Górnik Zabrze - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 4

Steinbors - Sadzawicki (28' Gancarczyk), Danch, Szeweluchin, Magiera - Gergel, Sobolewski, Iwan (89' Nowak), Kurzawa (65' Jeż) - Madej - Zachara.
Kuciak - Broź, Rzeźniczak (68' Lewczuk), Astiz, Guilherme - Żyro, Vrdoljak, Pinto, Kosecki (77' Kucharczyk) - Duda, Radović (64' Sa).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Już jutro kilka ciekawych meczów oraz KSW 29 za darmo.

90+3'
Koniec meczu. Legia Warszawa bez większych problemów pokonała Górnika Zabrze 4:0.

90+1'
Żółta kartka dla Gancarczyka.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Nowak zastąpił Iwana.

88'
Zablokowany strzał Gergela zza pola karnego.

87'
Żyro mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale w przyjęciu pomagał sobie ręką.

84'
Legia w natarciu. Żyro dośrodkowywał w pole karne, głową uderzał Astiz, ale prosto w Steinborsa.

81'
Goool! Żyro zagrał za linię obrony do Orlonda Sa. Portugalczyk uciekł Danchowi, wbiegł w pole karne i bez problemów pokonał Steinborsa w sytuacji sam na sam.

78'
Żółta kartka dla Jeża.

77'
Guilherme ukarany żółtą kartką za faul na Madeju.

77'
Boisko opuścił Kosecki, a zastąpił go Kucharczyk.

76'
Lepszy okres gry Górnika.

76'
Iwan wycofał piłkę przed pole karne do Zachary, ale ten uderzył nad bramką.

75'
Bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego Magiery.

73'
Akcja Górnika. Dośrodkowanie z prawej strony boiska, w piłkę nie trafił Lewczuk i ta trafiła do Jeża, którego strzał głową wybił jeden z obrońców.

70'
Groźnie pod bramką Legii. Piłka w polu karnym spadła pod nogi IWana, ale ten z dobrej pozycji uderzył niecelnie.

69'
Duda uderzył z dużej odległości prosto w ręce Steinborsa.

68'
Lewczuk zastąpił Rzeźniczaka.

67'
Madej uderzał zza pola karnego, ale lekko i piłkę bez problemów złapał Kuciak.

67'
Bardzo słabo gra dziś Górnik. Różnica klas obu drużyn jest olbrzymia.

66'
Duda znakomicie zagrał do Żyry, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkrzem Górnika. Sędzia odgwizdał spalonego.

65'
Jeż zastąpił Kurzawę.

64'
Sa zastąpił Radovicia.

63'
Kuciak popełnił błąd, ale Madej nie zdecydował się na strzał i ostatecznie obyło się bez zagrożenia.

61'
Kosecki wpadł w pole karne, ale zagrał prosto w ręce Steinborsa. Powinno być groźnie.

58'
Duda sfaulował Madeja i został ukarany żółtą kartką.

56'
Goool! Świetna akcja Legii. Pinto świetnie zagrał do Radovicia w pole karne, ten "nawinął" jeszcze wracającego Magierę i z kilku metrów umieścił piłkę obok bezradnego Steinborsa.

55'
Po dośrodkowaniu z prawej strony piłka spadła pod nogi ustawionego w polu karnym Madeja. Pomocnik Górnika miał sporo miejsca, ale fatalnie trafił w piłkę i jego strzał był bardzo niecelny.

54'
Żyro zagrywał do Radovicia, ale ten był na spalonym.

52'
Kurzawa uderzył z dystansu obok bramki. Trzeba jednak zaznaczyć, że Górnik wreszcie wymienił kilka celnych podań na połowie rywala.

51'
Ładna akcja Legii, ale Broź nie przyjął piłki po podaniu od Żyry.

49'
Od początku drugiej połowy Legia ma przewagę.

46'
Obie drużyny bez zmian w przerwie.

46'

*'
Tak padł drugi gol dla Legii:

*'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi z Górnikiem 2:0.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

45'
Żyro zagrywał w kierunku Dudy spod końcowej linii boiska. Jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny.

43'
Mało emocji jest w tym meczu. Przy tym wyniku ciężko nawet oczekiwać, że coś zmieni się po przerwie. Chyba, że Górnik zdobędzie gola kontaktowego.

42'
Zachara uderzał z prawej strony pola karnego. Został zablokowany i będzie rzut rożny.

42'
Obie drużyny znów notują dużo prostych strat.

41'
Kosecki mógł zagrać do lepiej ustawionego partnera, ale za długo czekał i ostatecznie obrońcy przejęli piłkę.

37'
Broź chciał chyba skopiować wyczyn Żyry. Jego strzał z dystansu był jednak fatalny i przeleciała daleko od bramki.

36'
Zaostrzył się nieco mecz.

35'
Chwilowa przerwa w grze. Kosecki ucierpiał w starciu z Danchem.

33'
Goool! Legia od dłuższego czasu nie atakowała, ale podwyższa prowadzenie. Kapitalnym strzałem z dużej odległości popisał się Michał Żyro i zaskoczył bramkarza Górnika. Cudowne trafienie!.

32'
Mogło być groźnie pod bramką Legii. Zawodnicy Górnika za długo jednak wzlekali ze strzałem i ostatecznie Danch niecelnie dośrodkowywał w pole karne.

30'
Katastrofalne dośrodkowanie Magiery opuściło boisko.

28'
Gancarczyk zastąpił kontuzjowanego Sadzawickiego.

28'
Duda dośrodkował z rzutu wolnego. Tym razem za mocno.

26'
Kurzawa minął obrońcę, uderzył zza linii pola karnego, ale piłka przeleciała nad bramką.

24'
Magiera mocno i płasko wstrzelił piłkę z rzutu wolnego. Obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

24'
Brakuje sytuacji bramkowych. Poza golem i sytuacją Radovicia nie działo się nic ciekawego.

23'
Legia ma przewagę optyczną, ale nie stwarza zagrożenia.

21'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Legia.

20'
Teraz jeden i drugi zespół zanotował kilka strat w środku pola.

18'
Górnik stara się atakować, co może stwarzać Legii okazje do kontrataków.

16'
Kapitalna szansa dla Górnika. Gospdoarze ładnie rozegrali piłkę i strzał Zachary z kilku metrów dobrze zablokował Broź.

14'
Statystyka jeszcze przed zdobyciem gola przez Astiza.

12'
Goool! Duda dośrodkował w pole karne, piłkę musnął Vrdoljak i ta trafiła w słupek. Na szczęście dla gości wróciła w pole karne, gdzie do pustej bramki dobił ją Astiz. 1:0 dla Legii!.

11'
Świetna okazja dla Legii. Po długim zagraniu z własnej połowy w sytuacji sam na sam z Steinborsem znalazł się Radović. Bramkarz Górnika skrócił kąt i zdołał odbić piłkę po uderzeniu Serba.

10'
Zarysowała się lekka przewaga Legii. Seria dośrodkowań nie przyniosła jednak zagrożenia.

8'
Kosecki dośrodkowywał z lewej strony boiska. Tym razem piłkę na rzut rożny wybił Sadzawicki.

7'
Zablokowane dośrodkowanie Radovicia i będzie pierwszy rzut rożny.

5'
Madej zagrywał do wbiegającego w pole karne Gergela. Nieco za mocno.

4'
Próba prostopadłego zagrania legionistów. Piłka w rękach Steinborsa.

4'
Gergel miał sporo miejsca na prawej stronie boiska, ale dośrodkował prosto pod nogę obrońcy.

3'
Zagranie w pole karne do Koseckiego, ale ten był na spalonym.

3'
Spokojny początek meczu.

1'
Gergel urwał się Guilherme, ale piłka po jego dośrodkowaniu opuściła boisko.

1'
Początek meczu. Rozpoczął Górnik.

0'
Minuta ciszy dla zmarłego Edwarda Olszówki.

0'
Piłkarze wychodzą na boisko.

0'
Mecz poprowadzi Paweł Gil z Lublina.

0'
Legia jest liderem i ma 35 punktów. Górnik ma o siedem oczek mniej i plasuje się na piątej pozycji.

0'
Korzystając z okazji zapraszamy jutro do śledzenia KSW 29 online.

0'
Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Konrad Jałocha, Igor Lewczuk, Marek Saganowski, Mateusz Szwoch, Michał Kucharczyk, Orlando Sa, Krystian Bielik.

0'
Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Grzegorz Kasprzik, Rafał Kosznik, Konrad Nowak, Seweryn Gancarczyk, Michał Teichman, Robert Jeż, Wojciech Łuczak.

0'

0'

0'
Prezentujemy już wyjściowe składy.

0'
Stadion w Zabrzu już gotowy:

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa. Początek o godzinie 20:30.

Mecz Górnik - Legia na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online