Pogoń Szczecin - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Janukiewicz - Matynia, Hernani, Golla, Rudol - Kun, Matras(72' Dąbrowski), Murayama, Walski(75' Okuno), Frączczak - Zwoliński(78' Bąk)
Cerniauskas - Golański, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak - Sobolewski, Jovanovic, Janota(72' Pylypchuk), Kapo, Aankour(61' Kiełb) - Trytko

Zwoliński (18.)
Murayama (89.)

Matras (62.) żółta kartka
Sylwestrzak (52.) żółta kartka
Kapo (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Korona Kielce

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec meczu !
Pogoń zgarnia ważne 3 punkty, które powodują awans Portowców na 6 miejsce w ligowej tabeli. Tym meczem skończyła się kapitalna seria sześciu spotkań bez porażki Korony Kielce.

90+2'
Za groźny wślizg żółtą kartkę ogląda Kapo.

90+1'
Cerniauskas kapitalnie wychodzi do dośrodkowania Frączczaka.

90'
3 minuty doliczone do drugiej części.

89'
Mamy podwyższenie wyniku.
Murayama wykorzystuje bierną postawę w obronie Korony, uderza z 18 metra, piłka po drodze odbija się od defensora gości i zaskakuje wysuniętego z bramki Cerniauskasa.

87'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Chizniczenko za Jovanovicia.

86'
Dobra szarża Bąka, niestety w pewnym momencie traci kontrolę nad piłkę i przejmuje ją Cerniauskas.

85'
Okuno koszmarnie marnuje kontrę Pogoni, za długo zwlękał z decyzją o podaniu.

83'
2-3 w statystyce ilości celnych strzałów.

80'
Kapo nieudolnie dośrodkowując trafia w prawy słupek bramki Pogoni !
Trytko próbuje dobić futbolówkę, ale zostaje dobrze zablokowany.

79'
Trytko przegrywa indywidualny pojedynek z Gollą. Od bramki Janukiewicz

78'
Bąk wchodzi na boisko za Zwolińskiego.

77'
Rudol fenomenalnie zatrzymuje składną akcję gości.

75'
Walskiego na murawie zastępuje Okuno.

75'
Przed doskonałą szansą na podwyższenie stanął Murayama, ale japończyk w trakcie podania jest na spalonym.

73'
Będzie korner dla gości.

73'
Dobre wyjście Janukiewicz do centry Golańskiego z wolnego.

72'
Pylypchuk zmienia Janotę.
Dąbrowski za Matrasa.

71'
Kiełb szczęśliwie przedarł się w pole karne Pogoni, ale w końcówce upada i futbolówkę przejmuje Janukiewicz.

70'
Trytko uderza na bramkę, ale przed tym zagraniem Sylwestrzak faulował Gollę.

67'
Oblężenie bramki Pogoni.

62'
Za faul z premedytacją żółtą kartkę widzi Matras.

61'
Aankoura na boisku zastępuje Kiełb.

56'
Aankour popycha Rudola w czasie ataku na piłkę.

55'
Malarczyk przerywa faulem na Zwolińskim kontrę Pogoni.

52'
Za faul taktyczny na Golli żółtym kartonikiem ukarany zostaje Sylwestrzak.

51'
Kun przejmuję futbolówkę wybitą przez Dejmka i stara się zaskoczyć Cerniauskasa płaskim uderzeniem w lewy róg bramki. Bramkarz pewnie wychwytuje to zagranie.

48'
Doskonała akcja Korony !
Trytko znakomicie przedłuża piłkę do Aankoura, pomocnik próbuje dograć do dobrze ustawionego Kapo, jednak francuza w ostatnim momencie ubiega Golla i wybija daleko piłkę.

46'
Matras centruje do Zwolińskiego, który oddaje uderzenie z bardzo trudnej pozycji. Ta próba nie stworzyła żadnego problemu bramkarzowi Korony.

45'
II część spotkania.

45'
Kun koszmarnie dośrodkowuje w kierunku Zwolińskiego.
Koniec I połowy meczu.

42'
Golański bliki pokonania Janukiewicza, lecz jego strzał o parę metrów mija prawy słupek bramki.

41'
Frączczak bardzo dobrze interweniuje w obronie, wybija dośrodkowanie Golańskiego.

39'
Cernaiuskas dobrze zatrzymuje Kuna, w wyniku czego Korona nie traci drugiego gola.

37'
Jovanović podjął próbę zaskoczenia Janukiewicza z 20 metrów, piłka kopnięta za słabo, dlatego bez problemu radzi sobie z nią bramkarz Pogoni.

34'
Dejmek znów najlepiej zachowuje się w polu karnym Pogoni po wybiciu rożnego, tym razem oddaje niecelny strzał z główki na bramkę Janukiewicza.

33'
Ostre starcie Matyni z Golańskim.

32'
0bie ekipy nie mogą znaleźć pomysłu na groźną akcję.

28'
Piłka krąży w środkowej strefie boiska.

26'
Adam Frączczak fauluje w środku pola Jovanocia.

24'
Dobre uderzenie Frączczaka z dalszej odległości, piłka po drodze odbija się od zawodnika Korony i opuszcza boisko.

22'
Sobolewski próbuje zagrać na obieg do Jovanovicia, niestety futbolówka zagrana za mocno.

20'
Świetne wybicie rożnego przez Golańskiego, do jego centry dochodzi Dejmek i oddaje strzał głową, który minimalnie mija bramkę.

18'
1-0
Kun fenomenalnie wrzuca do Zwolińskiego, który z bardzo bliskiej odległości umieszcza piłkę w bramce Cerniauskasa.

16'
Co za szarża Kapo. Francuski piłkarz mija trzech zawodników Pogoni, ale przy próbie minięcia kolejnego rywala traci równowagę.

15'
Matynia dobrze przecina podanie z lewego skrzydła Trytki do Kapo.

14'
Inicjatywę przejęli goście, ciągle szukają sposobu na zaskoczenie rywala.

12'
Bardzo nieudanie wykonany rzut wolny przez graczy Korony.

12'
Kapo zahaczony przez Matrasa, będzie możliwość do dobrej wrzutki z wolnego.

9'
Jovanovic kapitalnie zachowuje się we własnym polu, dobrze blokuje Gollę, który próbuje główkować na bramkę.

8'
Chaos w polu karnym gości, Sylwestrzak wybija na rożny.

7'
Świetna indywidualna Kapo, już przymierza się do strzału, lecz Matynia doskonale odczytuje intencje francuza.

5'
Frączczak dobrze dośrodkowuje w pole karne Korony, ale piłkę na róg wybija Malarczyk.

2'
Doskonała sytuacja dla Korony, Sobolewski świetnie wykłada piłkę Janocie z prawego skrzydła, a ten z bliskiej odległości uderza za mocno, w wyniku czego futbolówka ląduje na trybunach.

1'
Malarczyk wzięty w kleszcze przez dwóch zawodników Pogoni, będzie rzut wolny dla gości.

0'
Mecz w Szczecinie czas zacząć !

0'
Goście w ostatnich sześciu meczach zdobyli 14 punktów.

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Mariusz Złotek.

0'
Ławka rezerwowa Korony : Małecki, Pylypchuk, Cebula, Ouattara, Kiełb, Leandro, Chiżniczenko

0'
Ławka rezerwowa Pogoni : Kudła, Dąbrowski, Nunes, Wojtkowski, Bąk, Okuno

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pogoń Szczecin - Korona Kielce. Początek o godzinie 15:30.

Mecz Pogoń - Korona na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online