Lech Poznań - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Burić - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Henriquez - Trałka, Jevtić - Pawłowski, Hamalainen, Lovrencsics - Sadajew.
Steinbors - Sadzawicki, Szeweluchin, Gancarczyk - Gergel, Danch, Sobolewski, Kosznik - Jeż, Iwan - Zachara.

Hamalainen (11.)
Pawłowski (36.)
Kędziora (63.)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Górnik Zabrze

90+2'

89'
Douglas wszedł za Lovrencsicsa.

88'
Muhamed Keita w ekwilibrystyczny sposób uderzał z pola karnego, ale prosto w ręce bramkarza Górnika.

86'
Magiera zastąpił Gancarczyka.

82'
Powinno być 4:0. Lovrencsics znakomicie zagrał do Kownackiego, a ten z najbliższej odległości uderzył obok bramki.

78'
Henriquez stracił piłkę we własnym polu karnym i strzał Gergela dobrze obronił Burić.

77'
Spokojniejszy okres gry.

71'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska groźnie głową uderzał Kasper Hamalainen i świetnie interweniował Pavels Steinbors.

70'
Żółta kartka dla Gancarczyka.

68'
Keita zastąpił Pawłowskiego.

66'
Dwie zmiany w Górniku. Nowak i Oziębała zastąpili Zacharę i Iwana.

63'
Goool! 3:0! Po dośrodkowaniu Jevticia gola głową zdobył Tomasz Kędziora..

62'
Niesamowite! O piłkę metr od bramki powalczył Hamalainen, ta trafiła pod nogi Kamińskiego, który z najbliższej odległości uderzył prosto w leżącego Steniborsa.

60'
Niecelny strzał Pawłowskiego z 17 metrów.

58'
Steinbors pewnie obronił strzał Pawłowskiego.

55'
Lechici ładnie rozegrali piłkę na prawej stronie boiska. Jevtić dośrodkował w pole karne, ale Kownacki nie zdołał oddać celnego strzału głową.

52'
Spore zamieszanie pod bramką Lecha! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła pod nogi Dancha, ale jego strzał z najbliższej odległości znakomicie obronił Jasmin Burić.

50'
Ładna akcja Lecha. Henriquez dośrodkował w pole karne, ale Hamalainen nie sięgnął piłki.

48'
Lovrencsics zagrywał do Hamalainena, ale jego strzał został zablokowany.

46'
Kownacki zastąpił Sadajewa.

46'

45'

44'
Zablokowany strzał Lovrencsicsa zza pola karnego. Będzie rzut rożny.

40'
Henriquez niecelnie uderzał z lewej strony pola karnego.

36'
Gool! 2:0! Kapitalna akcja Lecha! Jevtić znakomicie zagrał do Hamalainena, piłkę spod nóg wybił mu Steinbors, ale wobec dobitki Pawłowskiego był już bez szans..

33'
Zółta kartka dla Zachary.

30'
Pierwsza od dawna akcja Górnika. Burić pewnie wyłapał jednak dośrodkowanie prawej strony boiska.

25'
Darko Jevtić huknął z dystansu i znakomitą interwencją popisał Pavels Steinbors.

21'
Żółta kartka dla Sadajewa.

17'
Niecelny strzał Kędziory z dużej odległości.

16'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Kamiński i piłkę zmierzającą w kierunku bramki wybił jeden z obrońców.

16'
Rośnie przewaga Lecha.

12'
Iwan z dystansu uderzył nad poprzeczką.

11'
Gool! Lech prowadzi! Sadajew zgrał piłkę do Lovrencsicsa, ten dośrodkował w pole karne, gdzie strzałęm głową gola zdobył Kasper Hamalainen..

9'
Groźnie z dystansu uderzał Sadajew i z trudem interweniował bramkarz Górnika.

5'
Ładna akcja Górnika. Kosznik zagrał w pole karne do Iwana, ale ten uderzył za lekko i prosto w Buricia.

4'
Dużo gry w środku pola.

1'
Iwan zagrał z prawej strony po ziemi do Jeża, a ten zza pola karnego uderzył niecelnie.

1'

1'

0'
Piłkarze są już na boisku.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Gostomski, Douglas, Drewniak, Wołąkiewicz, Kownacki, Bednarek, Keita.

0'
Ławka rezerwowych Górnika: Kuchta, Kurzawa, Oziębała, Nowak, Mańka, Magiera, Łuczak.

0'
Kibiców Lecha zachęcamy do lajkowania:

0'

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lech Poznań - Górnik Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online