Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Pawełek - Dudu(75' Kaczmarek), Pawelec, Celeban, Zieliński- Droppa(67' Danielewicz), Hateley - Pich, Mila, F.Paixao - Machaj(51' Ostrowski)
Janukiewicz - Matynia, Hernani, Golla, Rudol - Rogalski, Matras - Murayama(90' Dąbrowski), Murawski(67' Bąk), Frączczak - Zwoliński

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

90+3'
Koniec meczu! Twierdza Wrocław niezdobyta, choć obie drużyny mają prawo być niezadowolone z takiego ostatecznego rezultatu.

90+3'
Próba z dystansu w wykonaniu Rogalskiego, bez skutku.

90+2'
Strzela Ostrowski ale obok słupka!

90'
Strzelca bramki dla Pogoni Murayamę zmienia Dąbrowski.

89'
W rozpaczliwym natarciu Śląsk!. Najpierw Mila do Kaczmarka, który jednak uderza wprost w nogi Janukiewicza. Chwilę później to Mila otrzymuje podanie od Zielińskiego, ale jego kiks jest smutnym podsumowaniem tego meczu w jego wykonaniu.

86'
Żółta kartka dla Rogalskiego!

85'
Dobra piłka od Frączczaka do Zwolińskiego, jednak ten strzela wprost w interweniującego Pawełka!

84'
Faul Zielińskiego, zawodnik ten otrzymuje żółtą kartkę.

82'
Idealna sytuacja dla Pogoni! Po zgraniu piłki głową przez jednego z zawodników gości w idealnej sytuacji znalazł się Matras, ten jednak zwlekał z oddaniem strzału, czym zniweczył wysiłek drużyny.

78'
Golla upomniany żółtym kartonikiem za nieprzyjemny faul na Pichu.

78'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Bąka pada łupem bramkarza gospodarzy.

75'
Trener Pawłowski daje sygnał do ataku swoim podopiecznym, za kontuzjowanego Dudu wchodzi napastnik Kaczmarek.

73'
Faulowany Danielewicz, bezpośredni strzał zaryzykował Dudu Paraiba, jednak była to fatalna próba.

68'
Nieprzyjemny strzał Ostrowskiego z kilkunastu metrów pewnie chwyta Janukiewucz.

67'
Zmiana w obu drużynach. U gospodarzy za Droppę melduje się Danielewicz, natomiast w drużynie gości Bąk zmienia Murawskiego.

66'
Mila z rzutu wolnego próbuje zaskoczyć źle ustawionego Janukiewicza, co udaje mu się połowicznie. Rzut rożny dla Śląska.

64'
Widoczność na placu gry została nieco ograniczona poprzez wrzucenie na nią rac dymnych przez sympatyków Pogoni.

61'
Kontratak Śląska, Flavio decyduje się na rajd prawą flanką, zgranie do Ostrowskiego, którego uprzedza zawodnik Pogoni, piłka trafia do Droppy ale jego strzał z powietrza jest niecelny.

59'
Rzut rożny do Pogoni, piłka spada na głowę Matrasa ale jego próba wysoko ponad bramką.

57'
Po wrzutce Ostrowskiego strzela Flavio, jednak zostaje zablokowany przez defensywę gości.

56'
1-1! Świetne strącenie piłki na 16 metrze trafia do Zielińskiego, ten schodzi do środka i płaskim strzałem z lewej nogi tuż przy słupku pokonuje Janukiewicza!

51'
Zmiana w Śląsku. Za zmęczonego Machaja wchodzi Krzysztof Ostrowski.

47'
Wielkie zamieszanie po wykonaniu rzutu rożnego pod bramką Pogoni. Jednak żaden z graczy Śląska nie zdołał skierować futbolówki do siatki.

45+1'
Koniec pierwszej połowy spotkania. Mecz nie obfituje w zbyt wiele sytuacji podbramkowych. Śląsk starał się prowadzić grę i boleśnie nadział się na efektywną grę Portowców. Trener Pawłowski z pewnością będzie miał swoim podopiecznym sporo do przekazania.

45'
Strzał Mili z rzutu wolnego obok słupka bramki Janukiewicza.

44'
Dobre zagranie do Picha, jednak piłka po jego strzale odbija się jeszcze od przeciwników. Rzut rożny tak jak gra Śląska- niefektywny.

42'
Ładne przejęcie Murawskiego, który podciągnął o kilkanaście metrów akcję i zdecydował się na strzał z dystansu. Odrobina więcej precyzji i Pawełek byłby bez szans!

37'
Po faulu na Machaju i krótkiej przerwie w grze Mila dośrodkowuje w pole karne Pogoni, jednak i ta próba kończy się fiaskiem. Piłkę pewnie łapie bramkarz gości.

33'
Świetna dwójkowa akcja Zwoliński- Murayama i ten ostatni będąc już prawie w parterze trącił piłkę nogą po nodze zaskoczonego Pawełka! 1-0 dla gości!

31'
Żółta kartka najpierw za spóźnione wejście dla Celebana z Śląska, potem za brzydki faul dla Rudola z Pogoni.

29'
Fatalne zachowanie Pawełka, który chciał zabawić się w Manuela Neuera, sytuację ratuje jeden z stoperów Śląska.

27'
Ładne dośrodkowanie Zielińskiego, ale jak na razie to nie jest dobry mecz w wykonaniu Mili.

23'
Żółty kartonik dla Hernaniego za faul na Flavio Paixao.

20'
Składna akcja w trójkącie Pich- Droppa- Paixao, jednak ten ostatni umiejętnie blokowany, jego strzał nie miał szansy powodzenia.

19'
Po dośrodkowaniu Mili nieoczekiwanie w przyzwoitej sytuacji znalazł się Flavio, jednak jego strzał pewnie ląduje w rękawicach Janukiewicza.

17'
Okazja dla Śląska, faulowany blisko linii bocznej był Dudu, jednak ani dośrodkowanie z lewej, ani z prawej strony nie przyniosło żadnego rezultatu, obrona Pogoni stanęła na wysokości zadania.

14'
Po dość składnej akcji Portowców strzał Murawskiego z ok. 20 metra. Efekt- piłka ląduje w jednym z rzędów trybun.

10'
Obserwujemy dość zacięty i wyrównany mecz. Jednak walka z obu stron nie przynosi sytuacji podbramkowych. Strzał Dudu z znacznej odległości pozostawmy bez komentarza...

6'
Murayama ładnie związał dwóch defensorów Śląska, jednak jego dośrodkowanie było na tyle słabe, że nie przyniosło większego zagrożenia.

4'
Śląsk przejmuje inicjatywę w meczu, jednak w ich poczynaniach dominuje chaos. Szczecinianie skupiają się głównie na przerywaniu ataków gospodarzy na ok.30 metrze od bramki Janukiewicza.

1'
Zaczynamy arcyciekawy pojedynek na Stadionie Miejskim we Wrocławiu!

0'
W bramce gości wystąpi dobrze znany we Wrocławiu Radosław Janukiewicz, który bronił barw Śląska w latach 2001-2007.

0'
Drużyna wrocławska z pewnością ma w pamięci wydarzenia z 2 kolejki, kiedy to ich dzisiejszy przeciwnik zdeklasował ich po emocjonującym meczu 4-1. Jednak to Wrocławianie znajdują się obecnie na fali wznoszącej, w przypadku dzisiejszego zwycięstwa obejmie pozycję wicelidera, z ciekawością spoglądając na dzisiejszy wynik Legii z Cracovią. W przypadku porażki stołecznych Śląsk do pozycji lidera tracić będzie jedynie punkt. Natomiast Pogoń zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli, co z pewnością fanów Szczecinian nie satysfakcjonuje. Tak więc chęć odwetu za poprzedni mecz kontra pragnienie wydostania się z niechlubnej strefy spadkowej! Kto wyjdzie z potyczki zwycięsko? Przekonamy się, zapraszam do śledzenia naszej relacji!

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi pan Szymon Marciniak.

0'
Ławka rezerwowych Śląska: Pawłowski, Calahorro, Grodzicki, Ostrowski, Danielewicz, Grodzicki, Kaczmarek, Dankowski

Ławka rezerwowych Pogoni: Kudła, Dąbrowski, Kun, Bąk, Walski, Okuno, Wojtkowski

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online