Cracovia - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Pilarz – Rymaniak, Żytko, Marciniak – Nykiel(-'62 Dudzic), Szeliga('66 Kapustka), Dąbrowski, Dialiba – Zjawiński, Budziński, Rakels.
Drągowski – Baran, Madera, Wasiluk, Straus – Romanczuk, Grzyb – Frankowski('77 Dzalamidze), Gajos, Tuszyński('86 Pawłowski) – Piątkowski.

Mecze na żywo: Cracovia - Jagiellonia Białystok

93'
Po emocjonującej drugiej połowie Cracovia ostatecznie remisuje z Jagiellonia.A ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relację.

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

90'
Żółta kartka za faul w środkowej strefie boiska dla Romanczuka.

89'
Festiwal dośrodkowań trwa,tym razem Rymaniak, również niecelnie.

87'
Pawłowski na wolne pole do Piątkowskiego,ten z skrzydła schodzi do środka i centruje jednak w polu karnym jest za mało graczy Jagiellonii by zagrozić bramce.

87'
Romanczuk z półwoleja stara się z dystansu zaskoczyć Pilarza,jednak piłka mija prawy słupek bramki.

86'
Zmiana:
Pawłowski->Tuszyński

84'
Kapustka przed polem karnym schodzi do środka i strzela,jednak sam w środek bramki i pewnie broni Drągowski.

83'
Piątkowski chciał dograć do wychodzącego na wolne pole do Dzalamidze,jednak piłkę przejął obrońca.

82'
Głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka pada łupem Pilarza.

81'
Ostatnie minuty szykują się na bardzo emocjonujące.

80'
Znów świetne podanie z głębi pola do Rakelsa w pole karne,ten przejął piłkę i chciał wystawić piłkę jednak został zablokowany.

79'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z bramki wychodzi Drągowski który niepewnie wybija piłkę ostatecznie gospodarze nie stwarzają zagrożenia.

78'
Pod polem karnym rywali faulowany jest Rakels.

77'
Zmiana:
Dzalamidze->Frankowski

76'
Przy Kałuży zasiadło 4563 widzów.

75'
Na strzał za pola karnego decyduje się Grzyb ale piłka mija w znacznej odległości bramkę.

73'
Jest to 5 trafienie Rakelsa w 15 spotkaniu.

72'
I już gospodarze mogli prowadzić!W polu karnym niekryty jest Rakels,do niego dośrodkowywana jest piłka i oddaje strzał głową w róg braki ale świetnie broni Drągowski.

70'
Mogło być 0-2 A mamy 1-1! Budziński przepchał się w polu karnym i chciał oddać strzał z "fałsza" jednak wyszła z tego asysta,piłka trafia pod nogi Rakelsa który strzela z najbliższej odległości.0

70'
GOOOOOOOOOOOOL 1-1 Rakels

68'
Świetna centra Gajosa w pole bramkowe tam niekryty Frankowski fatalnie pudłuje z 3 metrów strzela głową nad bramką!

67'
Za ostre wejście w rywala Żytko otrzymuje żółtą kartkę.

66'
Zmiana:
Kapustka->Szeliga

65'
Szeliga otrzymuje żółty kartonik.

64'
Frankowski w środku pola indywidualnie stara się ominąć rywala a następnie strzela mocno z 16 metrów , jednak w sam środek bramki i broni Pilarz.

62'
Zmiana:
Dudzic->Nykiel

61'

59'
Piątkowski na lewej stronie otrzymał podanie,złamał z piłką do środka mijając rywala po czym oddał ładny techniczny strzał w długi róg bramki i Jagiellonia prowadzi od 59 minuty !

59'
GOOOOOOOOOOOL 0-1

58'
Z rzutu wolnego strzela Budziński,piłka mija mur i w 58 minucie odnotowujemy pierwszy celny strzał,ale broni Drągowski.

57'
Przy próbie strzału faulowany był Budziński na 19 metrze od bramki rywala.

56'
Piątkowski za mocno zagrywa do Tuszyńskiego i od bramki zaczyna Pilarz.

55'
Piątkowski na lewym skrzydle dośrodkowuje ale wybija obrońca Cracovii i mamy kolejny rzut rożny.

54'
Budziński dobrze rozpoczął akcję,ominął jednego z rywali,podał piłkę którą po chwili otrzymał po czym starał się dograć do Rakelsa na lewe skrzydło ale piłkę przejął Baran.

52'
Podanie z autu do Dąbrowskiego który stara się centrować ale zostaje zablokowany i mamy rzut rożny.

49'
Okazja dla gości! Idealne prostopadłe podanie Piątkowskiego w pole karny dzięki któremu sam na sam znalazł się Gajos który zamiast strzela szuka jeszcze kolegi na drugiej stronie i zagrywa za mocno,jesteśmy zgodni że w takiej sytuacji trzeba strzelać!

48'
Dośrodkowanie w pole karne Drągowskiego,który wychodzi do dośrodkowania i zderza się z jednym z rywali,mamy krótką przerwę w grze.

47'
Nykiel krótko zagrywa w polu karnym do wychodzącego na wolną pozycję Budzińskiego który po przejęciu piłki się przewraca...

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

45'
Koniec pierwszej części spotkania.Kto nie ma możliwość oglądania, niech się cieszy że czyta naszą relację ;).Po 45 minutach nie było anni jednego celnego strzału,miejmy nadzieje że po przerwie to się zmieni.

44'
Drużyna Jagiellonii ma na swoim koncie już 14 fauli.

42'
Ostatnie minuty pierwszej części spotkania.

41'
Zagranie z główki na 18 metr do Frankowskiego który strzela z półwoleja jednak również niecelnie.

40'
Centra Dialiby, jednak Dąbrowski blokuj i piłka wychodzi poza linię boczną.

40'
Dąbrowski zagrywa z głębi pola długą piłkę na lewe skrzydło do Dialiby,który jak się okazuje jest na spalonym.

38'
Posiadanie piłki:
55%-45%.

36'
Piątkowski w narożniku pola karnego decyduje się na strzał,ale dobrze ustawiony Żytko blokuje go.

35'
Po 35 minutach nie widzieliśmy jeszcze ani jednego celnego strzału.

34'

33'
Budziński stara się indywidualnie wyprowadzić kontrę jednak Madera dobrze go powstrzymuje.

32'
Gra Cracovii jest bardzo przewidywalna która stara się atakować tylko lewą stroną z pominięciem środkowej strefy jak i prawego skrzydła.

31'
Gajos dośrodkowywał z lewego skrzydła,jednak również niecelnie.

30'
Po 30 minutach oglądamy średnie widowisko,brakuje jakości w wykonaniu obu ekip.

29'
Górna piła w pole karne do Zjawińskiego , ten przy próbie podania zostaje zablokowany.

28'
Walka Rakelsa i Barana i od bramki zaczyna Drągowski.

27'
Dialiba z lewego skrzydła dośrodkowuje w pole karne a tam najwyżej skacze Rakels który co prawda oddaje strzał głową ale wysoko nad poprzeczką.

24'
Frankowski na wolne pole do Strausa,jednak ten zostaje świetnie przyblokowany i piłka wychodzi za linię końcową,od bramki zacznie Pilarz.

23'
Za faul żółtą kartkę otrzymuje Baran.

22'
Krótkie rozegranie z auty i Baran decyduje się na kąśliwe dośrodkowanie , ostatecznie piłka pada łupem Pilarza.

20'
Dialiba ogrywa rywala na lewej stronie , wykonuje groźną płaską centre i z trudem wybijają obrońcy.

18'
Tuszyński zagrywa piłkę na skrzydło do Gajosa,ten pędzi skrzydłem i dośrodkowuje,piłka ostatecznie zostaje dostarczona na 16 metr do Romanczuka który minimalnie się myli,groźna akcja gości.

16'
Garść statystyk:

15'
Z rzutu rożnego piłka spada pod nogi Tuszyńskiego który jest zaskoczony i nie trafia w piłkę!

14'
Długie podanie do Tuszyńskiego i ostatecznie mamy rzut rożny.

13'
Zjawiński chciał zaskoczyć rywala strzałem z dystansu jednak został zablokowany przez Barana.

12'
Rakels z głębi pola zagrywa na skrzydło do Nykiela który za mocno sobie wypuszcza piłkę jednak zdołał wywalczyć rzut rożny.

10'
Znów piłka do Rakelsa w pole karne,który tym razem jest na pozycji spalonej.

9'
Dialiba do Rakelsa ten z lewego skrzydła stara się zejść w pole karne,jednak zostaje przyblokowany.

8'
Długa piłka w pole karne do Rakelsa który zbyt długo decyduje się na strzał i w końcu traci piłkę.

7'
Okazja dla Cracovii z rzutu rożnego,jednak obrońcy oddalają zagrożenie.

6'
Rakels pod polem karnym wywalczył rzut rożny.

4'
Kontrę wyprowadza Jagiellonia ale złe podanie Tuszyńskiego kończy dobrze zapowiadającą się akcję.

3'
Piłkę po dośrodkowaniu w pole karne wybija Straus.

2'
Przed polem karnym faulowany jest Nykiel i będzie okazja dla gospodarzy.

1'
Dośrodkowanie w pole karne Budzińskiego,jednak wybijają obrońcy.

1'
Rozpoczynamy!

0'
Cracovia spisuje się słabiej,z dorobkiem 18 pkt zajmuje 14 miejsce.

0'
Jagiellonia nie może wygrać od 4 spotkań,jednak i tak z dorobkiem 28 pkt zajmuje wysokie 4 miejsce.

0'
Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak.

0'
Tak prezentują się formacje obu ekip:

0'
Rezerwowi gości:
Baran, Modelski, Tymiński, Pawłowski, Dzalamidze, Mystkowski, Pawlik.

0'
Rezerwowi gospodarzy:
Stępniowski, Kita, Zejdler, Deleu, Dudzic, Jaroszyński, Kapustka.

0'

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok. Początek o godzinie 18:00.

Mecz Cracovia - Jagiellonia na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online