Newcastle - Chelsea Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Newcastle
Chelsea Londyn
2 : 1

Elliot(Alnwick 45'); Janmaat, Coloccini (c), S.Taylor, Dummett; Sissoko, Tiote, Colback; Ameobi(Wiliamson 82'), Perez, Cabella(Cisse 52')
Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), AzpilicuetaLuis 66'); Mikel, Fabregas; Willian(Drogba 66'), Oscar(Schurrle 61'), Hazard; Diego Costa

Za uwagę dziekuję Italianio.

90+6'
SENSACJA W NEWCASTLE!!! KONIEC MECZU!! GOSPODARZE WYGRYWAJĄ Z CHELSEA 2:1!!!!

90+4'
Strzał Ivanovicia zza pola karnego wysoko nad bramką!

90+3'
Chelsea w dalszym ciągu w natarciu!

90+1'
Rzut rożny dla Chelsea.

90'
Spalony Schurrle.

90'
6 minut doliczone!

89'
Strzał Filipe Luis'a z 30 metrów! Dobra parada Alnwicka!

88'
COSTA!!!!! Fantastycznie broni Alnwick!!

87'
Spalony Drogby.

85'
Dośrodkowanie Schurrle. Cahil strzela na bramkę jednak zbyt słabo i piłka w rękach bramkarza.

85'
Rożny dla Chelsea!

83'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego Fabregasa! Drogba wyprzedza bramkarza i mamy 2:1!!

81'
DROGBA!!!!!!

81'
Wiliamson w miejsce Ameobiego w zespole Newcastle.

81'
Żółta kartka dla Costy za dyskusiej

80'
Co tu się dzieje! Taylor ukarany czerwoną kartką za faul na Schurrle!

78'
Kontra Newcastle! Sam na sam z bramkarzem wychodzi Sissoko, piłkę wybijają obrońcy jednak ta trafia do Cisse który pakuje piłkę do pustej bramki!

78'
SENSACJA W PÓŁNOCNEJ ANGLI!!!! 2:0!!!

77'
Słupek Hazarda! Atak pozycyjny CHelsea kończy sie strzałem Belga!

75'
Zgranie Drogby do Costy! Hiszpan nie trafia w piłkę na 7 metrze!

73'
Chelsea nadal naciera na bramkę Newcastle.

71'

70'
Chelsea zamknęła Newcastle na ich połowie. Będzie remis?

66'
Podwójna zmiana w Chelsea: Filipe Luis w miejsce Azpilicuety oraz Drogba w miejsce Williana.

64'
Spalony Pereza.

63'
Żółta kartka dla Schurrle.

61'
I już mamy pierwszy strzał Schurrle! Chelsea naciera na bramkę gospodarzy! Szykuje się emocjonująca końcówka.

60'
Pierwsza zmiana w Chelsea, w miejsce Oscara Andre Schurrle.

59'
Rzut rożny dla Newcastle! Zamieszanie w polu karnym Chelsea! Piłka mija bramkę o kilka centymetrów! Mogło być 2:0!

57'
Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Chelsea, piłka ociera się od nogi Terrego, trafia na 4 metr do Cisse i pakuje piłkę do siatki. Courtois nie miał nic do powiedziania

57'
BRAMKA DLA NEWCASTLE!!!!!!!

55'
Żółta kartka dla Taylora.

54'
Mocno naciska teraz Newcastle. Problemy Chelsea w obronie.

51'
Zmiana w zespole Newcastle. Cabella opuści boisko a w jego miejsce Pappis Cisse.

51'
Chelsea w ataku pozycyjnym na połowie gospodarzy.

48'
Rzut rożny dla Chelsea. Hazard zaczyna się rozkręcać w drugiej połowie.

47'
Sissoko ukarany żółtą kartką za faul na Azpilicuecie.

45'
Chelsea od środka. Zaczynamy drugą połowę.

*'
Zmiana w zespole Newcastle. Elliot nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce trzeci bramkarz gospodarzy Alnwick.

45+1'

45'
1 minuta doliczona!

44'
Przewrotka Oscara z 7 metra mija bramkę o 40cm ! To mogła być bramka kolejki!

43'
Chelsea zamyka Newcastle na ich połowie. Czy padnie bramka przed przerwą?

40'
Strzał Wiliana z rogu pola karnego. Prosto w bramkarza! Szybka kontra Newcastle jednak obrona Chelsea również szybko zareagowała na atak gospodarzy.

39'
Dobre minuty w wykonaniu Newcastle.

36'
Mała kopanina w okolicach pola karnego Chelsea. Piłka trafia do Colbacka który strzela z 25 metrów! Piłka mija bramkę w bezpiecznej odległości.

33'
Strata Hazarda naprawiona przez Mikela. Nigeryjczyk jednak musiał faulować Sissoko w środku pola.

31'
Świetna okazja Newcastle! Trzy szybkie podania i Colback dochodzi co świetnej sytuacji. Jego strzał broni Courtois!

29'
Zmiana sytuacji na boisku. Teraz Newcastle stara się przytrzymać Chelsea na ich połowie.

28'
Chelsea zamknęła Newcastle na własnej połowie.

25'
Pierwszy strzał Diego Costy! Strzał Hiszpana z lewego rogu pola karnego prosto w ręce bramkarza.

23'
Hazard na spalonym.

22'
Dobra akcja Chelsea skutkuje rzutem rożnym.

18'
Wyłożenie piłki przez Hazarda na linię pola karnego. Do piłki dochodzi Willian. Strzał mija lewy słupek bramki o półmetra!

17'
Spotkanie nabiera tempa. Oba zespoły coraz szybciej grają piłką w środku pola.

15'
Strzał Cahila po rzucie rożnym. Anglik posyła piłkę jednak nad poprzeczką bramki Elliota.

13'
Szybka kontra Chelsea! Hazard popisuje się ładnym rajdem przez pół boiska. Strzał Belga jednak obok bramki.

13'
Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Janmat dośrodkowuje z prawej strony, piłkę łapie Courtois.

10'
Wymiana piłki przed polem karnym między zawodnikami Chelsea. Piłka dochodzi do Wiliana. Strzał Brazylijczyka zza pola karnego tuż obok bramki.

9'
Chelsea rozgrywa piłkę w środku pola.

6'
Spokojne tempo spotkania. Oba zespoły starają się wyczuć przeciwnika.

3'
Dalekie podanie na wolną pozycję do Ivanovicia. Serb przyjmuje piłkę i centruje w pole karne. Piłka trafia jednak do rąk bramkarza.

1'
Chelsea szybko przejęła piłkę. Goście w ataku pozycyjnym.

0'
Newcastle od środka! Zaczynamy mecz!

*'
Zawodnicy już na boisku. Ceremonia przywitania i zaczynamy!

*'
Jose Mourinho nigdy nie wygrał na stadionie Newcastle, jak Chelsea dzisiaj sobie poradzi na boisku rywala? Zawodnicy już w tunelu prowadzącym na boisko. Za chwilę zaczynami! Komentować dla Państwa mecz będzie Italianio.

*'
Składy obu zespołów:
Newcastle: Elliot; Janmaat, Coloccini (c), S.Taylor, Dummett; Sissoko, Tiote, Colback; Ameobi, Perez, Cabella

Rezerwowi: Alnwick, Williamson, Haidara, Anita, Gouffran, Riviere, Cisse

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Mikel, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa

Rezerwowi: Cech, Filipe Luis, Zouma, Ramires, Schurrle, Remy, Drogba

*'
Zapraszam na pierwszy mecz 15 kolejki Ligi Angielskiej pomiędzy Newcastle United a Chelsea Londyn. Początek spotkania o 13:45!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Newcastle - Chelsea Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online