Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Eintracht Frankfurt
Borussia Dortmund
2 : 0

Wiedwald - Oczipka, Anderson, Russ, Chandler - Inui(89' Ignjovski), Hasebe, Aigner(90+2' Kittel), Stendera(62' Lanig) - Seferovic, Meier
Weidenfeller - Piszczek(38' Ramos), Subotic, Ginter, Durm - Bender, Kehl(74' Gundogan), Mkhitaryan, Kagawa(74' Jojić), Großkreutz - Aubameyang

Mecze na żywo: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Ma o czym myśleć Jurgen Klopp w tym tygodniu, następnym rywalem gości będzie siódma ekipa w tabeli, czyli Hoffenheim.

90+3'
Koniec meczu !
Świetna dyspozycja bloku defensywnego daje gospodarzom 3 punkty, w ekipie Borussii po raz kolejny szwankowała skuteczność. Na wyróżnienie zasługuje bramkarz Eintrachtu Frankfurt - Wiedwald.

90+2'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Aigner opuszcza boisko, wchodzi na nie Kittel.

89'
3 minuty doliczone do czasu gry w II połowie przez sędziego.

89'
Aleksandar Ignjovski daje możliwość do pokazania swoich umiejętności, zmienia na murawie Inuiego.

84'
Lanig za atak na Ramosie ukarany żółtym kartonikiem.

82'
Kolejna żółta kartka w tym meczu, tym razem otrzymuje ją Großkreutz.

81'
Gundogan pięknie uderza z wolnego w lewy górny róg bramki, ale dzisiaj nie ma chyba mocnych na Wiewalda

80'
Russ fauluje Mohitaryana przed swoim polem karnym.

78'
Nieporozumienie na linii: Ginter - Weidenfeller z zimną krwią wykorzystuje Seferović umieszczając piłkę do pustej bramki. Czy naprawdę Weidenfeller musiał tak wysoko wychodzić ?

76'
Za ostry wślizg na nogi Aignera żółtą kartką ukarany Ginter.

74'
Klopp stawia wszystko na jedną kartę. Podwójna zmiana u gości, Jojić za Kagawe oraz Gundogan za Kehla.

72'
Cel piłkarzy Schaafa jasny - oddalać zagrożenie od własnej bramki. Jak na razie swój plan realizują doskonale.

69'
Po raz kolejna interwencja duetu stoperów gospodarzy, w ostatnim momencie blokują drogę do uderzenia Ramosowi, który miałby kapitalną szansę na gola.

66'
Pierwszy żółty kartonik w meczu , otrzymuje go za groźny faul Aigner.

65'
Wspaniała szansa Meiera, który otrzymuje kapitalną wrzutkę od Aignera. Piłka ląduje po strzale głową blisko lewego słupka.

63'
Aigner z premedytacją fauluje Bendera.

62'
Lanig wchodzi na boisko, zastępuje na nim Stenderę.

59'
Aubameyang genialnie zagrywa na obieg do Kagawy, ten wypatruje Ramosa, który miałby setkę, w ostatniej chwili Anderson wygarnia piłkę Ramosowi.

57'
Wiewald w stylu Neuera wybija piłkę na aut. Jest dzisiaj praktycznie wszędzie bramkarz Eintrachtu.

56'
Kolejna próba Aubameyanga z dystansu, kolejna ta próba mocno nieudana. Zbyt mocne odchylenie Gagończyka.

55'
Seferovic zagrywa ostrą centrę w pole karne Bvb, niestety żaden z jego kolegów nie dociera do tego zagrania.

53'
Świetną kontrę Frankfurtu doskonale zatrzymuje Großkreutz.

51'
Co wyprawia dziś w bramce Wiewald !
Adrian Ramos stanął przed fenomenalną szansą na zmianę wyniku, niestety jego strzał trafia w dobrze ustawionego bramkarza.

49'
Aubameyang sprytnym uderzeniem z lewej strony chciał zaskoczyć bramkarza gospodarzy, jednak uderzenie pozbawione mocy wyłapuje Wiewald

48'
Meier koszarnie pudłuje na bramkę Weidenfellera. Otrzymuje znakomite podanie od Inuiego, ale piłka po jego uderzeniu ląduje na trybunach.

46'
Kapitalna sytuacja do podwyższenia, liczne błędy obrony Borussii próbowali wykorzystać Anderson z Seferovivciem, ale w ostatniej chwili strzał tego drugiego blokuje Subotic.

45+1'
Koniec pierwszej odsłony spotkania.

45+1'
Seferović trafia w boczną siatkę po składnej akcji swojego zespołu.

44'
1 minuta doliczona do czasu gry I połowy.

44'
Piłka w siatce po dobrej okazji Mkhitaryana, ale sędzia boczny sygnalizuje pozycję spaloną, gol nieuznany.

42'
Aubameyang wykorzystuje swój największy atut, czyli szybkość mijając dwóch obrońców, podaje do Kehla, lecz ten traci piłkę w wyniku nieudanego dryblingu.

40'
Ekspresowa akcja Eintrachtu. Aigner podaje do Meiera, ten błyskawicznie oddaje do Seferovicia na 16 metr, który uderza minimalnie niecelnie.

39'
Przed dobrą szansą stanął Kagawa po podaniu od Mkhitaryana, niestety brak zdecydowania Japończyka kończy się stratą piłki.

38'
Z powodu kontuzji murawę opuszcza Łukasz Piszczek, zmienia go Adrian Ramos.

36'
Wiewald bardzo dobrze czyta grę w dzisiejszym meczu, przed chwilą przechwytuje zagranie Kehla.

35'
Bardzo niecelny strzał Aubameyanga z dalszej odległości.

34'
Aubameyang fauluje w ataku przy rzucie rożnym.

33'
Bender kapitalnie zagrywa do Durma, podanie jego w pole karne zostaje wybite na róg.

30'
Inui zbyt głęboko centruje w pole karne, z łatwością futbolówkę wyłapuje Weidenfeller.

27'
Aubameyang sprytnie przyjmuje piłkę i oddaje ją na 11 metr do Kehla, a ten uderza w sam środek bramki. Bez trudu Wiewald.

25'
Piękne uderzenie Mkhitaryana w stylu Quaresmy, niestety dla pomocnika futbolówka mija znacząco bramkę.

23'
Pech Dortmundu, Aubameyang z podbitej piłki strzela na bramkę Wiewalda, świetną interwencją popisuje się bramkarz, później dobitka Großkreutza trafia w słupek.

22'
Chandler leży na boisku po jednym ze starć.

20'
Aigner ciekawym zagraniem na obieg chciał zaangażować do akcji Chandlera, lecz piłka po tym zagraniu wychodzi poza plac gry.

18'
Anderson nieźle główkuje na bramkę rywala, jednak piłka minimalnie mija cel.

17'
Kagawa spycha Hasebe, będzie dobra okazja do dośrodkowania z wolnego.

15'
Rajd Großkreutza kończy się przejęciem piłki przez Andersona, zmarnowana szansa na doprowadzenie do remisu.

12'
Mkhitaryan znajduje się na spalonym. Rzut wolny dla gospodarzy.

10'
Aigner świetnie centruje w pole karne, gdzie znajduje się Alex Meier, snajper dobrze uderza piłkę głową, ale bez problemu to uderzenie broni bramkarz Bvb.

7'
Co za sytuacja Mkhitaryana !
W sytuacji sam na sam z bramkarzem Mkhitaryan uderza w sam środek bramki, brawa dla Wiewalda.

5'
Wielki błąd defensywy BVB skrzętnie wykorzystuje Alex Meier pokonując Weidenfellera płaskim strzałem z bliskiej odległości.Doskonała asysta Marka Russa, który zagrał daleką piłkę do swojego kolegi.

4'
Piszczek zablokowany, będzie pierwszy rzut rożny.
Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Mkhitaryan, ale jego strzał mija bramkę.

3'
Russ faulowany przez Aubameyanga w środkowej strefie.

2'
Szybka próba dynamicznej akcji prawym skrzydłem, piłka posłana przez Aignera opuszcza plac boiska.

1'
Zaczynamy wielkie emocje na Commerzbank-Arena !

0'
Na chwilę obecną gospodarze zajmują w ligowej tabeli 11 miejsce z dorobkiem 15 punktów, z kolei Borussia Dortmund znajduje się na ostatnim miejscu.

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Peter Gagelmann.

0'
Ławka rezerwowa Borussii: Langerak, Jojić, Schmelzer, Stanković, Sahin, Gundogan, Ramos

0'
Ławka rezerwowa Eintrachtu: Hildebrand, Ignjovski, Kittel, Lanig, Madlung, Medojevic, Piazon

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online