Lechia Gdańsk - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Bąk – Możdżeń, Janicki(Pietrowski 9'), Garbacik, Bougaidis – Borysiuk – Makuszewski(Dzwigała 45'), Vranjes, Wiśniewski, Nazario(Grzelczak 76') – Colak
Cifuentes – Mokwa, Osyra, Hebert, Murawski(Hanzel 45), Martinez (Jańczyk 54') – Carles, Vassiljey – Badia, Zivec, Podgórski(Szeliga 59') – Wilczek

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

90+3'
Koniec meczu. Za uwagę dziękuję Italianio.

90+2'
Szeliga ukarany żółtą kartką.

90'
3 minuty doliczone. Piast w natarciu.

87'
Rzut rożny dla Lechii.

85'
Piast utrzymuje się przy piłce ale nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji.

82'
Spalony Zivec'a.

80'
Kontra Lechii kończy się w polu karnym Piasta.

78'
Piast idzie za ciosem! Szturmuje bramkę Lechii.

75'
Zmiana w zespole Lechii, boisko opuścił Nazario a w jego miejsce Grzelczak

74'
Akcja lewą stroną przy linii końcowej boiska. Zagranie w pole karne do Wilczka i napastnik Piasta pakuje piłkę do siatki z 4 metrów.

74'
3:1!!!

71'
Zamieszanie w polu karnym Lechii. Strzał zza pola karnego Wilczka nad bramką.

70'
Piast w ataku pozycyjnym. Goście próbują skonstruować akcję bramkowa.

67'
Piast zamknął Lechitów na ich własnej połowie.

65'
Wracamy do gry!

64'
Piłkarze zeszli do szatni.

63'
Szykuje się trochę dłuższa przerwa, cały stadion teraz zadymiony.

62'
Przerwa w meczu przez zadymione boisko, posypią się kary dla Lechii.

61'
Kibice odpalili racę na trybunach.

58'
Ostatnia zmiana w drużynie Piasta Gliwice. Za Podgórskiego Szeliga.

57'
Piast zdominował środek pola, próbuje ataku pozycyjnego. Lechia próbuje odpowiadać kontrami jednak widać brak jednego zawodnika w zespole gospodarzy.

53'
Zmiana w zespole Piasta. Dawid Jańczyk w miejsce Martineza.

53'
Żólta kartka dla Colaka.

51'
Co za akcja Wiśniewskiego!! Przeszedł dwóch rywali i wpadł w pole karne. Strzał w długi róg bramki i mamy 3:0!!

51'
3:0!!!!!!!!

49'
Spokojny początek spotkania. Przewagę zyskał Piast.

45'
Zmiana również w ekipie gospodarzy. Za Murawskiego Hanzel.

45'
Zmiana w zespole Lechii: Dzwigała w miejsce Makuszewskiego.

45'

45+2'

45+2'
Czerwona kartka dla Bougaidis'a!! Obrońca Lechii fauluje Wilczka który wychodzi sam na sam z Bąkiem. Gospodarze grają w 10tkę.

45'
2 Minuty doliczone.

45'
Rzut wolny dla Lechii z bliskiej odległości.

40'
Odpowiedz Lechii. Zagranie z prawej strony w pole karne i Colak strzela głową z 10 metrów. Obok słupka bramki Piasta.

39'
Szansa na bramkę kontaktową. Dośrodkowanie z prawej strony. Zivec trąca to podanie i piłka przelatuje koło lewego słupka.

37'
Lechia w uderzeniu. Czy Piast się jeszcze podniesie w tym meczu?

35'
Strzał z rzutu wolnego po lewej stronie boiska. Piłka przechodzi przez pole karne i wpada do siatki nie dotykając nikogo, bramka zapisana na konto wykonawcy rzutu wolnego, Wiśniewski trafia drugi raz w tym meczu.

34'
2:0!!!!

33'
Radosław Murawski otrzymuje żółtą kartkę.

32'
Okazja Piasta! Wilczek popisał się dwoma zwodami w polu karnym Lechii i oddaje strzał. Piłka minimalnie mija lewy słupek bramki Bąka.

31'
Kolejna szansa dal Lechii. Centra w pole karne z lewej strony. Piłka ociera się o jednego z napastników Lechii jednak nie zmieniła swojego toru na tyle żeby zmylić bramkarza Piasta.

27'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Piłkę piąstkuję Cifuentes jednak ta spada na głowę Wiśniewskiego który lobuje całą obronę gości i piłką wpada przy lewym słupku do bramki Piasta Gliwice. 1:0!!

27'
BRAMKA DLA LECHIII!!!!

24'
Spotkanie nabrało dobrego tempa. Oba zespoły nie odpuszczają żadnej piłki.

22'
Dobre dośrodkowanie Możdżenia z prawej strony, mało brakowało a któryś z napastników Lechii skierował piłkę do siatki, ta jednak wyszła na aut bramkowy dla Piasta.

20'
Lekka przewaga Lechii w ostatnich minutach. Utrzymują się dłużej przy piłce niż goście z Gliwic.

17'

16'
Spotkanie dosyć wyrównane, oba zespoły starają się grać piłką i stworzyć sobie dogodną sytuację bramkową.

12'
Dobra akcja gospodarzy prawą stroną kończy się strzałem Makuszewskiego zza pola karnego. Wysoko nad bramką.

10'
Na boisku melduje się Pietrowski w miejsce Janickiego.

7'
Janicki leży na murawie boiska, po starciu z napastnikiem Piasta. Będzie potrzeba zmiana w ekipie gospodarzy. Zawodnik opuszcza boisko na noszach trzymając się za głowę.

6'
Piast przy piłce, rozgrywa piłkę na swojej połowie.

3'
Nazario posyła piłkę na 4 metr. Bougaidis dochodzi do piłki jednak jego strzał głową niecelny. Od bramki Cifuentes.

3'

1'

0'
Zawodnicy już wchodzą na murawę, za kilka chwila początek spotkania.

0'
Składy obu drużyn:
LECHIA: 24. Mateusz Bąk – 32. Mateusz Możdżeń, 2. Rafał Janicki, 4. Damian Garbacik, 13. Mavroudis Bougaidis – 11. Maciej Makuszewski, 16. Ariel Borysiuk, 21. Stojan Vranjes, 14. Piotr Wiśniewski, 10. Bruno Nazario – 20. Antonio Colak.

W rezerwie pozostają: 77. Damian Podleśny, 17. Marcin Pietrowski, 8. Daniel Łukasik, 9. Piotr Grzelczak, 19. Bartłomiej Pawłowski, 15. Adam Dźwigała, 28. Paweł Czychowski.

PIAST: 91. Alberto Cifuentes - 22. Tomasz Mokwa, 28. Kornel Osyra, 33. Hebert, 9. Radosław Murawski - 17. Tomasz Podgórski, 4. Carles Martinez, 84. Konstantin Vassiljev, 12. Sasa Zivec, 21. Gerard Badia - 10. Kamil Wilczek.

W rezerwie pozostają: 1. Jakub Szmatuła, 3. Csaba Horvat, 15. Dawid Janczyk, 19. Piotr Brożek, 20. Łukasz Hanzel, 26. Bartosz Szeliga, 77. Ruben Jurado.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lechia Gdańsk - Piast Gliwice. Początek o godzinie 15:30.

Mecz Lechia - Piast na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online