Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 3

Marian Kelemen - Tom Hateley(64'Socha), Rafał Grodzicki, Oded Gavish, Dudu Paraiba(87 Lubos Adamec), Dalibor Stevanović, Adam Kokoszka, Kamil Dankowski(46'Zieliński), Sebastian Mila, Sylwester Patejuk, Marco Paixao
Michał Buchalik - Martin Konczkowski, Marek Szyndrowski, Marcin Malinowski, Daniel Dziwniel, Łukasz Surma, Filip Starzyński, Jakub Kowalski(83'Smektała), Maciej Jankowski, Marek Zieńczuk(93'Włodyka) ,Grzegorz Kuświk.

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

94'
Śląsk przegrywa na własnym boisku.Trzy punkty zgarniają piłkarze z Chorzowa. Motywacja w końcówce w szeregach gospodarzy była duża, ale na wyrównanie nie starczyło już czasu.

94'
Ostatnia akcja meczu , w polu karnym gości znalazł się nawet Kelemen.

93'
Włodyka zmienia Marka Zieńczuka.

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

90'
Zieńczuk zagrywa w pole karne ,piłka przecina pole karne , jednak nikt nie zamknął tej akcji.

88'
Goool!Lubos Adamec zdobywa gola!

87'
Zmiana w zespole Śląska Wrocław , Dudu zmienia Czech Lubos Adamec.

84'
Rzut wolny dla Śląska , Mila dośrodkowuje w pole karne jednak goście dobrze zorganizowani w defensywie wybijają piłkę.

83'
Jakuba Kowalskiego zmienia Smektała.

82'
Faulowany Kuba Kowalski.

81'
Szansa dla Jankowskiego na zdobycie swojego trzeciego gola , piłka po strzale mija bramkę.

77'
Śląsk zaczyna minimalnie przeważać , gospodarze dążą do zdobycia drugiej bramki.

74'
Kuświk blisko podwyższenia wyniku na 4:1 oddaje jednak zbyt słaby strzał prosto w ręce Buchalika.

70'
Gool! Zieliński dośrodkowuje w pole karne, Paixao strzałem końcem buta dopełnia formalności.

64'
Gavish ukarany żółtą kartką. Zmiana w Śląsku, Hateley'a zmienia Socha.

63'
Kibice Niebieskich już zaczynają świętować na trybunach , czy nie za wcześnie?

60'
Gool dla Ruchu Chorzów! Krótkie rozegranie rzutu rożnego , Zieńczuk dośrodkowuje idealnie na głowę Jankowskiego , Śląsk na kolanach!

59'
Świetne dośrodkowanie na krótki słupek , Śląsk blisko zdobycia gola kontaktowego.

59'
Rzut rożny dla Śląska Wrocław.

56'
Dziwniel zagrywa piłkę ręką.

55'
Starzyński uderza z rzutu wolnego , piłka ląduje na trybunach.

53'
Błąd bocznego sędziego , odgwizdał spalonego, którego nie było dla drużyny z Chorzowa.

51'
Złe dośrodkowanie Pateujka , goście zaczną od autu.

49'
Śląsk próbuje się przebić pod pole karne Ruchu Chorzów , idzie im to strasznie topornie.

47'
Okazja dla Ruchu Chorzów ale Kuświk nie trafia czysto w piłkę.

46'
Mamy zmianę w zespole Śląska Wrocław, za Dankowskiego wchodzi Paweł Zieliński.

46'
Zapraszam na drugą połowę.

45'

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

43'
Kuświk wrócił na boisko.

42'
Kuświk walczył o piłkę w polu karnym Śląska, ale ostatecznie sędzia odgwizdał przewinienie. Napastnik Ruchu potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

40'
Fatalny strzał z dystansu w wykonaniu Surmy.

39'
Ładna akcja Ruchu, ale zablokowany strzał Jankowskiego.

37'
Mało dzieje się na boisku we Wrocławiu.

31'
Tempo gry nieco spadło. Ruch nie musi forsować tempa, a ataki Śląska nie sieją popłochu w szeregach gości.

30'
Paixao lekko strzela głową i piłka ląduje w rękach Buchalika.

28'
Po dośrodkowaniu Stevanovicia z głębi pola głową uderzał Patejuk, ale posłał piłkę obok bramki. To powinien być gol.

23'
Z dystansu uderzał Jankowski.

22'
Gavish starał się strzelać głową, ale tylko rzut rożny. Po stałym fragemncie gry górą znów obrońcy gości.

18'
Niecelny strzał Patejuka.

17'
A Ruch w przypadku zwycięstwa będzie miał 38 punktów. Tyle samo co trzeci Górnik Zabrze!

15'
Jeśli Śląsk dziś przegra, a wszystko na to wskazuje, to jego sytuacja w tabeli będzie nieciekawa.

13'
Goool! 2:0 dla Ruchu! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Zieńczuka precyzyjnym strzałem głową gola zdobył Jankowski

11'
Nieudane dośrodkowanie Dudu Paraiby i piłka wyszła na aut bramkowy.

11'
W poprzedniej kolejce Śląsk przegrał z Lechem Poznań 1:2, a Ruch pokonał u siebie Jagiellonię Białystok 1:0.

10'
Zieńczuk z rzutu wolnego uderzał obok słupka.

9'
Obiecujące tempo na początku meczu.

8'
Było groźnie pod bramką Ruchu. Po dośrodkowaniu Mili dobrze piłkę zgrywał jeden z zawodników, ale obrońcy zdołali ją wybić.

4'
Gooool dla Ruchu! Jeden z chorzowian zgrał piłkę głową do Kuświka, ten znakomicie ją przyjął, obrócił się i strzałem po ziemi wyprowadził gości na prowadzenie. Wymarzony początek dla Ruchu!

4'
Oba zespoły starają się atakować, ale póki co czujni obrońcy.

1'
Prezentujemy ławki rezerwowych:

Śląsk: Wojciech Pawłowski, Krzysztof Ostrowski, Lubos Adamec, Paweł Zieliński, Tadeusz Socha, Paweł Uliczny, Patryk Misik.

Ruch: Krzysztof Kamiński, Jakub Smektała, Mateusz Kwiatkowski, Bartłomiej Babiarz, Maciej Sadlok, Kamil Włodyka, Michał Helik.

1'
Dla 18-letniego Kamila Dankowskiego ze Śląska jest to debiut w T-Mobile Ekstraklasie.

1'
Początek meczu. Rozpoczął Śląsk.

'
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online