Malaga - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Malaga
1 : 2

Malaga: Kameni - Rosales, Sánchez (66' Angeleri), Weligton, Boka - Darder, Recio (77' Anor J.), Castillejo, Samuel - Santa Cruz, Duda (66' Horta)
Casillas - Carvajal (84' Varane), Pepe, Ramos, Marcelo - Isco, Kroos, James - Bale (89' Chicharito), Benzema (73' Illaramendi), Ronaldo

Mecze na żywo: Malaga - Real Madryt

90+3'
Niezłe spotkanie Malagi, ale Real był bezlitosny i wykorzystał dwie sytuacje. Koniec passy strzeleckiej Ronaldo. Dziękujemy za uwagę! Dobranoc

90+3'
Żółta kartka jeszcze dla Welingtona

90+2'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! ROQUE SANTA CRUZE!!!!! Dlaczego tak późno? Świetne dośrodkowanie z bocznej strefy i doskonały strzał głową Santa Cruza

90'
Sędzia dolicza 3 minuty

89'
Do gry wchodzi Chicharito. Meksykanin zastępuje Garetha Bale'a na ostatnie minuty spotkania

87'
Iker broni świetny strzał z rzutu wolnego, ląduje w siatce, ale do pustej bramki nie potrafią dobić zawodnicy z Andaluzji

87'
Real w dziesiątkę będzie kończył mecz. Rzut wolny dla Malagi

86'
Isco otrzymuje drugą żółtą kartkę za faul na Castillejo i musi opuścić boisko... ale czy był faul?

84'
Zmiana, za Carvahala wchodzi Varane. Sergio Ramos wędruje na prawą obronę.

83'
GOOOOOOOOL!!! Kolejna kontra Realu, Ronaldo zgrywa głową do Bale, a Walijczyk dużo szybszy od obrońców i z 16 m pakuje piłkę prawą nogą do bramki

81'
Iker Casillas chyba gra w piłka parzy... Już trzeci raz dziś po nietrudnym strzale odbija piłkę przed siebie i bardzo mało brakowało, aby Malaga zdołała dobić piłkę. Sam wygląda na zaskoczonego

80'
Żółta kartka dla Marcelo. Brzydkie wejście wyprostowaną nogą

77'
Za Recio na boisku melduje się Anor J.

76'
Aleeeż błąd Malagi! Ronaldo otrzymał piłkę na 11 metrze i był sam! Brawo dla Kameniego. Dobry mecz Kameruńczyka

75'
Kwadrans do końca. Czy Malaga jest w stanie wyrównać? Czy Ronaldo podtrzyma swoją passę?

72'
Kolejne starcie w polu karnym Realu, w które zamieszany jest Ramos, bez interwencji arbitra. Zmiana: Za Benzeme wchodzi Illaramendi

71'
Żółta kartka dla Isco za faul na Boce

70'
Co raz więcej agresji z obu stron

69'
Dobra kontra Realu, Ronaldo do Benzemy, ale ten zapomniał o piłce i akcja zakończona niepowodzeniem

66'
Zmiana, za Dude wchodzi Horta, Sanchez też na boisko już nie wróci

64'
W ostatnich momentach emocje trochę jak na grzybach. Źle wyglądająca kontuzja Sergio Sancheza, który wręcz płacze na boisku.

60'
Kolejny strzał z dystansu Malagi, po koźle Casillas znów wypluwa piłkę, ale zdążył przed dobitką złapać piłkę

56'
Groźnie pod bramką Kameniego, ale Isco wydaje się, że sprzątnął piłkę sprzed nosa Benzemy i nic z tego nie wyszło

55'
Po wrzutce do Castillejo ten pada w polu karnym Realu obejmowany przez Carvahala, ale sędzia już pokazał, że nie chętnie gwiżdże takie starcia

53'
Próba przewrotki Ronaldo, ale strzał Portugalczyka obok bramki

52'
Welington oprócz szczęścia otrzymał pomoc od sędziego. Powtórka pokazuje, że faul na Bale był jeszcze w polu karnym

52'
Strzał głową Bale po dośrodkowaniu Niemca ponad bramką

50'
Dużo szczęścia Welingtona. Faul na Bale tuż za narożnikiem pola karnego. Tym razem Toni Kroos

48'
Bez zmian zaczynają drugą połowę obie drużyny. Faul na Marcelo, dośrodkowanie Jamesa z lewej strony i było groźnie! Znów Ramos dochodzi do piłki, ale nie trafia w światło bramki

46'
Wracamy do gry! Czekamy na więcej bramek i ciekawe widowisko. Ze środka boiska Real Madryt

45'
Sędzia kończy pierwszą połowę. Liczymy na równie duże emocje w drugiej!

43'
Duuuuuuuudaaa ... Fantastyczny strzał z 30 m w poprzeczkę z rzutu wolnego. Szkoda, bo byłaby to świetna bramka. Żólta kartka dla Kroosa

40'
Groźna akcja Bale po prostopadłym podaniu Cristiano, ale Kameni w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny. Rożny, po którym odgwizdany faul Ramosa na Welingtonie

38'
Castillejo... Jeżeli nadal będzie tak grał, to niedługo zagości na La Rosaleda! Bez kompleksów kręci Madrytczyków

35'
Real wyczekuje, Malaga robi co może, ale na razie dobrze bronią się goście

31'
Strzał Ronaldo wypluł Kameni, ale świetnie zaasekurowany. Rzut rożny

30'
Faul Dardera na Cristiano prze polem karnym i żółta kartka dla pomocnika Malagi. Dużo chętnych do oddania strzału. Ale chyba CR7

28'
Rzut wolny, a później rożny wykonywali gracze z Madrytu, skończyło się strzałem nad bramką Kameniego

25'

bramka Benzemy

23'
Oj groźnie... Co zrobił Iker Casillas? Strzał z powietrza Dardela z 30 m, bramkarz Realu o mało nie wrzucił sobie sam do bramki! Uratował go słupek.. Rzut rożny dla gospodarzy bez zagrożenia

21'
Kolejna kontra Realu, ale na szczęście dla Malagi na spalonym Benzema

18'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! James do Ronaldo, ten łatwo ogrywa obrońcę na boku i wykłada piłkę do Benzemy! Francuz z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

15'
Gospodarze co raz śmielej. Nie wybijają piłki na oślep, próbują ją rozgrywać i całkiem dobrze im to wychodzi. Real przy piłce

13'
Odgryza się ekipa z Andaluzji! Dobre dośrodkowanie i strzał Santa Cruza Casillias przenosi nad bramką. Rzut rożny

12'
Znowu groźnie pod bramką Kameniego.. Bale kapitalnie dostrzegł Ronaldo, ale ten z 5 m wprost w bramkarza Malagi

10'
Po rzucie rożnym CR7 domaga się rzutu karnego. Sędzia jednak pozostaje obojętny

9'
Duuuuży spalony po rzucie wolnym piłkarzy Realu, jednak sędzia chyba jeszcze nie wszedł w mecz. Na szczęście strzał Ramosa wprost w bramkarza

8'
Pierwszy faul na Cristiano i rzut wolny z lewej strony wykonuje James

5'
Fatalna strata w środku pola Malagi, Ronaldo do Jamesa, ten po nogach obrońców obok bramki. Rzut rożny nie wykorzystany przez Królewskich

4'
Dobra długa piłka Jamesa do Benzemy. Francuz zablokowany

2'
Pierwszy groźny strzał Bale, ale dobrze broni Kameni

1'
Na La Rosaleda rozpoczyna drużyna Malagi! Zaczynamy!

0'
Ławka Realu: Navas, Varane, Coentrao, Chicharito, Nacho, Illara, M. LLorente. Trener Carlo Ancelotti

0'
Ławka Malagi: Alberto, Angeleri, Anor, Antunes, Horta, Ochoa, Rescaldani

0'
Malaga na 6 miejscu, 21 pkt., 15 bramek strzelonych i tylko 12 straconych.

0'
Real Madryt do tej pory zgromadził 30 pkt. w 12 meczach, strzelając aż 46 bramek i tracąc zaledwie 11 i zajmuje 1. miejsce w tabeli.

0'
Witamy Państwa na relacji LIVE z bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania Hiszpańskiej Primiera Division. Królewscy z Madrytu będą chcieli podtrzymać swoją kapitalną serię zwycięstw, zaś Malaga po zeszłotygodniowej porażce z Atletico Madryt, będzie chciała utrzeć nosa drugiej drużynie ze stolicy.

0'

0'

0'
Wyjściowe składy obu zespołów:

Malaga:
Malaga: Kameni - Rosales, Sánchez, Weligton, Boka - Darder, Recio, Castillejo, Samuel - Santa Cruz, Duda

Real: Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Isco, Kroos, James - Bale, Benzema, Ronaldo

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Malaga - Real Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Malaga - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online