Southampton - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Southampton
Manchester City
0 : 3

Forster – Clyne, Fonte, Alderweireld, Bertrand – Tadić, Wanyama, S. Davis('82 Mayuka), Schneiderlin('46 Yoshida ), Mane('67 Long ) – Pelle
Hart – Zabaleta, Kompany, Mangala, Clichy – Navas('75 Demichelis ), Toure, Jovetić('55 Milner), Fernandinho, Nasri('65 Lampard) – Aguero

Mecze na żywo: Southampton - Manchester City

95'
Sędzia kończy mecz Man City pewnie wygrywa i traci już tylko 2 pkt do Southampton które zostaje na drugim miejscu ,a ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje

92'
Goście starają się spokojnie dowieźć wynik do końca.

90'
Sędzia dolicza 5 minut.

90'
Bramka na 0-3:

89'
Demichelis świetnie zagrywa w stylu "no look pass" do wybiegającego Aguero a ten w polu karnym zagrywa do Clichiego który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki

88'
GOOOOOOOOOOOL 0-3!

87'
Bramka Lamparda:

86'
Wanyama strzela z dystansu jednak w sam środek bramki.

86'
Long Popędził lewym skrzydłem , na wślizgu zdołał dośrodkować do Pelle jednak ten nie sięga piłki.

84'
Kolejna szansa dla gosci! Aguero przebiegł sam z piłką 40 metrów nikt go nie atakował jednak Forster świetnie wyczuł Argentyńczyka i obronił jego strzał

82'
Pod polem karnym fauluje Kompany za co otrzymuje żółtą kartkę.

82'
Zmiana:
Mayuka->Davis

81'
Lampard otrzymał podanie w środku pola , miał dużo miejsca , dzięki czemu oddał dobry strzał z 16 metrów a piłka wpada do bramki tuż przy lewym słupku

80'
GOOOOOOOOOOL 0-2 Lampard

79'
Strzał z dystansu Alderweirelda ale dobrze blokuje Lampard.

78'
Aguero w środku pola dostrzegł wybiegającego na wolną pozycję Fernandinho,zagrywa mu piłkę a ten strzela z 16 metrów w boczną siatkę.

75'
Natychmiastowa zmiana:
Demichelis->Navas

74'
Toure traci piłkę , Mangala fauluje taktycznie przed polem karnym za co ogląda drugą żółtą kartkę w ostateczności czerwona i kończy dziś swój udział w meczu

73'
Navas wyprzedza rywala dzięki czemu pierwszy dobiega do piłki zostawiając rywala z tyłu , wbiega w pole karne i strzela mocno po ziemi ale piłka minimalnie mija lewy słupek bramki.

72'
Po rzucie rożnym do strzału dochodzi Mangala lecz strzela obok bramki.

71'
Przypadkowo piłka na 16 metrze trafia do Aguero,ten przedziera się w pole karne ale w ostatnim momencie piłkę wybijają obrońcy.

69'
Po rzucie rożnym piłka ostatecznie dochodzi do Aguero który z kilku metrów nie zdobywa 65 gola w swoim setnym występie.

66'
Zmiana:
Long->Mane

65'
Zmiana:
Lampard->Nasri

65'
Aguero znów wycofuje piłkę tym razem do Jamesa Milnera który strzela technicznie ale nad poprzeczką.

63'
Tak padła bramka na 0-1

61'
Atakuje Southampton jednak nie są w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Harta.

58'
Piłka jest adresowana do Tadicia , jednak jest zagrana zbyt mocno.

57'
Mane otrzymuje podanie , biegnie środkiem i strzela z 25 metrów jednak wysoko nad poprzeczką.

55'
Zmiana:
Milner-> Jovetic.

54'
Navas na prawym skrzydle zostaje blokowany przez Yoshide.

52'
Aguero w polu karnym ściągnął na siebie 3 rywali po czym wycofał piłkę na 15 metr do Toure który nabiegł na piłkę i huknął jak z armaty , strzał starało się zablokować 5 piłkarzy jednak na nic się to zdało!

51'
GOOOOOOOOOOl 0-1 Toure!!

49'
Początek zdecydowanie dla świętych.

48'
Znów gospodarze! Ne prawej stronei Tadić mija rywala , schodzi do środka i strzela na długi róg bramki , jednak piłka mija minialnie prawy słupek bramki.

47'
Alderweireld strzela mocno z dystansu , piłka przelatuje obok słupka.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

46'
Zmiana:
Yoshida->Schneiderlin

45+2'
Sędzia kończy wyrównaną połowę , choć należy pamiętać a nie przyznanym karnym dla gości przez co mecz mógł wyglądać inaczej

45'
W ostatnich minutach 1 części spotkania brakuje składnych akcji z obu stron.

44'
Sędzia dolicza 2 minuty.

42'
Rożny dla Southampton ale piąstkuje Hart.

40'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie stwarza zagrożenia,wybijają gospodarze.

39'
Aguero schodzi do środka i lekką podcinką w pole karne stara się uruchomić Navasa,lecz tam dobrze interweniują obrońcy.

36'
Hart bez problemu łapie piłkę z narożnika.

35'
Graziano Pelle starał się dośrodkować ale został zablokowany przez Mangale i mamy rzut rożny.

34'
Rzut wolny dla Southampton,najwyżej wyskakuje Pelle któremu udaje się strzelić głową jednak piłka przelatuje obok słupka.

32'
Aguero na 17 metrze falowany przez dwóch zawodników , jednak sędzia i tak uważa że symuluje.

31'
Szybka akcja City! Piłka trafia do niekrytego w polu karnym Joveticia ten strzela ale broni Forster,piłkę zmierzającą do bramki wybija Alderweireld.

30'
Aguero samotnie prowadzi piłkę , będąc na 25 metrze strzela , jednak piłka ląduje na trybunach.

28'
Rzut wolny,w powietrzy zderzają się Fonte i Hart,sędzia odgwizduje faul na bramkarzu,chociaż jest to kolejna kontrowersja.

26'
Bertrand centruje z głębi pola jednak piłka ląduje w rękawicach Harta.

25'
Posiadanie piłki :

41% – 59%.

24'
Tadić wykonuje rzut wolny , z bramki wychodzi Hart i uprzedza rywali.

23'
Żółta kartka dla Mangali.Rzut wolny w odległości 25 metrów od bramki.

22'
Ależ się zakotłowało pod polem karnym City!Górna piłka w pole karne , tam Pelle stara się trafić w piłkę jednak nie trafia i piłka odbija się od Harta,piłka trafia do Tadić ten strzela ale świetnie broni Hart

20'
Długie zagranie na wolne pole do Zabalety jednak uprzedza go Forster.

18'
City w ataku pozycyjnym wymieniając krótkie podania.

16'
Akcja City,Aguero środkiem podaje na prawo do Navasa a ten wystawia piłkę przed polem karnym Toure który strzela technicznie pod poprzeczkę ale broni Forster.

15'
Po rzucie rożnym do strzału doszedł Kompany, jednak jego strzał głową nie stwarza zagrożenia.

14'
Zabaleta w ofensywie!Zdołał wywalczyć rzut rożny.

13'
Za to zagranie Aguero otrzymuje żółtą kartkę....

11'
Nasri otrzymuje podanie ,obraca się i centruje w pole karne ale robi to zbyt mocno.

10'
Aguero ścięty w polu karnym równo z trawą o dziwo to jemu sędzia wręcza żółta kartka,może okulista by się przydał ?

9'
Kolejny świetny przechwyt Kompanego,dzięki czemu City mogło wyprowadzić szybką kontrę,już w polu karnym Jovetić stara się zagrać płasko wzdłuż bramki ale robi to niecelnie.

8'
Ostry faul Wanyamy na Toure za co otrzymuje zasłużoną żółtą kartkę.

6'
Clichy strzela z dystansu,jednak wysoko nad poprzeczką.

6'
Złe dośrodkowanie z rzutu wolnego i wybijają obrońcy.

5'
Nasri na prawym skrzydle jest faulowany pod polem karnym przez Alderweirelda.

4'
Faul na Toure w środkowej strefie boiska.

3'
Kontra Świętych ale Kompany przerywa obiecującą akcję.

1'
Spokojny początek spotkania.

1'
Rozpoczynamy!

0'
Sędzia główny: Michael Jones.

0'
Rezerwowi gości: Caballero, Demichelis, Fernando, Lampard, Milner, Pozo, Sagna.

0'
Rezerwowi Southampton: K. Davis, Gardos, Long, Mayuka, Reed, Targett, Yoshida.

0'
Mecz na szczycie Angielskiej Premier League,i kto by się spodziewał że będzie to mecz między tymi drużynami.

0'

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Southmapton - Manchester City.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Southampton - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online