Borussia Dortmund - Anderlecht online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
Anderlecht
1 : 1

Langerak - Durm, Subotic, Ginter, Schmelzer (75' Aubameyang) - Sahin, Gundogan (66' Kirch)- Grosskreutz, Kagawa (85' Błaszczykowski), Mkhitaryan - Immobile
Proto - Vanden Borre, Mbemba, Deschacht, N'Sakala - Dendoncker, Kljestan (69' Tielemans) - Conte (79' Cyriac), Preat, Acheampong - Mitrović. (89' Heylen)

Immobile (58.)

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Anderlecht

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z Ligi Mistrzów już w środę.

*'
Borussia zajęła pierwsze miejsce, Arsenal drugie, a Anderlecht zapewnił sobie prawo gry w Lidze Europy.

90+3'
Koniec meczu. Borussia stworzyła sobie sporo sytuacji, ale ostatecznie zremisowała z Anderlechtem 1:1.

90+3'
Anderleche spokojnie rozgrywa piłkę.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Borussia nie musi się obawiać o pierwsze miejsce, ponieważ Arsenal prowadzi z Galasataray tylko 3:1.

89'
Zmiana w Anderlechcie. Za Mitrovicia wszedł Heylen.

87'
Borussia stara się atakować. Defensywa Anderlechtu nie daje się jednak zaskoczyć.

85'
Jakub Błaszczykowski wraca do gry! Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją Polak zastąpił Kagawę.

84'
Goool!Zemściły się na Borussii nie wykorzystane sytuacje. Vanden Borre dośrodkował w pole karne, a Mitrović strzałem głową pokonał Langeraka. 1:1..

83'
Znakomita kontra gospodarzy. Mkhitaryan nie wykorzystał jednak sytuacji sam na sam.

83'
Nienajlepiej zachowali się obrońcy Borussii po rzucie rożnym. Ostatecznie strzał jednego z zawodników gości zza pola karnego pewnie obronił Langerak.

80'
Powinno, a właściwie musiało być 2:0. W idealnej okazji znalazł się Mkhitaryan. Zawodnik Borussii chciał uderzyć precyzyjnie przy słupku, ale nie trafił w bramkę.

79'
Zmiana w Anderlechcie. Za Conte wszedł Cyriac.

77'
Borussii pozostała do wykorzystania jedna zmiana. Czy na boisku pojawi się Jakub Błaszczykowski?

75'
Zmiana w Borussii. Boisko opuścił Schmelzer, który dziś był kapitanem, a zastąpił go Aubameyang.

74'
Anderlecht starał się atakować, ale dobrze spisuje się defensywa Borussii.

71'
Immobile ładnie uderzył zza pola karnego z powietrza, ale Proto po raz kolejny uratował swój zespół przed stratą gola.

70'
Powinno być 2:0. Źle zachował się obrońca, dzięki czemu Immobile znalazł się w dobrej sytuacji. Jego strzał zablokował jeden z zawodników Anderlechtu, a mocną dobitkę Mkhitaryan znakomicie obronił Prioto.

69'
Zmiana w Anderlechcie. Boisko opuścił Kljestan, a zastąpił go Tielemans.

66'
Zmiana w Borussii. Trochę ona trwała, ponieważ sędzia techniczny miał problemy z tablicą. Gundogana zastąpił Kirch.

64'
Niecelny strzał głową Mitrovicia.

60'
Kagawa uderzył zza pola karnego nad bramką.

58'
Goool! Borussia prowadzi 1:0! Sahin prostopadle zagrał do Immobile, ten poradził sobie zjednym obrońca i strzałem z czternastu metrów pokonał Proto!

57'
Atak Anderlechtu dobrze powstrzymany przez obrońcę Borussii w narożniku pola karnego.

54'
Tym razem z linii pola karnego uderzał Mkhitaryan. Kolejną skuteczną interwencją popisał się jednak Proto.

52'
Immobile zza pola karnego uderzył z powietrza. Nie trafił jednak czysto w piłkę i ta przeleciała daleko od bramki.

49'
Dobra szansa dla gospodarzy. Mkhitaryan z lewej strony pola karnego uderzył po ziemi, ale dobrze nogami interweniował Proto.

49'
Niecelny strzał Immobile.

47'
Kagawa! Japończyk oddał strzał z pola karnego w boczną siatkę. Było groźnie.

46'

*'
Komplet wyników Ligi Mistrzów do przerwy:

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Borussia remisuje z Anderlechtem 0:0.

45'
Ładna akcja Anderlechtu. Po wymianie kilku podań piłka trafiła do Conte, ten mijając rywala wbiegł w pole karne i po starciu z Sahinem padł na murawę. Sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karne, choć wydaje się, że lekki kontakt między zawodnikami był.

43'
Świetna okazja dla gości. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę głową zgrywał jeden z zawodników, dopadł do niej na 12. metrze Kljestan, ale mając sporo miejsca uderzył nad poprzeczką!

42'
Mkhitaryan zagrał piętą do Durma, ten wpadł w pole karne, ale został powstrzymany przez obrońców.

41'
Niecelny strzał Durma.

40'
Grosskreutz wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny.

38'
Wydaje się, że Anderlecht przetrwał napory Borussii i stara się teraz śmielej atakować. Dzięki temu mecz się wyrównał.

35'
W ostatnich minutach mecz się rozkręcił. Mamy nadzieje, że piłkarze utrzymają takie tempo.

34'
Teraz dobra okazja dla Anderlechtu. Conte znalazł się w polu karnym próbował zagrywać piłkę do lepiej ustawionego Mitrovicia, ale szybszy był Langerak.

31'
Borussia złapała wiatr w żagle. Mkhitaryan przedarł się w pole karne, ale jego strzał z lewej nogi odbił bramkarz Anderlechtu.

30'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie uderzał Grosskreutz.

29'
Dobry okres gry Borussii. Immobile znalazl się w doskonałej okazji, oddał strzał i piłka po rękach Proto odbiła się od poprzeczki!

28'
Tymczasem Arsenal chce rozgromić Galasataray. Prowadzi już 3:0. Jak strzeli jeszcze trzy gole, a Borussia zremisuje, to zajmie pierwsze miejsce w grupie.

27'
Dobra okazja dla gospodarzy. Mkhitaryan zagrał do Kagawy, a jego strzał dobrze obronił Proto.

27'
Posiadanie piłki: 66% - 44%.

26'
Immobile doszedł do długiej piłki, oddał strzał z lewej strony pola karnego, ale nie trafił w bramkę.

25'
Mogło być groźnie pod bramką Anderlechtu, ale jeden z obrońców przeciął dobre podanie w pole karne.

23'
Praet oddał strzał z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i będzie rzut rożny.

21'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Borussia. Defensywa Anderlechtu nie popełnia jednak błędu.

20'
Piłkarze nie forsują specjalnie tempa.

18'
Mało dzieje się na boisku. Gra toczy się głównie w środku pola.

15'
Pierwszy kwadrans za nai. Obie drużyny stworzyły po jednej groźnej okazji. Borussia ma przewagę optyczną, ale nie potrafi przedostać się przez blok defensywny gości.

11'
Mitrović znalazł się w sytuacji sam na sam, ale nie zdołał pokonać Langeraka.

11'
W drugim meczu tej grupy Arsenal prowadzi już 2:0 z Galasataray. To oznacza, że Borussia może zacząć bać się o pierwsze miejce w grupie.

8'
Jak na razie bez groźnych sytuacji.

4'
Borussia mogła wyjść na prowadzenie. Kagawa nie wykorzystał jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem, a dobitka Immobile została zablokowana.

3'
Spokojny początek meczu. Przy piłce dłużej utrzymuje się Borussia.

2'
Kibice Borussii:

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Borussia.

0'
Piłkarze już na murawie. Zaraz początek spotkania.

0'
Sędzia: Alberto Undiano Mallenco (Hiszpania).

0'
Warto zwrócić uwagę, że w kadrze meczowej Borussii znalazł się Jakub Błaszczykowski.

0'
Ławka rezerwowych Anderlechtu: Roef, Colin, Heylen, Tielemans, Kawaya, Cyriac, Kabasele.

0'
Ławka rezerwowych Borussii: Weidenfeller, Bender, Jojić, Kirch, Błaszczykowski, Aubameyang, Ramos.

0'
Wyjściowe składy:

Borussia: Langerak - Durm, Subotic, Ginter, Schmelzer - Sahin, Gundogan - Grosskreutz, Kagawa, Mkhitaryan - Immobile.

Anderlecht: Proto - Vanden Borre, Mbemba, Deschacht, N'Sakala - Dendoncker, Kljestan - Conte, Preat, Acheampong - Mitrović

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Borussia Dortmund - Anderlecht. Początek o godzinie 20:45.

Liga Mistrzów online: Mecz Borussia Dortmund - Anderlecht na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Anderlecht, to zapraszamy do śledzenia meczu online