GKS Bełchatów - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
Górnik Łęczna
1 : 1

Malarz – Basta, Baranowski, Telichowski, Mójta – Komołow('63 Prokić), Baran, Szymański, Poźniak('81 Wacławczyk), Michał Mak – Ślusarski
Prusak – Mierzejewski, Bielák, Božić, Mráz – Bonin, Nowak, Nikitović, Burkhardt, Božok('73 Szałachowski) – Černych('52 Buzała).

Mecze na żywo: GKS Bełchatów - Górnik Łęczna

92'
Koniec spotkania i mamy podział punktów.A ja zapraszam na kolejne nasze relacje LIVE

90'
Sędzia dolicza 2 minuty.

90'
Mójta technicznie strzela , ale za słabo i dobrze broni Prusak.

89'
Wacławczyka zostaje faulowany w odległości około 20 metrów od bramki rywali.

87'
Nieudane dośrodkowanie Wacławczyka i piłkę chwyta Prusak.

85'
Bonin uciekł rywalom i otrzymał podanie w pole karne , dopadł do piłki i oddał strzał, jednak tylko w boczną siatkę.

82'
Ostatnie minuty, przekonamy się czy któraś z drużyn zdoła jeszcze przechylić szalę zwycięstwa.

81'
Zmiana:
Wacławczyk->Poźniak

80'
Szałachowski oddaje strzał jednak obok bramki.

79'
Prokić dośrodkowuje z prawego skrzydła jednak przed bramką Szymański zostaje uprzedzony przez Mierzejewskiego.

78'
Ślusarski miał mało miejsce i odegrał do Prokicia,jego centra została zablokowana i mamy rzut rożny.

77'
Mójta otrzymuje żółtą kartę.

77'
Mráz na lewym skrzydle mija rywala , dzięki czemu jest w dobrej sytuacji aby dośrodkować to czyni i z trudem wybija obrońca.

76'
Na trybunach pojawiło się 2158 widzów.

75'
Buzała miał szansę by zdobyć bramkę na 1-2, ale z ostrego kąta w polu karnym słabo strzela i broni Malarz.

73'
Zmiana:
Szałachowski->Božok

72'
W polu karnym Górnika najlepiej odnajduje się Telichowski ale strzela w Prusaka.

71'
Mocny strzał z dystansu Mójty,piłkę odbił przed siebie Prusak ale obrońca stał najbliżej i wybił za linię końcową.

68'
Żółtą kartkę otrzymuje Božić.

63'
Zmiana:
Prokić->Komałow

62'
Błąd przy piąstkowaniu Malarza jednak nie jest w stanie tego wykorzystać Burkhardt.

55'
Akcja Buzały który będąc przed polem karnym stara się wycofać piłkę , jednak ta nie dochodzi do żadnego z kolegów.

54'
Żółta kartka dla Burkhardta za faul w środkowej strefie boiska.

54'
Od początku drugiej części spotkania oglądamy dobre widowisko.

52'
Zmiana:
Buzała->Černych

51'
Tym razem Mójta na lewym skrzydle przyśpiesza i dośrodkowuje na długi słupek,tam do piłki dochodzi Ślusarski i były napastnik między innymi Lecha Poznań oddaje strzał głową ,piłka odbija się jeszcze od pleców rywala co mogło zmylić Prusaka ten jednak popisuje się świetnym refleksem i broni ten strzał.

50'
Mak na prawym skrzydle centruje ale piłkę pewnie chwyta Prusak.

48'
Tym razem Černych na spalonym.

47'
Piłkę na lewej stronie otrzymał Mak,zszedł z nią do środka i oddał strzał jednak piłka mija słupek bramki.

47'
Mierzejewski dośrodkowuje , piłka przelatuje przez całe pole karne ostatecznie trafia w posiadanie rywali.

47'
A tak padła piękna bramka dla Górnika:

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

45'
Koniec pierwszej części spotkania,po której nie mamy prawa narzekać!

44'
Mak na lewą stronę do Komołowa ,ten zagrywa po ziemi przed pole bramkowe jednak żaden z graczy GKS-u nie przecina podania i obrońcy wybijają piłkę.

42'
Černych się zastawia i jest faulowany przez Barana , jednak robi z dala od własnej bramki.

41'
Długo piłka z głębi pola do Maka , jednak jest ona nie osiągalna dla niego.

39'
Po rzucie rożnym dla Górnika piłka zostaje wybita,do piłki dochodzi Burkhardt , strzela z pierwszej piłki ale znów jest zablokowany.

38'
Basta w narożniku pola karnego zdołał dośrodkować jednak wprost w "koszyczek" Prusaka.

38'
Kontra gospodarzy zakończona słabym strzałem Szymańskiego.

37'

36'
Wykonuje rzut wolny z prawego sektora boiska,centruje w pole karne lecz wybijają obrońcy gospodarzy.

35'
Podanie na wolne pole do Ślusarskiego ale ten jest na spalonym.

33'
Z rzutu wolnego strzela Mak , ale piłka zostaje zablokowana,piłka trafia z powrotem do graczy GKS-u , jednak Poźniak strzela nad poprzeczką.

32'
Faul Bieláka tuż przed polem karnym za co ogląda żółtą kartkę.

30'
Po 30 minutach można stwierdzić że jest to bardzo dobry mecz , dużo sytuacji pod bramkowych a co najważniejsze są piękne bramki.

28'
Po rzucie rożnym z bramki wychodzi Prusak który odbija piłkę ręką,piłka dochodzi na 16 metr pod same nogi do Basty który bez zastanowienia oddaje strzał i strzela za "kołnierz" Prusakowi.Piękna bramka

27'
GOOOOOOOOOl 1-1

26'
Z rzutu wolnego dobrze centruje Mak jednak równie dobrze piłkę wybija Božić.

24'
Baranowski przerywa kontrę gości.

22'
Kolejny atak Górnika, jednak oba strzały najpierw Burkhardta potem Černycha zostają zablokowane przez obrońców.

20'
Po 20 minutach GKS ma przewagę w posiadaniu piłki w stosunku :
51%-49%.

19'
Mójta chciał się zrewanżować Černychowi, jednak jego strzał z dystansu jest słaby.

18'
Piękna bramka Černycha!Który otrzymał podanie i zdecydował się na techniczny strzał z około 20 metrów a piłka powędrowała w same okienko Malarza i Górnik prowadzi od 17 minuty 0-1 !

17'
0-1 Černych ! !

15'
Na spalonym złapany został Černych.

14'
Świetna szansa dla gości! Mráz dośrodkowuje spod linii końcowej a tam niekryty jest Burkhardt który przyjmuje piłkę na klatkę i uderza piłkę z półwoleja,lecz na wślizgu zablokował go Baran,gdyby nie on pewnie mielibyśmy już 0-1.

13'
Przy piłce dłużej utrzymują się teraz goście.

12'
Burkhardt chce zaskoczyć Malarza strzałem z dystansu jednak bramkarz pewnie łapie piłkę.

9'
Baranowski nie jest w stanie przyjąć górnego podania i piłka wychodzi za linię końcową.

8'
Telichowski dochodzi do strzału głową po rzucie rożnym ale sam w środek bramki i broni Prusak.

7'
Bonin blokuje dośrodkowanie Ślusarskiego i mamy rzut rożny.

5'
Ślusarski dynamicznie wchodzi w pole karne ale upada jak rażony prądem...słaba próba wymuszenia karnego.

4'
Božok na lewe skrzydło do Mráza ten centruje płasko po ziemi w pole bramkowe,jednak obrońca uprzedza Černycha.

3'
Pierwszy celny strzał Mójty , jednak nie sprawia on problemów Prusakowi.

2'
Černych otrzymuje długie podanie i w centruje jednak dobrze z bramki wychodzi bramkarz.

1'
Rozpoczynamy.

0'
Piłkarze już na boisku.

0'
388 – Tyle minut Górnik Łęczna czeka na wyjazdową bramkę. Jako ostatni trafił Miroslav Bożok.

0'
Bełchatów z 26 oczkami zajmuje 7 miejsce w tabeli a goście z dorobkiem 20 pkt. są na pozycji 12.Miejmy nadzieje że będzie to emocjonujące spotkanie.

0'
Sędzia główny:Paweł Raczkowski .

0'
Tak prezentują się formacje obu drużyn:

0'
Ławka rezerwowych gości:
Rodić – Sasin, Szałachowski, Buzała, Hasani, Burzyński.

0'
Ławka rezerwowych gospodarzy:
Zubas, Norambuena, Witasik, Wacławczyk, Flis, Prokić, Bartosiak.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu GKS Bełchatów - Górnik Łeczna. Początek o godzinie 15:30.

Mecz GKS Bełchatów - Górnik Łęczna na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Bełchatów - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online