Liverpool - Basel online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Basel
1 : 1

Mignolet; Johnson, Lovren, Skrtel, José EnriqueMoreno 45'); Lucas(Coutinho74'), Allen; Henderson, Gerrard, Sterling; Lambert(Marković 45')
Vaclik; Xhaka, Súchy, Schär, Safari; Elneny(Diaz 83'), Frei, Zuffi(Samuel 88'); Derlis González, Streller(Embolo 73'), Gashi

Mecze na żywo: Liverpool - Basel

90+4'
Za uwagę dziękuję Italianio.

90+4'
KONIEC MECZU!!!! Liverpool poza LM!!

90+3'
Ostatnia minuta nadziei na Anfield!

90+2'
HENDERSON!!!!!! Strzał z 20 metrów fantastycznie broni Vaclik!!

90+1'
Skrtel już gra na szpicy w Liverpoolu!

90'
Akcja Basel i Embolo trafia w słupek!

90'
4 minuty doliczone!

89'
Strzał Gerrarda wysoko nad bramką.

88'
Rożny dla The Reds!

87'
Zmiana w zespole Basel. Walter Samuel w miejsce Zuffiego.

85'
Broni Vaclik!!! Co za szczęście Basel! Dośrodkowanie z lewej strony. Strzał głową Hendersona odbija się od obrońcy i myli bramkarza! Vaclik zdążył złapać piłkę na linii bramkowej!

84'
Zuffi!! Kilka zwodów przed polem karnym Liverpoolu i Mignolet musiał się wyciągnąć aby złapać ten strzał.

83'
Rożny dla Liverpoolu!

83'
Zmiana w Fc Basel. Diaz za Elneny'ego.

82'
Anfield rozśpiewane!

80'
Gerrard z wolnego w samo okienko!! Liverpool wraca do gry!!

80'
GERRRRRRAAARD!!!!!!!!!!!!!!

79'
Rzut wolny dla Liverpoolu 20 metrów przed bramką. Schar ukarany żółtą kartką.

77'
Kolejny atak Liverpoolu zatrzymany przed polem karnym. Piłkę stracił Sterling.

76'
Moreno ukarany żółtą kartką.

75'
Rożny dla Basel.

73'
Ostatnia zmiana w zespole Liverpoolu: Coutinho w miejsce Lucasa. Zamiana również w Basel. Embolo za Streller'a.

72'
Gerrard wychodzi sam na sam z bramkarzem Basel! Próbuje minąć Valcik'a jednak ten wybija piłkę spod nóg pomocnika The Reds!

70'
Okazja Streller'a!! Zagranie z lewego skrzydła do napastnika Basel! Strzał z pierwszej piłki na 11 metrze! Piłka odbija się od obrońcy co ratuje Liverpool od utraty bramki!

68'
Fantastyczny strzał Skrtela z ponad 30 metrów! Piłka mija lewe okienko bramki o kilka centymetrów!!

65'
Żółta kartka dla Lovrena.

63'
Dośrodkowanie z lewej strony Moreno ląduje na nogach obrońców.

60'
Liverpool już w bardzo złej sytuacji. Po zmianie stron Marković był najlepszym zawodnikiem The Reds.

60'
Czerwona kartka dla Lazara Markovicia!

58'
Xhaka popisał się rajdem przez pół boiska! Strzał obrońcy Basel zza pola karnego mija bramkę i mniej niż metr! Liverpool musi się obudzić jeśli dalej chce grać w Lidze Mistrzów!

57'
Marković stara się rozkręcić atak Liverpoolu. Jego akcje jednak jak na razie nie skutkują dogodnymi sytuacjami dla The Reds.

54'
Liverpool próbuje przedostać się w pole karne Basel. Ataki gospodarzy rozbijają się o obronę gości.

50'
Liverpool mocno naciska drużynę gości. Dla przypomnienia, jeżeli Liverpool chce awansować z grupy Ligi Mistrzów musi wygrać to spotkanie. W przeciwnym wypadku awansuje ekipa FC Basel.

47'
Liverpool w ataku pozycyjnym.

46'
Żółta kartka dla Lukasa.

46'
Liverpool od razu rzuca się do ataku. Wysoki pressing The Reds.

46'

*'
Będziemy mieli aż dwie zmiany w ekipie Liverpoolu. Alberto Moreno oraz Lazar Marković w miejsce Lamberta oraz Enrique.

45'

44'
Dobra akcja Hendersona i Johnsona prawą stroną. Dośrodkowanie prawego obrońcy Liverpoolu jednak bardzo niecelne i piłkę od bramki zacznie Vaclik.

42'
Piłka w siatce Liverpoolu! Gashi trafia po świetnym prostopadłym podaniu ze środka pola! Jednak sędzia odgwizdał spalonego napastnika gości! Dobra decyzja sędziego.

38'
Ładna kontra gości. Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony. Na 11 metrze do piłki dochodzi Zuffi. Strzał pomocnika zablokowany przez obrońców.

36'
Gra sie odrobinę uspokoiła. Zawodnicy Fc Basel nie śpieszą się,natomiast ataki Liverpoolu albo rozbijają się o obronę rywala albo kończą się złym podaniem otwierającym drogę do bramki.

32'
Piłka przeszła przez pole karne, po kilku sekundach wraca jednak przed bramkę Mignoleta po dośrodkowaniu. Streller źle składa się do strzału na 5 metrze i mamy wznowienie od bramki.

32'
Kolejny rzut rożny dla Basel.

30'
Piłkę wybili obrońcy. Jeszcze na 30 metrze do piłki doszedł Schar. Strzał obrońcy gości mija bramkę o kilka metrów.

29'
Rzut rożny dla Basel.

27'
Odpowiedz Liverpoolu! Wymiana podań na prawej stronie. Strzela Sterling z 10 metrów. Prosto w ręce bramkarza.

24'
Basel zamknęło Liverpool przed polem karnym. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Frei! Piłka wpada tuż przy lewym słupku bramki Mignoleta! Belgijski bramkarz był zasłonięty przez co nie miał szans obronić tego strzału!

24'
SENSACJA NA ANFIELD!!!!! BASEL 1:0!!!!

21'
Piłkę wybili obrońcy Liverpoolu, jednak ta wpada pod nogi jednego zawodników ustawionych na środku pola. Zagranie w pole karne. Małe zamieszanie przed bramką. Dobrą okazję miał Streller ale piłkę w ostatniej chwili wybija Lovren.

21'
Rzut rożny dla Fc Basel.

19'
Mogło być groźnie pod bramką Fc Basel. Już w samym polu karnym Sterling niedokładnie podaje do Garrarda i piłkę przejmują obrońcy.

15'
Dobre tempo spotkania. Oba zespoły jednak jak na razie nie ugięte w obronie, nie pozwalają zagrozić swojej bramce.

12'
Pierwsza okazja Basel. Do prostopadłego podania przed polem karnym dochodzi Gashi. Strzał napastnika jednak obok bramki.

10'
Rzut rożny dla Liverpoolu.

8'
Basel zamknęło The Reds na ich połowie.

5'
Mecz bardzo wyrównany. Oba zespoły starają się zyskać przewagę.

2'
Mamy pierwszy strzał w światło bramki. Akcja prawą stroną Sterlinga. Piłka trafia do Gerrarda i kapitan The Reds technicznym strzałem trafia wprost w Vacilik'a.

1'
W pierwszej minucie wdarło się trochę nerwowości w szeregi Liverpoolu. Kilka nie dokładnych podań.

0'
Zawodnicy gotowi do gry. Rozpoczyna ekipa gospodarzy!

*'
Hymn Ligi Mistrzów UEFA!

*'
Na Anfield odśpiewany hymn Liverpoolu. Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę początek spotkania.

*'
Zapraszam na 6 kolejkę Ligi Mistrzów UEFA. Spotkanie Liverpoolu z FC Basel komentować będzie Italianio. Początek spotkania o 20:45.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Liverpool - Basel. Początek o godzinie 20:45.

Liga Mistrzów online: Mecz Liverpool - Basel na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Basel, to zapraszamy do śledzenia meczu online