Manchester United - Stoke City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Stoke City
2 : 1

De Gea - Valencia, Smalling, Rojo - Young, Herrera(86' Fletcher), Fellaini, Carrick, Mata(90' Januzaj) - van Persie, Wilson(78'Falcao)
Begovic - Bardsley, Shawcross, Wilson, Pieters - Cameron, Nzonzi - Ireland(82'Arnautovic), Bojan, Assaidi(76' Crouch) - Diouf

Mecze na żywo: Manchester United - Stoke City

90+4'
Kapitalna interwencja bramkarza United, a później Young wybija piłkę z samej linii bramkowej ManU! Remis był na wyciągnięcie ręki, ale wygrywa drużyna z Manchesteru... Dziękujemy za uwagę! Dobranoc

90'
Januzaj za Matę

90'
4 minuty doliczone do podstawowego czasu gry

89'
Stoke robi co może, ale bezskutecznie. Do gry gotowy jest Belg Januzaj

86'
Niezłe ataki The Potters, ale bez skuteczne. Herrera schodzi z boiska, w jego miejsce Fletcher

82'
Za Irelanda wchodzi Arnautovic

78'
wspominana wcześniej akcja Wilsona

78'
Radamel Falcao wchodzi za Wilsona

76'
Groźny strzał Fellainiego, jednak daleko obok bramki. Crouch wchodzi za Assaidiego

72'
Cóż za przyspieszenie Wilsona! Ireland broni się faulem i otrzymuje żółtą kartkę

70'
Groźna indywidualna akcja Wilsona, ale młody Anglik kończy strzałem obok bramki Begovica.

65'
Czerwone diabły mają w drugiej połowie aż 78% posiadania piłki. Stoke musi wziąć się do roboty

58'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Rojo na spalonym, ale sędzia uznał, że nie dotknął piłki. ManU wychodzi na prowadzenie!

58'
Żółta kartka po faulu na Valencii dostaje Pieters. Do rozgrzewki wstał Radamel Falcao

54'
Groźnie pod bramką Stoke, ale sędzia przerywa grę. Z bólu zwija się Pieters. Wydaje się, że wróci do gry

52'
7 minut za nami, ManU bez pomysłu na rozpracowanie obrony gości

50'
Zastanawiamy się czy wróciliśmy na Old Traffort, czy na ryby. Emocje z pierwszej połowy na razie nie wróciły

46'
W obu zespołach wróciliśmy bez zmian

46'
Wracamy na drugą połowę! Ze środka zaczynają przyjezdni.

45+1'
Jedna minuta doliczona przez sędziego dobiegła końca. Bardzo ciekawie zapowiada się druga połowa po wyrównaniu Stoke. Zadowoleni, czekamy na więcej!!!

42'
Gol dla Stoke

42'
Zamieszanie pod bramką po rzucie wolnym dla ManU, piłka pod nogami Fellainiego, ale świetnie broni Begovic

41'
Faulowany Young przez Bardsleya. Żółta kartka dla obrońcy Stoke

40'
NZONZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Piękny strzał z przed pola karnego Francuza i mamy remis!

40'
Manchester kontroluje grę. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo...

33'
Sir Alex Ferguson na trybunach. Zadowolony?

30'
Groźna wrzutka Stoke, Pieters ze skrzydła, ale dobra interwencja obrońców.

28'
W innym meczu, gdzie gra nasz rodzynek, Wasilewski, Leicester remisuje z Liverpoolem 1:1

21'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!! Piękna wrzutka Herrery, Fellaini wyprzedził obrońcę i z 5 metrów trafił głową do bramki!

20'
Ładna akcja Younga, ale złe przyjęcie Maty i akcja skończona

16'
Jaki błąd Begovicia!! Oddaje piłkę do Van Persiego, ten oddaje do Herrery, który miał mnóstwo miejsca, ale kopnął wysoko nad bramką

13'
Emocje na razie przechodzą obok Old Trafford

11'
Ładnie starał się zagrać Herrera, ale jego zagranie przeczytane przez obrońców

9'
Gra toczy się w środku pola. Bez groźniejszych akcji dla żadnej z drużyn

5'
Ładnie w ataku pozycyjnym wyglądają zawodnicy ze Stoke. Podopieczni van Gaala w obronie

3'
Stoke broni się całą jedenastką na swojej połowie. ManU w ataku pozycyjnym

1'
Losowanie wygrane przez gospodarzy, zaczyna od środka ManU. Van Persi i Wilson

0'
Przywitanie zawodników, za chwilę zaczynamy!

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Pan Jonathan Moss

0'
Trybuny pomału się zapełniają

0'
Rezerwowi gospodarzy: Lindegaard, Blackett, McNair, Fletcher, Januzaj, Falcao, W.Keane

0'
Rezerwowi gości: Butland; Muniesa, Palacios, Arnautovic, Adam, Crouch, Shenton

0'
Bardzo dużym osłabieniem drużyny z Manchesteru jest brak Rooneya i Angela di Marii, który w sobotę doznał kontuzji. Jednak do dyspozycji holenderskiego szkoleniowca jest już Falcao.

0'
Witamy serdecznie na relancji LIVE meczu między Manchesterem Utd, a Stoke City. Mimo, że oba kluby dzieli aż 8 miejsc w tabeli, to gości od Czerwonych Diabłów dzieli jedynie 7 oczek. Louis van Gaal w obliczu wielu kontuzji postawił na bardzo eksperymentalny skład. Young i Valencia, pomocnicy, wystąpią na bokach obrony, a w ataku, u boku van Persiego wystąpi młody Wilson. Stoke rozpoczyna bez Croucha, który może się okazać czarnym koniem tego meczu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Stoke City, to zapraszamy do śledzenia meczu online