Real Madryt - Ludogorets online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ludogorets
4 : 0

Navas – Arbeloa, Nacho, Varane, Coentrão('60 Marcelo) – Isco, Kroos('60 Jese), Illarramendi – Bale('83 Medran), Hernández, Ronaldo
Stojanow – Caiçara, Terziev, Moţi, Minev – Dyakov, Espinho('63 Abel ) – Aleksandrov('61 Wanderson), Marcelinho, Misidjan('72 Quixada ) – Abalo

Mecze na żywo: Real Madryt - Ludogorets

93'
Koniec spotkania!Real pewni odnosi swoje 6 zwycięstwo w tej edycji LM i z kompletem punktów awansuje dalej wraz z Basel.A ja dziękuje i zapraszam na nasze jutrzejsze relację.

91'
Bramka na 4-0:

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

89'
Wymarzony debiut Medrana który ledwo wszedł i już strzelił swoją premierową bramkę w LM.Uderzył z 20 metrów piłka poszła po nodze Abela i wpadła za kołnierz bramkarzowi gości

88'
GOOOOOOOOOOOOl 4-0 Medran

87'
Szybka akcja Realu,piłka wędruje do Hernándeza który strzela w sam środek bramki.

85'
Ostatnie minuty spotkania,na ten moment z grupy obok Realu wychodzi Basel!

84'
Bramka na 3-0

83'
Zmiana:
Medran->Bale

82'
Przerwa medyczna,pomocy potrzebuje Bale.

81'
Po rzucie rożnym piłka przypadkowo trafia przed bramkę gdzie stoi Arbeloa który strzela z pierwszej piłki,broni Stojanow ale robi to już za linią bramkową!

80'
GOOOOOOOOOOOOl 3-0 !

79'
Marcelo kąśliwie dośrodkował i Terziev zmuszony jest wybić na rzut rożny.

78'
Z 17 metrów strzela Ronaldo,piłka zostaje zablokowana jednak z pod linii końcowej piłkę zdołał dograć w pole karne Bale do Hernándeza który 9 metrów strzela obok słupka.

77'
Quixada dochodzi do sytuacji bramkowej,jednak jest to zbyt ostry kąt by strzelić bramkę.

76'
Piłka z skrzydła zostaje dograna przed pole karne do Abalo który oddaje słaby strzał,piłkę blokuje Marcelo.

75'
Tym razem Jese zablokowany przy próbie dośrodkowania.

73'
Jese dośrodkowuje w pole karne i Arbeloa strzela głową prosto w poprzeczkę

72'
Zmiana:
Quixada->Misidjan

70'
Misidjan dobrze odnajduje się w polu karnym,jednak nie jest w stanie zdobyć bramki.

68'
Isco popędził środkiem boiska i zagrał na lewo w pole karne do Hernándeza który od razu oddaje techniczny strzał,ale jest on na dobrej wysokości dla bramkarza który paruje piłkę na rzut rożny.

68'
Marcelo jak Ronaldo w lidze upada jak rażony prądem w polu karnym bez udziału rywala ,jednak sędzia nie daje się nabrać.

67'
Rzut rożny wykonuje Isco,jednak daleko mu do centry Kroosa.

65'
Caiçara wychodzi na wolną pozycję,jednak jak się okazało jest to pozycja spalona.

64'
Tym razem za mocna piła Bale do Ronaldo.

63'
Zmiana:
Abel->Espinho

63'
Znów Marcelo,tym razem wbiega w pole karne a tam stara się wycofać piłkę do Ronaldo,jednak akcja zostaje dobrze przerwana.

62'
Marcelo w pierwszej swojej akcji stara się odnaleźć w polu karnym kolegę jednak jego dośrodkowanie jest niecelne.

61'
Zmiana:
Wanderson->Aleksandrov

60'
Zmiany:
Marcelo->Coentrão
Jese->Kroos

58'
Dyakov oddał groźny, mocny strzał za 16 metrów piłkę lecącą pod poprzeczkę obronił Navas,ładna akcja gości.

57'
Akcja lewym skrzydłem , w końcu piłka zostaje dośrodkowana do strzału dochodzi Hernández ale strzela w sam środek bramki.

56'
Bale dośrodkowuje w pole karne,jednak ani Isco ani Ronaldo nie przecinają podania.

55'
Nieudana kontra gości , piłkę przejmuje Navas.

53'
Hernández zszedł do środka i oddał strzał z 15 metrów , lecz piłka przeleciała obok prawego słupka.

52'
Świetne prostopadłe podanie Kroosa do wychodzącego na wolną pozycje Bale,który ostatecznie oddaje strzał ale dobrze broni Stojanow.

51'
Coentrão podłączył się do ofensywnej akcji,rozejrzał się i dobrze zacentrował w pole karne do wbiegającego Arbeloi,który zdołał oddać strzał jednak strzela za wysoko.

50'
Strzał ponad z 30 metrów a jego autorem jest Moţi,piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

49'
Nieudana akcja gości , piłkarze w Realu w posiadaniu.

47'
Isco doszedł do strzału jednak piłka zmierzająca w światło bramki zostaje zablokowana.

46'
Rozpoczynamy drugą część spotkania!

45'
Sędzia kończy I połowę.Real prowadzi pewnie i zasłużenie 2-0!

45'
Bale przerzucił piłkę nad rywalem w polu karnym po czym starał się dograć w pole bramkowe,jednak został zablokowany.

44'
Bramka na 2-0

42'
Ronaldo w polu karnym zwleka z oddaniem strzału,gdy się jednak decyduje strzelać zostaje zablokowany przez obrońcę.

40'
Espinho oddaje groźny strzał za pola karnego pod poprzeczkę ale swoimi ponadprzeciętnymi umiejętnościami popisuje się Navas,dobrze broniąc ten mocny strzał.

39'
Rzut rożny , Kross dośrodkowuje z narożnika a w polu karny najwyżej skacze Bale który oddaje strzał głową,piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki

38'
GOOOOL 2-0 Bale ! !

37'
Piłka z głębi pola do wychodzącego na wolne pole do Bale,Walijczyk się rozpędza ale w ostatnim momencie piłę wybija Terziev.

36'
Znów Ronaldo , który biegnąc lewym skrzydłem znów zagrywa płaską piłkę w pole karne ale z bramki wychodzi Stojanow i rzuca się na piłkę.

35'
Ronaldo starał się zacentrować piłkę do Hernándeza,lecz piłka była zbyt niedokładnie dograna do Meksykanina.

33'
Faulowany w środkowej strefie boiska Misidjan.

31'
Coentrão odnalazł się w polu karnym i oddał strzał z ostrego kąta,ale po raz kolejny pewnie broni bramkarz.

30'
Bale dochodzi do sytuacji strzeleckiej,jednak jego strzał z 15 metrów w sam środek bramki pewnie broni Stojanow.

29'
Strzał z rzutu karnego Ronaldo:

28'
Misidjan przewraca się w polu karnym , jednak nie może być mowy o rzucie karnym.

26'
Kontra Ludogorets jednak akcja zostaje przerwana jeszcze na własnej połowie.

25'
Ronaldo w polu karnym przewraca się o własne nogi wykonując drybling.

23'
Ależ się zakotłowało pod bramką gości! Kroos strzela z dystansu , piłka odbija się kozłem i trafia w słupek, piłka trafia do Ronaldo ten strzela ale świetnie broni Stojanow a dobitka Hernándeza przelatuje nad poprzeczką jednak sędzia dostrzegł spalonego na którym był Ronaldo.

22'
Ronaldo otrzymał długie podanie od Isco.Portugalczyk wbiegł prawą stroną w pole karne i na pełnym biegu stara się dograć na drugą stroną jednak piłki nie sięga Hernández.

20'
Bramkarz rzuca się w prawo a Ronaldo spokojnie strzela w sam środek bramki,od 20 minuty Real prowadzi 1-0

19'
Po rzucie rożnym oddaje Varane strzał głową , piłkę zmierzającą do bramki ręką wybija Marcelinho

19'
Czerwona kartka i rzut karny dla Realu!

18'
Dobra akcja Ludogorets! Bułgarzy wyszli z kontrą piłka doszła na lewe skrzydło do Misidjana który ściął z piłką wzdłuż pola karnego,oddał techniczny strzał ale górną piłkę broni Navas.

16'
Ronaldo strzela z 20 metrów,piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

14'
Illarramendi świetnie zagrał prostopadła piłkę w pole karne do której dobiegł Isco,jednak ten przegrał pojedynek z Stojanowem.

13'
Zawodnicy z Madrytu od pewnego czasu dłużej utrzymują się przy piłce na połowie rywali chcąc stworzyć dogodną sytuację.

12'
Dolna piłka w pole karne Realu,ale z bramki wychodzi Navas i przerywa lot piłki.

10'
Dwa szybkie rzuty rożne dla Realu,jednak nie przynoszą one bramki.

9'
Bale strzela z rzutu wolnego,piłka odbija się od muru i wychodzi za linię końcową.

8'
Bale podaje przed pole karne do Isco który zostaje sfaulowany,mamy rzut wolny z odległości 28 metrów od bramki,

6'
Isco będąc w polu karnym rywali stara się przedryblować rywali ,jednak obrońcy nie dali się na to nabrać.

4'
Bale tym razem na prawej stronie , będąc już w polu karnym stara się dograć piłkę wzdłuż bramki , ale Stojanow jest na posterunku i nogami przecina podanie.

3'
Pierwszy strzał z dystansu graczy gości,zdecydował się na niego Abalo jednak strzela w sam środek bramki i nie stwarza problemu bramkarzowi.

2'
Z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Bale,ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2'
Pierwszy strzał Ronaldo z dystansu ale dobrze broni Stojanow i mamy rzut rożny.

1'
W pierwszej akcji Ronaldo stara się z skrzydła płasko dograć piłkę do Hernándeza ale dobrze interweniują obrońcy.

0'
Rozpoczęli gracze gospodarzy.

0'
Piłkarze już są na boisku,jeszcze oficjalny Hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy.

0'
Tak przedstawiają się formacje obu ekip:

0'
Sędzia:Clément Turpin.

0'
Ludogorets co prawda zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 4 pkt,choć mają szansę jeszcze awansować,podstawowym warunkiem jest dziś zwycięstwo,jednego możemy być pewni.Bułgarom nie zabraknie ambicji której im nigdy nie brakuje.

0'
Real po 5 zwycięstwach w grupie ma zapewniony awans z pierwszego miejsca bez względu na dzisiejszy wynik.

0'
Rezerwowi gości:
Borjan, Aleksandrov, Abel, Quixadá, Zlatinski, Wanderson, Hamza.

0'
Rezerwowi Realu:
Casillas, Pepe, Carvajal, Jesé Rodríguez, Medrán, Benzema, Marcelo.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Real Madryt - Ludogorets. Początek o godzinie 20:45.

Liga Mistrzów online: Mecz Real Madryt - Ludogorets na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Ludogorets, to zapraszamy do śledzenia meczu online