Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0

Pesković – Górkiewicz, Stano, Pietrasiak, Kwame – Sokołowski, Sloboda, Iwański (52' Deja), Chmiel, Patejuk (77' Śpiączka) – Demjan (67' Chrapek).
Bąk – Możdżeń, Janicki, Dźwigała, Bougaidis (61' Grzelczak)– Makuszewski, Łukasik (72' Pawłowski), Borysiuk, Vranjes (46' Wiśniewski), Nazario – Colak.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+6'
Koniec meczu. Podbeskidzie pokonało Lechię 1:0 mimo iż od 34. minuty grało w osłabieniu!

90+5'
Przycisnęła Lechia. Pawłowski minął obrońców, uderzył zza pola karnego i znów prosto w bramkarza gospodarzy.

90+5'
Pawłowski uderzył z pola karnego, ale broni Pesković. Było groźnie!

90+4'
Ależ zamieszanie pod bramką Podbeskidzia. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska efektownie piłkę piętą zgrał Pawłowski, ale nikt nie skierował jej do bramki.

90+3'
Kontra gospodarzy. Chmiel z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

90+2'
Kolejny strzał Możdżenia zza pola karnego i znów bardzo niecelny.

90+2'
Lechia atakuje, ale nie potrafi teraz zagrozić Peskoviciowi.

90'
Sędzia doliczył sześć minut.

89'
Podbeskidzie coraz bliższe celu.

86'
Lekki i niecelny strzał głową Dźwigały.

84'
Nazario zagrał do Wiśniewskiego, ten uderzył z dziesięciu metrów i piłkę zdołał odbić Pesković. Zawodnik Lechii z pozycji siedzącej dobijał jeszcze głową, ale za lekko.

84'
Makuszewski dośrodkował w pole karne. Głową uderzał Pawłowski, ale za lekko i prosto w ręce Peskovicia. Było groźnie.

83'
Błąd Pietrasiaka, który zagrywał do bramkarza i bliski przejęcia piłki był Colak. Ostatecznie Pesković zdołał ją wybić.

82'
Czasu coraz mniej, a Podbeskidzie wciąż skutecznie się broni.

79'
Płaskie dośrodkowanie Deji z rzutu rożnego, pięta uderzał Stano, ale za lekko, aby zaskoczyć Bąka.

77'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Śpiączka zastąpił Patejuka.

75'
Lechia ma dużą przewagę. Czy uda jej się wyrównać?

72'
Pawłowski zastąpił Łukasika.

72'
Ależ blisko wyrównania była Lechia. Z linii pola karnego uderzył Borysiuk, piłkę zdołał odbić Pesković, odbiła się jeszcze od nogi Colaka i przeleciała tuż obok słupka!

71'
Mogło być groźnie pod bramką Podbeskidzia, ale zabrakło precyzji.

69'
Łukasik mocno uderzył zza pola karnego prosto w Slobodę. To musiało zaboleć zawodnika Podbeskidzia, bowiem strzał przyjął w bardzo czułe miejsce;)

68'
Makuszewski dośrodkował w pole karne, Makuszewski uderzył z powietrza bardzo wysoko nad bramką.

67'
Chrapek zastąpił Demjana.

66'
Kolejny bardzo nieudany strzał z dystansu Możdżenia.

65'
Makuszewski odnalazł się w polu karnym, ale tylko rzut rożny.

61'
Bougaidisa zastąpił Grzelczak.

61'
Lechia stara się odrobić straty. Borysiuk uderzył z dystansu, ale zablokował go Sokołowski.

56'
Musiało być 2:0, a jednak nie ma! Sokołowski wrzucił piłkę z autu w pole karne, ta trafiła pod nogi Górkiewicza, który z najbliższej odległości uderzył nad poprzeczką.

55'
Chmiel padł w polu karnym, domagał się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

55'
Chmiel uderzył z dystansu, ale został zablokowany i piłka trafiła w ręce Bąka.

54'
Bardzo niecelny strzał Możdżenia z dystansu.

52'
Deja zastąpił Iwańskiego. Gra wznowiona.

50'
Iwański nadział się na łokiec Colaka i krwawi. Potrzebna będzie zmiana.

49'
Iwański padł na murawę po przypadkowym starciu z Colakiem. Potrzebna pomoc sztabu medycznego.

49'
Dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia i Colak uderzył głową nad bramką.

47'
Żółta kartka dla Bougaidisa.

46'

46'
Wiśniewski zastąpił Vranjesa.

*'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie prowadzi z Lechią mimo tego, że od 34. minuty gra w osłabieniu.

43'
Goool! Podbeskidzie prowadzi! Iwański dośrodkował w pole karne, Stano oddał precyzyjny strzał głową i zaskoczył Baką!.

42'
Podbeskidzie oddaliło grę od własnej bramki i stara się atakować.

41'
Iwański dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego i Bougaidis wybił ją na rzut rożny.

38'
Dobra akcja Możdżenia! Obrońca Lechii uderzył z pierwszej piłki zza pola karnego, ale nieczysto trafił w futbolówkę i ta przeleciała kilka metrów obok bramki.

38'
Do momentu czerwonej kartki lepiej prezentowali się gospodarze. Brak jednego zawodnika może pozwolić przejąć przewagę Lechii.

37'
Rzut wolny z 25. metrów dla Lechii! Łukasik uderzył nad bramką.

35'
Dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia. Obrońca wybija piłkę, Makuszewski uderzał z dystansu, ale znów prosto w obrońcę.

34'
Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Kwame! Słuszna decyzja sędziego, bowiem oba faule były bardzo brzydkie. Podbeskidzie w osłabieniu.

33'
Kolejna akcja w polu karnym Lechii. Dobrze interweniują jednak obrońcy.

31'
Widowisko nie porywa. Gra toczy się głównie w środku pola.

28'
Groźnie pod bramką Lechii. Demjan urwał się obrońcom, zagrywał wzdłuż bramki do Patejuka i w ostatniej chwili dość szczęśliwie interweniował Możdżeń.

26'
Mało ciekawego dzieje się na boisku.

22'
Sporo gry w środku pola. Optyczną przewagę ma Podbeskidzie.

19'
Ładna akcja Podbeskidzia. Patejuk umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym i gol nie został uznany.

18'
Zaostrzył nam się mecz. Żółtą kartką ukarany Patejuk.

16'
Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Vranjesa.

13'
Kwame ukarany żółtą kartką.

13'
Patejuk dryblował w polu karnym, ale zagrał prosto pod nogi obrońcy.

11'
Akcja przenosi się z jednego pola karnego pod drugie. Póki co brakuje jednak groźnych sytuacji.

9'
Żółta kartka dla Pietrasiaka.

9'
Chmiel szukał w polu karnym Patejuka. W ostatniej chwili interweniował Dźwigała.

7'
Vranjes dośrodkował w pole karne, ale nieudanie.

5'
Lepszy okres gry Podbeskidzia. To gospodarze mają teraz przewagę.

3'
Podbeskidzie w ciekawy sposób rozegrało rzut wolny, ale jeden z zawodników źle dośrodkowywał w pole karne.

3'
Jak na razie dłużej przy piłce utrzymuje się Lechia.

1'

0'
Rezerwowi Lechii: Podleśny, Valente, Wiśniewski, Pietrowski, Grzelczak, Pawłowski, Garbacik.

0'
Rezerwowi Podbeskidzia: Zajac, Horoszkiewicz, Malinowski, Kołodziej, Deja, Chrapek, Śpiączka.

0'
Wyjściowe składy:

Podbeskidzie:
Pesković – Górkiewicz, Stano, Pietrasiak, Kwame – Sokołowski, Sloboda, Iwański, Chmiel, Patejuk – Demjan.

Lechia: Bąk – Możdżeń, Janicki, Dźwigała, Bougaidis – Makuszewski, Łukasik, Borysiuk, Vranjes, Nazario – Colak.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online