płaskim uderzeniem, taką próbę podjął właśnie przed chwilą Wagner, lecz jego uderzenie bez problemu broni Drągowski.

20'
Dośrodkowanie z rogu wybite przez Micaela na połowę rywala.

19'
Dzalamidze dośrodkowuje w pole karne, futbolówka wybita na róg przez Strąka.

18'
Ostry pressing ze strony Jagiellonii, nie dają gościom dużo miejsca na zbudowanie akcji.

16'
Co za akcja Jagielloni, błąd Drygasa próbował wykorzystać Piątkowski uderzając szczurkiem z pogranicza pola krnego w prawy róg bramki Sandomierskiego, ale kapitalnie zachowuje się bramkarz wybijając piłkę na róg.

15'
Łukasz Tymiński pada w polu karnym rywala, nie ma mowy o karnym w tej sytuacji.

13'
Pierwszy celny strzał w tym meczu, Piatkowski płaskim uderzeniem z 20 metrów w środek bramki starał się zaskoczyć Sandomierskiego.Piłka w rękach bramkarza

12'
Centra z rożnego nie sprawiła większego problemu obrońcom Jagi.

12'
Niezła akcja indywidualna Wagnera, rzut rożny dla gości.

10'
Ostra walka w środku pola !
Goulon nieźle prowadzi piłkę do pola karnego rywala, lecz jego podanie do Wagnera za mocne.

8'
Aktywny w dzisiejszym meczu jest Michał Masłowski. Przed chwilą jego podanie do Carlosa przecięte przez Maderę.

7'
Goście szukają swoich szans na zdobycie gola zagrywając liczne prostopadłe podania do Wagnera bądź Carlosa.

5'
Strąk dobrze powstrzymał Piątkowskiego, który próbował wypracować sobie okazję bramkową przed polem karnym Zawiszy.

4'
Dobra akcja Masłowskiego, który minął 2 rywali, następnie zagrywa do Wagnera, napastnik jednak był na spalonym.

2'
Próba kombinacyjnej akcji Jagi, Ddzalamidze starał się wypuścić w uliczkę Piątkowskiego, niestety piłka przejęta przez Strąka.

1'
Mateusz Piątkowski fauluje Ziajkę, rzut wolny dla Zawiszy.

0'
Ekstraklasowe emocje czas zacząć !
Grę rozpoczną goście.

0'
Ewentualna wygrana gospodarzy może dać im pozycję wicelidera w ligowej tabeli.

0'
Rozjemcą tego spotkania będzie Mariusz Złotek.

0'
Ławka rezerwowa Zawiszy: Witan, Alvarinho, Ciechanowski, Łukowski, Kadu, Mica

0'
Ławka rezerwowa Jagiellonii: Słowik, Romańczuk, Baran, Frankowski, Pawlik, Świderski, Kaczmarczyk

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online