Juventus Turyn - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
Atletico Madryt
0 : 0

Buffon - Evra, Chiellini, Bonucci, Lichtsteiner - Pirlo, Pereyra, Pogba, Vidal - Llorente, Tevez
Moya - Siqueira, Godin, Gimenez, Juanfran - Koke, Gabi, Suarez, Turan, Garcia - Mandzukic

Vidal (23.) żółta kartka
Suarez (26.) żółta kartka
Siqueira (38.) żółta kartka

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Atletico Madryt

90+1'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+1'
Koniec meczu !
Obie ekipy zrealizowały swój cel, goście obronili pierwszą pozycję w tabeli, z kolei Juventus zdobył promocję do 1/8 LM.
Większe zagrożenie pod bramką rywala w mojej ocenie stwarzali goście, zwłaszcza w pierwszej odsłonie.

90+1'
Llorente kosi Siqueirę.

89'
1 minuta doliczona do czasu gry drugiej połowy.

86'
Vidal próbował stworzyć zagrożeniem rajdem w pole karne rywala, tuż przed nim zostaje zatrzymany przez Godina.

84'
Juventus ciągle prowadzi grę, w tym momencie stosuje atak pozycjny, gracze Atletico czyhają na możliwość do wyprowadzenia jakiejkolwiek kontry.

82'
Niezła próba Pogby z dystansu, piłka po jego zagraniu niestety opuszcza plac gry.

81'
Widać dominację Juventusu do zmiany wyniku, niezależnie od wyniku spotkania Olympiakosu.

79'
64 % - 36 % w statystyce posiadania piłki.

78'
Llorente na chwilę musi opuścić plac gry.

76'
Chiellini poturbowany w wyniku walki o górną piłkę z Garcią.

75'
Vidal oddaje soczyste uderzenie ze znacznej odległości, ale znów górą Moya, który znakomicie wyłapuje te zagranie.

73'
Moya dobrze wychodzi do centry Pirlo z rzutu wolnego i bez problemu piąstkuje futbolówkę.

72'
Znów faulowany Lichtsteiner w bocznej strefie boiska. Do piłki stanie za pewne Pirlo.

70'
Cała jedenastka Atletico na własnej połowie, w ataku ciągle Juventus.

69'
Kolejna nieudana centra ze strony Juventusu, piłka w rękach Moyi.

68'
Lichtsteiner zostaje popchnięty przez Turana.Od wolnego zaczną gospodarze.

67'
Pereyra dochodzi do piłki wybitej przez obrońców, jego uderzenie ląduje jednak na trybunach.

64'
Pogba oddaje bardzo mocny strzał na bramkę Moyi, to zagranie sprawia wielkie problemy bramkarzowi, na jego szczęście żaden z piłkarzy Juve nie dociera do piłki odbitej przez niego.

62'
Pereyra mocno uderza na bramkę, lecz piłka po drodze odbija się od zawodnika Atletico i wychodzi na aut.

60'
Niezła akcja gospodarzy. Pereyea nieźle dostrzegł Evre, ten z kolei podaje za plecy do Drogby.Zmarnowana szansa na zmianę wyniku.

58'
Nieudany cross Pirlo. Grę od własnej bramki zacznie Moya.

56'
Vidal kąśliwym strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Moye, ale ten pewnie odbija futbolówkę na róg.

54'
Co za akcja gospodarzy. Lichtsteiner podaje do Teveza, a ten sprytnie ją przepuszcza do Pogby, francuz uderza, niestety dla niego piłkę, która leci do bramki blokuje Jimenez i ląduje ona poza boiskiem.

52'
Piłkę spokojnie rozgrywają goście.Dokładnymi podaniami chcą się zbliżyć do pola karnego Juve.

49'
Gabi posyła bardzo niebezpieczną piłkę z rzutu rożnego, futbolówka po jego wybiciu niemal zaskoczyła Buffona.Włocha w tej sytuacji uratował słupek.

48'
Inicjatywa po stronie gospodarzy.Ciągle starają się jakimś podaniem rozbić obronę Atletico, lecz kapitalnie w defensywie działa Godin.

46'
Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w składach.

45'
Rozpoczynamy drugą odsłonę dzisiejszego spotkania.

45'
Sędzia gwiżdże koniec I połowy meczu.

43'
Buffon efektownie paruje na bok strzał Suareza zza pola karnego. Kolejny korner dla hiszpańskiej ekipy.

42'
Atakiem pozycyjnym próbują gracze Atletico rozbić defensywę rywali.

40'
Wysokim pressing zastosowali przed chwilą piłkarze gości, jednak kapitalnie z nim sobie poradzili gospodarze spokojnie rozgrywając futbolówkę.

38'
Żółtym kartonikiem ukarany za faul z premedytacją zostaje Siqueira.

37'
Turan nieźle się zabrał z piłką do środka, ale oddał bardzo niecelny strzał na bramkę.

35'
Arda Turan nabawił się jakiegoś urazu w starciu z Pirlo.

32'
Pogba efektownie dośrodkował do Llorente, hiszpański snajper uderza piłkę głową w sam środek bramki. Moya pewnie wyłapuje ten strzał.

27'
Piłka posłana przez Pirlo z rzutu wolnego mija znacznie bramkę.Grę rozpocznie Moya.

26'
Suarez próbuje zatrzymać Teveza, niestety musi faulować. Za ten czyn dostaje żółtą kartkę.

25'
Godin bardzo dobrze interweniuje w swojej 16- tce, w ostatniej chwili ubiega Teveza w drodze do piłki od Pirlo.

24'
Gimenez główkuje na bramkę Buffona, doskonale na posterunku doświadczony bramkarz, który wybija futbolówkę na rzut rożny.

23'
Za faul taktyczny żółtą kartką ukarany zostaje Vidal.

21'
Lichtsteiner zostaje zahaczony przy linii bocznej przez Juanfrana. Pirlo gotowy do zagrania w pole karne.

18'
Tevez oddaje piekielnie mocne uderzenie, piłka po drodze odbija się od ręki Godina, gospodarze domagają się karnego, lecz sędzia jest niewzruszony.

17'
Kombinacyjna akcja gospodarzy, Pogba znakomicie zagrywa na obieg do Lichtsteinera, a ten posyła mocną centrę do Llorente, niestety dla niego futbolówka zostaje wybita przez Godina.

15'
Gabi dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale wyśmienicie z tym zagraniem radzą sobie defensorzy Juventusu i oddalają zagrożenie od własnego pola karnego.

14'
Oblężenie bramki Atletico, gracze Juve co rusz posyłają wrzutki do swoich napastników.

11'
Dośrodkowanie Pogby zablokowane, korner dla gospodarzy.
Krótko rozegrany stały fragment gry kończy się niepowiedzeniem, piłkę przejmują goście.

10'
Kolejna wrzutka do Teveza, tym razem próbował Lichtsteiner, lecz po raz kolejny lepszy Moya.

9'
Bardzo dobra centra Pogby z lewej strony w kierunku Teveza, która o mało nie zaskoczyła Moye, ale doskonale z piłką radzi sobie bramkarz i odbija piłkę na róg.

7'
Buffon kapitalnie broni uderzenie z bliskiej odległości Koke, brawa dla doświadczonego bramkarza.

5'
Turan zahacza Lichtsteinera.

3'
Pirlo uderza w mur, piłka będzie wyrzucana z autu przez graczy Juve.

2'
Tevez zostaje sfaulowany przez Koke tuż przed polem karnym. Będzie doskonała okazja do strzału dla Pirlo.

1'
Wielkie widowisko na Juventus Stadium czas zacząć !

0'
Ostatni mecz obu ekip zakończył się wygraną Atletico, padł wtedy wynik 1-0

0'
Goście mają już zapewniony awans do 1/8 LM, z kolei gospodarzom do tego celu brakuje punktu.

0'
Rozjemcą tego spotkania będzie William Collum ze Szkocji.

0'
Ławka rezerwowa Atletico : Oblak, Cerci, Gamez, Griezmann, Niguez, Rodriguez, Tiago

0'
Ławka rezerwowa Juventusu : Storari, Pepe, Padon, Ogbonna, Morata, Mattiello, Giovinco

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Juventus Turyn - Atletico. Początek o godzinie 20:45.

Liga Mistrzów online: Mecz Juventus - Atletico na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online