Wisła Kraków - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Michał Buchalik - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Richard Guzmics, Maciej Sadlok - Dariusz Dudka - Emmanuel Sarki(Stępiński 73'), Rafał Boguski, Semir Stilić, Wilde Donald Guerrier - Paweł Brożek
Jasmin Burić - Tomasz Kędziora(Wołąkiewicz 70'), Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Luis Henriquez - Dariusz Formella(Sadajev 70'), Łukasz Trałka, Karol Linetty, Szymon Pawłowski(Douglas 88') - Kasper Hamalainen, Darko Jevtić

*'
Borussia - Anderlecht na żywo -> KLIKNIJ TUTAJ.

90+3'
Koniec meczu. Lech wygrywa w Krakowie z Wisłą 2:1. Za uwagę dziękuję Italianio.

90+2'
Sadajev ukarany żółtą kartką za symulowanie

90'
3 minuty doliczone.

89'
Spalony Sadajev'a.

88'
Zmiana w Lechu. W miejsce Pawłowskiego Douglas.

86'
Rożny dla Wisły po akcji Stępińskiego.

83'
Świetne podanie ze środka pola do Hammalainena, ten odgrywa do Sadajev'a a zawodnik Lecha pakuje piłkę do siatki obok bezradnego Buchalika!

83'
1:2 Dla Lecha!!!!

81'
Mimo iż Wisła gra w osłabieniu spotkanie dosyć wyrównane. Walka w środku pola.

79'
Rzut rożny dla Lecha. Tymczasem kibice kolejorza odpalili racę w swoim sektorze.

77'
JEVTIĆ!!! Dobra kombinacyjna akcja Lecha! Podanie na wolne pole otrzymuje Jevtić. Strzał z 14 metrów nad bramką Buchalika!

75'
Świetna okazja Stilicia!!! Podanie ze środka pola do Stilicia i Bośniak wyszedł sam na sam z Buriciem! Świetna parada bramkarza Lecha! Rzut rożny dla gości!

73'
Zmiana w zespole Wisły. W miejsce Sarkiego Stępiński.

72'
Piłka w siatce Wisły!! Spalony Sadajew'a! Dobra decyzja sędziego.

70'
Zmiany w zespole Lecha Poznań. Hubert Wołąkiewicz w miejsce Tomasza Kędziory oraz za Formelle Sadajew.

66'
Sarki to kolejny zawodnik z żółtą kartką.

64'
Lech w dalszym ciągu prowadzi grę na boisku.

63'
Łukasz Trałka ukarany żółtą kartką.

61'
Zawodnik Białej Gwiazdy ewidentnie zasłużył na tą karę za ostry wślizg w nogi rywala!

60'
Czerwona kartka dla Guerrier'a!!! Wisła w 10tkę!

58'
Rzut rożny dla Wisły.

56'
Jevtić wpada w pole karne Wisły z piłką przy lewej nodze! Znowu pojedynek Buchalik Jevtić wygrywa bramkarz Wisły! Ale Wisła musi coś zmienić w swojej grze bo Lech zdobywa przewagę.

55'
Strzał Jevticia broni Buchalik! Lech w natarciu na bramkę Białej Gwiazdy.

53'
Świetna akcja Pawłowskiego lewą stroną, piłka trafia przy linii końcowej do Linettiego, ten podaje do Kędziory na 7 metr i mamy 1:1!

53'
REMISS!!!!

51'
Karol Linetty ukarany żółtą kartką.

49'
Dobra akcja Wiślaków lewą stroną. Dośrodkowanie w pole karne, piłka trafia do Stilicia. Strzał Bośniaka nad poprzeczką!

47'
Wisła utrzymuje się przy piłce.

*'
Zawodnicy wracają na murawę. Wisła od środka.Zaczynamy!

45'

41'
Wisła utrzymuje się przy piłce. Padnie jeszcze jakaś bramka w tej połowie?

37'
Dobra szansa Lecha! Okazję do strzału na linii pola karnego ma Pawłowski! Strzał pomocnika Lecha broni Buchalik! Powinno być 1:1!

36'
Żółta kartka dla Guzmics'a.

34'
Teraz to Wisła utrzymuje się przy piłce na połowie Lecha.

33'
Żółta kartka dla Dudki

32'
Strzał Dudki z 40 metrów! Nad bramką.

28'
Lech stara sie doprowadzić do remisu. Wciąż brakuje ostatniego podania.

24'
Dośrodkowanie Stilicia i mamy rzut rożny.

24'
Rzut wolny dla Wisły z 30 metrów.

21'
Lech stara się przebić przez obronę Wisły. Biała Gwiazda wyraźnie czeka na kontratak.

19'
Ciekawa sytuacja na ławkach rezerwowych obu zespołów. Maciej Skorża oraz Franciszek Smuda są jedynymi trenerami w Polsce którzy prowadzili Wisłę Kraków, Lecha Poznań oraz Legię Warszawa.

17'
Lech prowadzi grę. Wisła próbuje kontrataków jednak obrona gości mimo utraty bramki dobrze się dzisiaj spisuje.

13'
Lech teraz utrzymuje się przy piłce. Będziemy mieli rzut rożny dla Kolejorza.

12'
Spalony Pawłowskiego.

9'
DOśrodkowanie Sadloka z lewej strony, piłka przechodzi przez pole karne i trafia do Sarkiego, ten dośrodkowuje w pole karne do Burligi i obrońca Wisły z pierwszej piłki pakuje futbolówkę do siatki rywala. 1:0 dla zawodników Białej Gwiazdy

8'
BURLIGA!!!!!!!! 1:0 dla Wisły!!

5'
Oba zespoły próbują wykreować sobie dobrą sytuację, jednak najczęściej brakuję dokładności pod koniec akcji.

2'
Szybkie tempo od początku spotkania. Walka w środku pola.

0'
Zaczynamy!

*'
Już po losowaniu. Lech zacznie od środka.

*'
Zawodnicy już wchodzą na murawę. Za chwilę początek spotkania.

*'
Składy obu zespołów.
Wisła:
Michał Buchalik - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Richard Guzmics, Maciej Sadlok - Dariusz Dudka - Emmanuel Sarki, Rafał Boguski, Semir Stilić, Wilde Donald Guerrier - Paweł Brożek

Ławka Rezerwowych:Gerard Bieszczad, Piotr Żemło, Szymon Witek, Przemysław Lech, Łukasz Garguła, Mariusz Stępiński, Tomasz Zając

Lech Poznań:
Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Luis Henriquez - Dariusz Formella, Łukasz Trałka, Karol Linetty, Szymon Pawłowski - Kasper Hamalainen, Darko Jevtić

Ławka rezerwowych:
Krzysztof Kotorowski, Hubert Wołąkiewicz, Jan Bednarek, Barry Douglas, Muhamed Keita, Vojo Ubiparip, Zaur Sadajew

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Wisła Kraków - Lech Poznań. Początek o godzinie 15:30.

Mecz Wisła Kraków - Lech Poznań na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online