Wisła Kraków - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Michał Miśkiewicz,Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki,Gordan Bunoza, Piotr Brożek, Michał Chrapek(89'Burdenski),Ostoja Stjepanović(76'Garguła),Emmanuel Sarki(67'Dudka),Semir Stilić,Donald Guerrier,Paweł Brożek
Krzysztof Pilarz,Krzysztof Nykiel,Damian Dąbrowski,Marcin Kuś,Adam Marciniak,Krzysztof Danielewicz(64'Rakels),Sławomir Szeliga(72'Dudzic),Rok Straus,Edgar Bernhardt(45'Kita),Vladimir Boljević,Saidi Ntibazonkiza

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Cracovia

90+3'
Ostatni gwizdek sędziego i Wielkie Derby Krakową kończą się znowu pozytywnie na rzecz Wisły Kraków. Biała Gwiazda kończy mecz wygrywając 3:1

90'
Przed nami doliczony czas gry

89'
Mamy zmianę.Burdenski zastąpił Chrapka.

87'
Piłkarze gości mogą już tylko pomarzyć o remisie

87'
Udana zmiana trenera i 8 bramkę w sezonie zdobywa Łukasz Garguła

85'
Cracovia blisko bramki wyrównującej. Najpierw piłka zatańczyła na linii bramkowej po rzucie różnym, potem strzał Strausa z najwyższym trudem broni bramkarz Wisły.

85'
Kolejna karta, tym razem żółty kartonik trafia do Piotra Brożka

82'
Po zdobytym golu piłkarze gości nabrali wiatru w żagle

82'
Damian Dąbrowski fauluje, notując przy tym żółtą kartkę.

79'
Po golu Saidiego Cracovia ma wciąż szanse na wyrównanie i zejście z boiska z 1 punktem

79'
Długie podanie do Pawła Brożka, ale Pilarz uprzedza napastnika Wisły.

76'
Zmiana w Wiśle. Garguła za Stjepanovicia.

76'
Miskiewicz bez szans, Saidi pięknym strzałem zdobywa bramkę.Cóż za strzał !!

74'
Saidi strzela.... Piłka trąca nogę Głowackiego i końcówkami palców Miśkiewicz strąca na rzut rożny

72'
Kolejna zmiana w drużynie Cracovii, Bartłomiej Dudzic zastępuje Sławomira Szelige

69'
Guerrier prawą nogą sprzed pola karnego... Niestety bardzo niecelnie.

68'
Rakels pada w polu karnym Wisły, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o rzucie karnym

67'
Zmiana również u gospodarzy. Dudka zastąpił Sarkiego.

64'
Ofensywna zmiana. Trener podejmuje walke. Deniss Rakels debiutuje w Pasach. Łotysz zastąpił Danielewicza

63'
W drugiej połowie można zauważyć więcej przepychanek, więcej walki u zawodników gości jak i gospodarzy

61'
Krzysztof Nykiel na lewym skrzydle próbował dośrodkować ale niestety nieskutecznie i od bramki zacznie bramkarz gospodarzy

60'
strzał Boljevicia trafia w mur

60'
Faul na zawodmiku Cracovii i do rzutu wolnego podchodzi Boljević

58'
Cracovia próbuje zmienić wynik meczu ale niestety nieskutecznie

53'
Po dośrodkowaniu Boljevicia piłka zostaje wybita

53'
Oczywiscie żółta kartka dla Burligi za faul na Saidim.

53'
Kolejny faul, tym razem dużo bliżej pola karnego. Mamy rzut wolny.

52'
Faul na zawodniku Cracovii

50'
Kibice gospodarzy odpalili race a następnie rzucili je na murawę boiska

49'
Kontra gości ale podanie przechwytują obrońcy

48'
Wisła ostro ruszyła do ataku w II połowie

47'
Kolejny raz bramkarz cudownie broni strzał Pawła Brożka

45'
Zmiana w drużynie gości. Przemek Kita zastąpił Berndtharda

45'
Zaczynamy drugą połowę !

45'
juz za chwilę początek drugiej połowy derbów Krakowa.

45'
Koniec I połowy

45'
Gwizdek sędziego i do szatni gospodarze schodzą z dwoma oczkami na koncie

44'
Jeżeli trener gości mysli o poprawie wyniku, musi w przerwie meczu wprowadzić jakieś zmiany

43'
Mało brakowało a byłoby już 3:0 dla gospodarzy

43'
Kolejna świetna akcja Wisły i po strzale Stilicia broni skutecznie bramkarz gości

40'
Z każda minutą przewaga gospodarzy rośnie.

39'
Paweł Brożek zagrał piłkę w środek pola karnego do Stilicia i po jego strzale mamy juz 2:0.

38'
Wisła uspokaja grę

36'
Bernhardt przedzierał się środkiem boiska, ale został powstrzymany przez Sarkiego

33'
Po rzucie wolnym, świetna głowka Głowackiego i Biała Gwiazda wychodzi na prowadzenie.

32'
Rok Straus składał się już do strzału z linii pola karnego, ale obrońca wygarnął mu piłkę.

31'
Nykiel faulowany w okolicy środkowego koła.

28'
Kolejna akcja Cracovii ale strzał Saidiego został skutecznie zablokowany.

26'
Niecelny strzał Saidiego.....

23'
Dąbrowski fatalnie nagrał piłkę pod nogi rywala. Szczęśliwie dla Pasów gospodarze nie wykorzystali tego prezentu. Po raz kolejny brawa dla Szeligi za skuteczną interwencję.

21'
Szeliga blokuje strzał Stjepanovicia. Z kontrą ruszył Straus, ale traci piłkę

19'
Pojedynek biegowy Saidiego z Piotrem Brożkiem, obrońca Wisły był szybszy. Po chwili Danielewicz faulował przed polem karnym Miśkieiwcza.

17'
Stjepanović z rzutu wolnego, niestety niecelnie

15'
Z każdą minutą Gospodarze lepiej radzą sobie z przeciwnikiem.

14'
Rzut wolny dla gospodarzy z 30 metrów bity przez Stjepanovicia. Od bramki zacznie bramkarz gości

13'
Jak narazie obie drużyny mają problem z utrzymaniem się przy piłce na połowie przeciwnika.

12'
Rzut rożny dla gospodarzy.

10'
Na boisku słychać świetny doping kibiców gospodarzy.

8'
Indywidualna akcja Saidiego. Minął Chrapka wpadał już w pole karne, ale gospodarze w ostatniej chwili odebrali mu piłkę

6'
Dobry początek w wykonaniu Cracovi, Wisła ma problemy ze skutecznym przeprowadzeniem akcji

4'
Strzał z dystansu i piłkę pewnie wyłapuje Krzysztof Pilarz.

2'
Po rzucie rożnym dla Cracovi obrońcy Wisły wybijają piłkę.

1'
Wielkie Derby Krakowa rozpoczęte.

0'
Obie ekipy już na murawie! Za moment zaczynamy

0'
Ławka rezerwowych Wisły:
Gerard Bieszczad,Osman Chavez,Dariusz Dudka,Łukasz Garguła,Fabian Burdeński,Michał Nalepa,Michał Szewczyk.
Ławka rezerwowych Cracovi
Matko Perdijić,Tomislav Mikulić,Przemysław Kita,Łukasz Zejdler,Bartłomiej Dudzic,Bartosz Kapustka,Deniss Rakels.

0'
Dodam też że Gospodarze z 11 spotkan rozegranych na własnym boisku nie przegrali żadnego, wygrywajac 9, a remisujac 2. Biorac takze pod uwagę to ze Cracovia przyjeżdza w osłabieniu spowodowanym brakiem pauzujacych za kartki: Sebastiana Stebleckiego oraz Mateusza Żytko, a takze w dalszym ciagu niezdolnymi do gry: Dawidem Nowakiem i Marcinem Budzinskim to własnie Biała Gwiazda jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania.

0'
Biorąc pod uwagę starcia pomiędzy drużynami z Krakowa na stadionie Białej Gwiazdy to własnie Wisła Kraków jest niepokonana od blisko 55 lat.

0'
Serdecznie zapraszam na 189 derby Krakowa: Wisła Kraków - Cracovia. Kłopotów ze sprzedażą biletów nie było, także mecz odbędzie się przy komplecie publiczności.
Start o godzinie 15.30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online