Valencia - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Valencia
Barcelona
0 : 1

Alves - Barragan, Mustafi, Otamendi, Gaya - Fuego - Rodrigo, Parejo, Gomes, Feghouli - Negredo
Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Busquets, Mascherano, Xavi - Suarez, Messi, Neymar

*'
Z powodu awarii nie mogliśmy przeprowadzić relacji LIVE z drugiej połowy. Serdercznie przepraszamy.

Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Barcelony, a gola na wagę zwycięstwa zdobył Sergio Busquets w doliczonym czasie gry!

45'
Zaczynamy drugą połowę, oby obfitowała ona w bramki i więcej sytuacji podbramkowych!

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Mecz jest bardzo wyrównany, optyczna przewaga po stronie Barcelony, ale to gospodarze stworzyli sobie więcej klarownych sytuacji.

45+1'
Doskonała okazja dla Nietoperzy w doliczonym czasie gry! Prostopadłe zagranie do Gomesa, mija on bramkarza Barcelony, ale przyszło mu strzelać niemal z zerowego konta, tak więc tylko boczna siatka!

43'
Celność podań 80% do 67% dla Barcelony, która nie pozwala Valencii na zbyt częste wypady poza własną połowę. Natomiast dominacja gospodarzy w strzałach, stosunek 5-1.

39'
Ładna akcja Valencii z lewego skrzydła, jednak samo dośrodkowanie było zbyt przeciągnięte, by dostarczyło jakiejkolwiek korzyści. W starciu z rywalem ucierpiał Jordi Alba.

35'
Świetny strzał z dystansu Andre Gomesa, minimalnie obok słupka.

33'
Koronkowa akcja Barcelony kończy się na złym przyjęciu Daniego Alvesa.

30'
Dobra okazja dla Valencii z rzutu rożnego, lecz strzał Parejo bardzo niecelny.

29'
Dość ostry mecz, kolejne upomnienie, tym razem dla Alby za zbyt wysoko uniesioną nogę.

27'
Nieprzyjemny faul Mustafiego na Neymarze w okolicach 30 metra od bramki Alvesa.

21'
Najpierw próba wymuszenie rzutu karnego przez Neymara, potem symulka ze strony Otamendiego, który próbował sprowokować Neymara. Żółty kartonik dla Pique i Barragana.

20'
Nic jednak z tej szansy nie wyszlo.

18'
Będzie groźnie pod bramką Barcelony, Dani Alves faulował Negredo na dystansie 20 metra.

14'
Idealna sytuacja Suareza! Akcja rozpoczęła się od mierzonego przerzutu z obrony na pole karne Valencii, tam piłkę zgasił Neymar i wystawił ją Urugwajczykowi, ten jednak wprost w Diego Lopeza!

11'
Znakomite zejście ze skrzydła do środka Rodrigo, który oddał następnie silny, płaski strzał. Claudio Bravo jednak na posterunku.

8'
Bardzo ładny zryw Negredo prawym skrzydłem, Mathieu daje się oszukać i w konsekwencji ogląda żółtą kartkę za faul na Hiszpanie.

6'
Barcelona od początku prowadzi grę, blok defensywny Valencii gra dość niepewnie.

1'
Zaczynamy mecz na Estadio Mestalla!

0'
Rezerwowi Valencii: Yoel, Joao Cancelo, Filipe Augusto, Orban, Paco Alcacer, Piatti, De Paul

Rezerwowi Barcelony: Ter Stegen, Rakitic, Pedro, Rafinha, Bartra, Adriano, Munir

0'
Każdy mecz z udziałem Barcelony to gwarancja pięknych zagrań i efektywnej gry. Dzisiejsza potyczka zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco, ponieważ zmierzy się ona z Valencią, podrażnioną zeszłotygodniową porażką z Levante. Tak więc gospodarze muszą wygrać, jeśli liczą na podtrzymanie kontraktu z wielką trójką przewodzącą tabeli La Liga. Barcelona zaś zwyciężając chce zatrzeć niektóre złe momenty, jak choćby porażka w El Classico czy w Lidze Mistrzów z PSG. W przypadku straty punktów Real może odskoczyć jej na znaczną różnicę punktową. Pojedynek wagi ciężkiej czas zacząć!

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Valencia - Barcelona.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Valencia - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online