Legia Warszawa - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Kuciak - Guilherme, Astiz, Rzeźniczak, Broź - Pinto, Vrdoljak, Kosecki(74' Kucharczyk), Żyro, Duda(84' Bielik) - Radović(67' Sa)
Pilarz - Rymaniak, Żytko, Marciniak(84' Nykiel), Deleu - Covilo, Dąbrowski, Kita(65' Zjawiński), Diabang - Budziński, Rakels(70' Zajdler)

Marciniak(og) (10.)
Sa (73.)

Covilo (46.) żółta kartka
Dąbrowski (57.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Cracovia

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec meczu !!!
Legia Warszawa wygrywa zasłużenie, Cracovii nie można oczywiście odmówić zaangażowania, ale brakowało jakości pod bramką rywala. Gospodarze powiększają przewagę nad 2 i 3 ekipą w ligowej tabeli, teraz wynosi ona sześć punktów.

90+3'
Cała jedenastka "Pasów" na własnej połowie.

90+1'
Wolny z 28 metrów dla Cracovii. Strzał Dąbrowskiego zablokowany, próba dobitki Zejdlera mocno niecelna.

90'
O 3 minuty dłużej potrwa dzisiejsze spotkanie.

89'
Vrdoljak niecelnie z wolnego.

86'
Kucharczyk przekombinował !
Świetna kontra zmarnowana przez pomocnika, lepszy w pojedynku indywidualnym Deleu. Trzeba docenić dobre podanie młodego Bielika.

84'
Bielik daje zmianę za Dudę.

84'
Nykiel zmienia Marciniaka.

83'
Kolejna dobra akcja portugalskiego duetu, Sa wystawia, a strzał oddaje Pinto. Niestety niecelnie.

81'
Deleu centruje do Covilo, ale piłka po jego uderzeniu trafia w trybuny.

77'
Legia po raz kolejny stwarza ogromne zagrożenie, Pinto zagrywa do Sa, ale Portugalczyk w ostatniej chwili uprzedzony przez Żytkę.

74'
Jakuba Koseckiego zastępuje na placu gry Michał Kucharczyk.

73'
2-0 Przy tym golu bezradny już był Pilarz, ponieważ Legia kapitalnie rozegrała korner, dobre przedłużenie Koseckiego wrzutki Brozia, a piłkę z najbliższej odległości do bramki umieszcza Sa.

72'
Pinto doskonale strzela z wolnego, kapitalnie broni Pilarz.

70'
Faul Cracovii przed własnym polem karnym.
Druga zmiana u gości, Rakelsa zmienia Zajdler.

68'
Zjawiński pięknie uderza na bramkę Kuciaka, jednak z największym trudem bramkarz paruje piłkę. Dobra akcja tercetu: Budziński - Deleu - Zjawiński.

67'
Mirosław Radović schodzi z murawy, trener daje szansę Orlando Sa.

66'
Deleu zbyt głęboko centruje, zagranie wyłapuje Kuciak.

65'
Pierwsza zmiana w Cracovii. Dariusz Zjawiński zmienia Przemysława Kitę.

63'
Niezła wymiana futbolówki przez graczy Cracovii zatrzymana przez Jakuba Rzeźniczaka.

62'
Diabong pokusił się o strzał z dystansu, piłka nie sprawia najmniejszych problemów bramkarzowi Legii.

61'
Broź po raz kolejny fauluje w swojej strefie.

58'
Żytko po raz kolejny główkuje na bramkę po stałym fragmencie gry, tym razem piłka ląduje w rękawicach Kuciaka.

57'
Damian Dąbrowski za zahaczenie Radovicia ogląda żółtą kartkę.

55'
Niecelne uderzenie z główki Michała Żytki po dośrodkowaniu z wolnego.

54'
Łukasz Broź fauluje Kitę na lewym skrzydle, dobra okazja do wrzutki.

53'
Żyro kapitalnie mija Diabonga, piłka dociera do Dudy, który oddaje celny strzał na bramkę, ale piłka leci w sam środek.

51'
Ivica Vrdoljak popycha rywala, rzut wolny dla "Pasów".

49'
Kosecki pędzi z pełną szybkością na pole karne gości, Żytko na pograniczu faulu zatrzymuje pomocnika, sędzia nie odgwizduje przewinienia.

48'
Marcin Budziński fauluje z premedytacją Guilherme.

46'
Covilo za atak na Koseckim ogląda żółty kartonik(pauza w następnym meczu - 4 żółta kartka w sezonie).

45'
Zaczynamy drugie 45 minut meczu !

45'
Piłkarze Legii już wyszli na boisko, czekamy teraz na gości.

45+1'
Koniec I części spotkania.

45+1'
Żyro efektownie podaje do Dudy, lecz pierwszy do tego zagrania dochodzi bramkarz Cracovii.

45'
1 minuta doliczona do czasu gry w pierwszej odsłonie.

44'
Kosecki popisuje się genialną wrzutką z miejsca do Pinto, uderzenie Portugalczyka głową z trudem wybija na róg Pilarz.

42'
Marciniak nieźle centruje w pole karne rywala, doskonale na przedpolu reaguje Kuciak piąstkując w bok boiska.

41'
5-6 w statystyce ilości popełnionych fauli.

40'
Pinto podejmuje próbę strzału z dystansu - próba mocno nieudana, futbolówka o kilka metrów mija prawy słupek bramki Pilarza.

38'
Covilo przedłuża piłkę głową po wybiciu z wolnego, niestety dla niego podanie nie dociera do adresata.

37'
Rymaniak główkuje po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale jego zagranie trafia wprost w ręce Kuciaka.

35'
1-2 w statystyce dotyczącej ilości celnych strzałów w tym meczu.

34'
Żyro szukał w polu karnym Koseckiego, jednak świetnie intencję legionisty odczytał Pilarz wychodząc z bramki i łapie futbolówkę.

32'
Michał Żyro powstrzymuje faulem Rymaniaka.

29'
Deleu dobrze dośrodkowuje do Cevilo, który wygrywa pojedynek główkowy z Vrdoljakiem i oddaje celne uderzenie na bramkę Kuciaka, ale ta próba nie sprawiła wiele problemów Słowakowi.

28'
Dobra akcja Legii, którą kończy Duda niecelnym strzałem, futbolówkę przejmuje obrońca Cracovii.

25'
Guliherme podaje do Radoivicia na 16 metr, a ten oddaje mocny strzał, po którym piłka po drodze odbija się od obrońcy i trafia w ręce bramkarza.

24'
Deleu w ostatniej chwili powstrzymuje Koseckiego, kolejny rożny.

23'
Błąd Rymaniak, kolejny korner dla gospodarzy.

22'
Kosecki podaje do Guilherme, który ma dobrą okazję do centry, ale piłka po jego zagraniu opuszcza murawę.

21'
Diabong popycha Brozia w trakcie wypracowywania sobie pozycji w polu karnym. Sędzia odgwizduje faul.

20'
Vrdoljak popełnia faul taktyczny na Rakelsie w środku pola.

18'
Cracovia agresywnie próbuje odbierać piłkę Legii wychodząc na jej połowę .

17'
Doskonałe zagranie Dudy do Żyry, pomocnik ma świetną okazję, ale w trakcie podania znajdował się na spalonym. Wolny dla gości.

15'
Rakels stanął przed świetną szansę na wyrównanie, ale przegrywa pojedynek 1 na 1 z Kuciakiem. Covilo pięknie zagrał do Rakelsa.

12'
Marciniak fauluje Żyrę w prawej strefie boiska. Bez problemu goście oddalają zagrożenie po wolnym wykonanym przez Koseckiego.

10'
Kuriozalny gol dla Legii. Koszmarne nieporozumienie na linii : Marciniak - Pilarz kończy się samobójem tego pierwszego, który pod wpływem nacisku Żyry zaskakuje swojego bramkarza lobem.

9'
Rymaniak dośrodkowuje w kierunku Rakelsa, na rożny wybija Asitiz.

8'
Rymaniak ubiega napastnika Legii - wybija piłkę na róg.

7'
Diabong strzela, ale zostaje powstrzymany, piłkę próbuje dobić Rakels - ląduje ona na trybunach.

5'
Duda posyła dobre prostopadłe podanie do Koseckiego, ale pomocnik Legii nie opanowuje piłki. Od bramki zacznie Pilarz.

3'
Żyro dostaje piłkę od Koseckiego, przymierza się do uderzenia, ale obrońcom gości udaje się je wyblokować.

2'
Gospodarze bez problemu radzą sobie z wybitym rzutem rożnym przez Cracovię.

1'
Diabong zablokowany, będzie korner dla Cracovii.

1'
Przed meczem nastąpiła minuta ciszy dla zmarłych kibiców oraz Zbigniewa Korola.

0'
Wielkie widowisko na Pepsi Arena czas zacząć !

0'
Robert Podoliński - trener Cracovii dzisiejszy mecz będzie obserwował z wysokości trybun, jest to kara za uwagi w kierunku sędziego podczas meczu z Gks Bełchatów. Jest to drugi mecz karny.

0'
Ostatnie starcie obu ekip skończyło się wygraną Legii na wyjeździe, padł wtedy wynik 1-3.

0'
Ewentualna wygrana gospodarzy pozwoli im zwiększyć przewagę do sześciu punktów nad drugim i trzecim zespołem w ligowej tabeli. Goście wygrywając w Warszawie mogą awansować na 11 pozycję.

0'
Rozjemcą tego spotkania będzie Jarosław Przybył.

0'
Ławka rezerwowa Cracovii: Stępniowski, Jaroszyński, Nykiel, Szeliga, Zejdler, Kapustka, Zjawiński

0'
Ławka rezerwowa Legii: Jałocha, Lewczuk, Saganowski, Szwoch, Kucharczyk, Bielik, Sa

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Legia Warszawa - Cracovia. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online