Barcelona - Espanyol Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Espanyol Barcelona
3 : 1

Bravo - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets(83' Mathieu), Xavi, Rakitic(65' Iniesta) - Luis Suárez(70' Pedro), Messi, Neymar
Casilla; Arbilla, Álvaro, Bailly(83' Gonzalez), Fuentes; Cañas(60' Moreno), Víctor Sánchez, S. Sevilla, Lucas Vázquez; Sergio García, Caicedo(72' Stuani)

Mecze na żywo: Barcelona - Espanyol Barcelona

90+2'
Dwie doliczone minuty nie przyniosły zmiany rezultatu. Po koncertowej grze w drugiej połowie Barcelona odnosi pewne zwycięstwo w Derbach Katalonii. Dziękujemy za spędzony z nami czas.

87'
A oto 3 bramka Argentyńczyka:

83'
Gonzalez za Bailly'ego w drużynie Espanyolu, a w drużynie gospodarzy Mathieu za Busquetsa.

81'
GOOOOOOOOOOOOOL! HAT-TRICK ARGENTYŃCZYKA! Świetna akcja dwójkowa z Pedro i efektem jest demolka drużyny gości, 5-1!

78'
GOOOOOOOL! 4-1! PEDRO! Fenomenalna- takim określeniem nazwać można asystę z własnej połowy Alby do Pedro. Niskiemu skrzydłowemu pozostało jedynie spytać bramkarza gości o preferowane miejsce umieszczenia futbolówki.

72'
Stuani zmienia Caicedo w drużyne gości.

70'
Luis Suarez kończy mecz bez bramki, zastępuje go Pedro.

65'
Ivana Rakiticia zastępuje Andres Iniesta.

60'
Zmiana w ekipie gości- Moreno za Canasa.

58'
I trafienie Pique

55'
Bramka na 2-1

53'
GOOOOOL! Tym razem Pique głową po mierzonym dośrodkowaniu z kornera Rakiticia! Błąd przy kryciu świetnie dotąd spisującego się młodego Bailly'ego.

50'
GOOOOOL! DRUGA BRAMKA MESSIEGO! Akcję znakomicie zaczął Neymar ładnym rajdem, ale znakomitą asystą popisuje się Suarez, zagrywając do Messiego w okolice 20 metra. Argentynczyk na raty okiwał defensora gości i strzałem z prawej nogi zapewnia prowadzenie Blaugranie!

46'
Zaczynamy drugą połowę!

45+1'

45+1'
Koniec pierwszego aktu spotkania! A tu widowiskowa bramka Messiego.

45'
1-1 ! GOOOOOOOOOOOOOOOOOL, KTO JAK NIE LEO MESSI! Alba ładnie z lewej strony zagrywa do Xaviego, ten gubi się przy przyjęciu piłki ale zdołał odegrać do Messiego, ten zwodem mija jednego z obrońców i oddaje strzał, nadając mu niesamowitej paraboli lotu tak, że wpada tuż przy słupku, bramkarz był bez szans!

42'
Zabójcza była ta kontra Espanyolu i powinno być już 0-2, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę Sanchez, czym ułatwił interwencję wychodzącemu z bramki Claudio Bravo.

38'
Fantastyczne zagranie do Alby od Messiego, ale Hiszpan wprost w bramkarza gości.

33'
Bailly ratuje swoją drużynę przed szarzą Messiego czystym wślizgiem w ostatnim możliwym momencie.

31'
Aaaach, jak blisko było, świetny strzał Messiego z rzutu wolnego zakończył swój lot na poprzeczce bramki strzeżonej przez Casillę.

30'
Żółta kartka dla Salvy po brzydkim faulu na Messim.

29'
Garcia mógł zostać dziś bohaterem po raz drugi ale fatalnie spudłował w dogodnej sytuacji, stworzonej mu przez Caicedo!

28'
Świetnie zorganizowana jest drużyna gości w defensywie, Barcelona ma problem z przedostaniem się w pole karne Espanyolu.

23'
Dobra akcja gospodarzy, ale Bailly w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Rakiticia.

21'

21'
Tak padła bramka dla Espanyolu

18'
Barcelona niezbyt dobrze weszła w mecz, ich akcje są zbyt powolne i zbyt przejrzyste, brakuje elementu zaskoczenia. Dodatkowo zbyt wiele błędów w ostatniej fazie konstruowania akcji.

13'
GOOOOOOOL DLA ESPANYOLU! SERGIO GARCIA! Konsternacja na Camp Nou! Busquets fatalnie traci piłkę na własnej połowie, Sergio Garcia z dziecinną łatwością ogrywa Pique zejściem ze skrzydła do środka i strzałem po ziemi pokonuje Bravo.

9'
Ładne zagrania Messiego do Xaviego, ten powstrzymywany w polu karnym, lecz gwizdek sędziego milczy.

8'
Ależ groźna akcja Espanyolu! Szybkie zagrania na lewej flance, po czym kąśliwe, płaskie dośrodkowanie między blok defensywny a bramkarza Barcy. Sytuacje ratuje Alba, z poświęceniem blokując strzał napastnika Espanyolu.

6'
Bardzo ładna centra Rakiticia ale defensorzy Espanyolu udanie interweniują wybiciem na rzut rożny.

1'
Zaczynamy derby Katalonii!

0'
Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie, dla zawodników Espanyolu są to mecze niebywale ważne dla poprawy morale drużyny, dla Barcelony prestiż jest równie wysoki, musi ona udowodnić, że chwile kryzysu ma już za sobą w obliczu fenomenalnie spisującego się Realu Madryt.

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie pan Iglesias Villanueva.

0'
Rezerwowi Barcelony: Ter Stegen, Pedro, Iniesta, Rafinha, Adriano, Mathieu, Munir

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Barcelona - Espanyol. Początek o godzinie 17:00.

Mecz Barcelona - Espanyol Barcelona na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Espanyol Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online