Hertha Berlin - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Hertha Berlin - Bayern Monachium

92'
Sędzia kończy mecz,po ciężkim spotkaniu Bayern ostatecznie skromnie wygrywa 0-1 i umacnia się na pierwszym miejscu.A ja dziękuje i zapraszam na kolejne relacje.

90'
Sędzia dolicza 2 minuty.

89'
Kolejny raz świetnie broni Kraft!Na czystą pozycję w polu karnym wyszedł Lewandowski , otrzymał podanie,widząc wychodzącego bramkarza stara się podciąć piłkę , jednak Kraft końcówkami palców świetnie broni.

87'
Brooks przyjął dośrodkowanie w polu karnym i z kilku metrów strzela nad poprzeczką!

86'
Brooks dobrze wślizgiem przerywa prostopadłe podanie w pole karne do Robbena.

85'
Coraz mniej czasu dla Herty na zdobycie wyrównującej bramki.

82'
Robben świetnie zagrał do Lewandowskiego w pole karne,ten mija rywala , i trafia w bramkarza!

80'
Ostatnie 10 minut spotkania.Gospodarzy stać na strzelenia bramki, jednak czy staczy im czasu ?

80'
Pierwsza żółta kartka dla Hosogai,jednak jest ona nie zasłużona gdyż nawet nie dotknął Riberiego a ten padł jak rażony prądem.

78'
Haraguchi oddaje bardzo niecelny strzał z woleja.

77'
Rzut rożny dla Bayernu,jednak nie stwarzają zagrożenia.

76'
Zmiana:
Haraguchi->Stocker.

75'
W drugiej połowie Herta gra bardziej ofensywnie przez co Bayern nie ma już takiej przewagi.

72'
Lewandowski otrzymuje podanie w polu karnym , strzela ale jego strzał przelatuje obok słupka.

71'
Ronny oddaje bardzo mocny strzał z rzutu wolnego z ponad 30 metrów z problemami broni Neuer.

70'
Ostre wejście Rode w rywala , tym razem jeszcze bez kartki.

67'
Płaskie dośrodkowanie Müllera zostaje przejęte przez obronę.

66'
Zmiana:
Rode->Götze.

65'
Celne strzały:

1-9

64'
Kalou Stara się w polu karnym zagrać do kolegi jednak robi to niedokładnie.

62'
Zmiana:
Kalou->Schieber
Ronny->Ben-Hatira.

61'
Kontra Herty. Skrzydłem pędzi Stocker , jednak przy dośrodkowaniu zostaje zablokowany.

59'
Nudny fragment gry.

56'
Robben stara się zagrać prostopadle w pole karne ale radzą sobie obrońcy.

54'
Falowany Lewandowski 30 metrów od bramki.

52'
Müller strzela głową po rzucie rożnym ale piłka leci wysoko nad poprzeczka.

51'
Rafinha wywalczył na prawym skrzydle rzut rożny.

50'
Na środku boiska faulowany jest Götze.

49'
Długie podanie do Ben-Hatira ale ten jest na spalonym.

48'
Akcja Herty do strzału dochodzi Schieber ale strzela daleko od bramki.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'
Koniec pierwszej połowy,Bayern zdominował grę i prowadzi tylko 0-1.

44'
W polu karnym o piłkę walczy Lewandowski lecz dobrze interweniował Brooks.

43'
12 sekund tyle zdołali się gospodarze utrzymać przy piłce i tak dużo jak w dzisiejszym spotkaniu,Pep Guardiola stawia duży nacisk na szybki odbiór piłki przeciwnikowi.

42'
Ndjeng z rzutu wolnego wprost w rękawice Neuera.

41'
Faul Boatenga,okazja dla Herty.

40'
Zamieszanie w polu karnym Herty,do piłki dopada Müller i mija Krafta jednak wyjeżdża z piłka poza boisko.

38'
Bawarczycy przedostali się w pole karne Herty,piłka została zagrana do Robbena który w ekwilibrystyczny sposób stara się strzelić swoją drugą bramkę,jednak piłka po jego strzale minimalnie mija słupek.

37'
I już w posiadaniu Bayern.

36'
Kolejna zagranie w pole karne tym razem do Robbena,jednak Holender nie jest w stanie opanować piłki i od bramki rozpoczyna Kraft.

35'
Prostopadłe podanie do Bernata w pole karne od Riberiego,ten strzela jednak nad poprzeczką.

34'
Herta ma problemy aby wyjść z piłką poza własna połowę.

32'
Bramka na 0-1:

30'
Robben podcinką zagrywa do Müllera, ten stara się z woleja uderzyć piłkę,ale nie czysto trafia i piłka ląduje na trybunach.

28'
Müller odgrywa piłkę piętką przed polem karnym,piłkę odbiera Robben i technicznym strzałem z dystansu daje prowadzenie Bawarczykom.

27'
GOOOOOOOOOOl 0-1 Robben !

25'
A tutaj strzał Lewandowskiego:

24'
Strzał Müllera:

22'
Podanie na wolne pole do Robenna , który dochodzi do piłki i oddaje strzał,jednak tuż obok lewego słupka.

21'
Götze na prawym skrzydle ogrywa rywala , ma dużo miejsca , wycofuje piłkę w pole karne do Müllera, ten strzela jednak piłka odbija się od jednego z obrońców i wraca w pole gry.

19'
Bernat w pole karne do Müllera,ten stojąc tyłem do bramki przyjmuje piłkę i obraca się po czym oddaje strzał,jednak był zbyt słaby i trafia w Krafta.

17'
Kolejny "Balon" Robbena w pole karne,oczywiście nie sprawia problemu Kraftowi.

16'
Posiadanie piłki jest miażdzące.27%-73%

16'
Ribery wywalczy rzut rożny.

13'
Lewandowski mógł strzelać,jednak decyduje się na podanie wzdłuż bramki ale nikt nie nabiega na piłkę.

12'
Wysokie dośrodkowanie Robbena , które sprawdziło by się w na parkiecie koszykówki przy zagraniu alley oop.Piłkę spokojnie łapie Kraft.

11'
Dośrodkowanie Bernata zostaje zablokowane.

9'
Bayern rozgrywa piłkę krótkimi podaniami,jednak jak na razie jedyną okazją był strzał Lewandowskiego.

8'
Uwidacznia się przewaga gości.

7'
Długa piłka do Schiebera jednak ten na minimalnym spalonym.

6'
Robben w swoim stylu schodzi do środka i strzela jednak zostaje zablokowany.

2'
O włos Lewandowski nie zdobył już gola w 2 minucie! Müller centruje w pole karne a tam piłkę uderza polak,jednak minimalnie nad poprzeczką.

1'
Rozpoczynamy!

0'
Na stadionie Olimpijskim zasiądzie dziś 76 tysięcy kibiców.

0'
Termometr rtęciowy w Berlinie pokazuje równo 0 stopni.

0'
Ribery zagra dziś swój 185 mecz w Bundeslidze.

0'
Ciekawostka:

Piłkarze Herty są szybsi od graczy Bayernu. Dokładnie o dwie setne kilometra na godzinę.

0'
Bayern pewnie zmierza po kolejny tytuł.Dziś na ich przeszkodzie stoi Herta Berlin,która traci aż 16 pkt do obecnego lidera!

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Hertha Berlin - Bayern Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hertha Berlin - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online