Huesca - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Huesca
Barcelona
0 : 2

Jimenez – Aythami, David, García, Morillas – Inigo Ros, Camacho, Josan, Tyronne, Gassama – Guillem.
Ter Stegen – Douglas, Bartra, Mathieu, Adriano – Rakitić, Samper, Iniesta – Rafinha, Munir, Pedro.

Rakitić (12.)
Iniesta (16.)

Mecze na żywo: Huesca - Barcelona

*'
Z powodu przyczyn technicznych jesteśmy zmuszeni przerwać relację LIVE. Dalszą część meczu można śledzić TUTAJ

32'
Mogło być 2:1! Camacho dobrze zagrał do Guillema, a ten mając sporo miejsca w polu karnym oddał strzał, który nogami zdołał obronić bramkarz Barcelony.

31'
Niecelny strzał z dystansu jednego z zawodników gospodarzy.

28'
Gospodarze również starają się atakować, ale nie stwarzają zagrożenia.

23'
Groźny strzał Barcelony i dobrze broni bramarz gospodarzy.

18'
Mathieu ukarany żółtą kartką.

16'
Gool! 2:0 i kolejna piękna bramka! Rakitić wyłożył piłkę do Iniesty, a ten ładnym strzałem zza pola karnego zdobył drugiego gola dla Barcy..

15'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Adriano.

12'
Goool! 1:0 dla Barcy! Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Ivan Rakitici i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

10'
Bramkarz Barcelony popełnił fatalny błąd, co mogło się źle dla niego skończyć. Mathieu zagrał piłkę do Ter Stegena, a ten próbując wybijać piłkę trafił prosto w jednego z zawodników Huesci. Ostatecznie futbolówka nie leciała w bramkę i skończyło się tylko na strachu.

9'
Pedro uderzył mocno zza pola karnego. Piłka przeleciała wyraźnie nad bramką.

8'
Dośrodkowanie Iniesty prosto w ręce Jimeneza.

7'
Gospodarze starali się zaatakować. Prostopadłe zagranie do napastnika przejął jednak Ter Stegen.

3'
Od początku oczywiście atakuje Barcelona.

1'

0'
Huesca to zespół występujący w trzeciej lidze.

0'
Rezerwowi Barcelony: Masip, Montoya, Ie, Roberto i Sandro.

0'
Prezentujemy już wyjściowe składy obu ekip.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Huesca - Barcelona na żywo. Początek o godzinie 20:45.

RELACJA LIVE Z MECZU HUESCA - BARCELONA

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Huesca - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online