Bayern Monachium - CSKA Moskwa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
CSKA Moskwa
3 : 0

Neuer - Bernat, Dante, Boateng - Gaudino(73' Weiser), Schweinsteiger, Rode, Hojbjerg - Ribery(45' Lewandowski), Gotze, Muller(45' Robben)
Akinfejev - Nababkin, Ignashevich, Berezutski, Fernandes - Natcho(64' Tosic), Wernbloom, Musa(89' Efemov), Eremenko(82' Milanov), Dzagoev - Doumbia

Mecze na żywo: Bayern Monachium - CSKA Moskwa

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'
CSKA Moskwa żegna się z europejskimi pucharami.

90+2'
Koniec meczu !
Bayern odnosi zasłużone zwycięstwo, gościom zabrakło dzisiaj po prostu piłkarskiej jakości, by przeciwstawić się bawarskiej sile.

90+1'
Ignashevich ukarany żółtą kartką.

90'
Co za akcja Bayernu, w zdobycie bramki zamieszana cała druga linia bawarczyków, Lewy dobrze wypuszcza w uliczkę Goetze, a ten spokojną podcinką podwyższa wynik spotkania.

88'
Nie może się dziś wstrzelić Robben !
Dobrze przyjmuje piłkę zagraną od Rode, sprytnie mija obronę, ale w końcowej fazie akcji mocno chybi.

84'
Schweinsteiger fenomenalnie wrzuca w pole karne, z głębi pola karnego do piłki dochodzi Rode i strzałem głową pokonuje bezradnego Akinfejeva.

83'
Ignashevich kapitalnie ubiegł Goetze, gdyby nie ta interwencja zapewne padła by bramka.

82'
Eremenko schodzi, w jego miejsce Milanov.

79'
Lewandowski w słupek !
Doskonale polski snajper mija Akinfejeva, wyśmienite zagranie Goetzego, który dobrze obsłużył polaka.

77'
Tosic oddaje soczyste uderzenie na bramkę Bayernu, ale piłka ląduje 1 metr za bramką.

76'
Nieudany rzut wolny w wykonaniu Dzagoeva, piłka posłana zbyt głęboko, bez problemu Neuer.

76'
Akinfejev bardzo dobrze broni strzał z dalszej odległości Lewandowskiego.

74'
2-0, jednak nie !
Robert Lewandowski nie wykorzystuje wyśmienitego podania Robbena w polu karnym, strzał polaka szczupakiem z bramki wybija Ignashevich.

73'
Ostatnia zmiana w Bayernie.Gaudino schodzi, w jego miejsce wchodzi Weiser.

72'
Robben kapitalnie przedziera się prawą stroną, mija trzech rywali, ale ostatecznie przegrywa pojedynek z Akinfejevem, będzie rzut rożny.

70'
Dzagoev ogląda żółtą kartkę.

70'
Doumbia marnuje dobrą okazję na 1-1, jego strzał mocno niecelny z głębi pola karnego.

69'
Schweinsteiger fenomenalnie posyła podcinkę w kierunku Goetze, ale po raz kolejny jest on na spalonym.

67'
Żółta kartka dla Dante za ostry wślizg na nogi Dzagoeva.

64'
Tosic zmienia na placu gry Natcho.

62'
Neuer dobrze piąstkuje piłkę, dociera ona do Robbena, gracze Bayernu mogą wyprowadzić kapitalną kontrę, ale akcja zostaje gwałtownie zwolniona podaniem do Goetze i goście zdążyli wrócić na własną połowę.

60'
Lewandowskie podaje do Goetze, ale niestety ten jest na pozycji spalonej.

57'
Robben popisuje się dobrą akcją indywidualną, która kończy się celny strzałem na bramkę Akinfejeva. Bramkarz broni to zagranie w stylu siatkarskiego przyjęcia. Dobijać próbował Lewy, ale jego próba zostaje zablokowana.

55'
Arjen Robben złapany na spalonym, a podawał mu Rode.

54'
Robben dobrze przerzuca piłkę do Lewandowskiego, ten niestety podczas dryblingu gubi piłkę.

51'
Schweinsteiger zostaje sfaulowany przez Ignashevicha.

50'
Akinfejev łapie strzał głową Arjena Robbena.

49'
Robben zagrywa na obieg do Rode, ten natychmiastowo wrzuca w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie dociera do podania.

47'
Rode oddaje niecelne uderzenie z pół woleja, piłka o znaczną odległość mija lewy słupek bramki.

45'
Podwójna zmiana w szeregach Bayernu.Robert Lewandowski zastępuje Ribery'ego, z kolei Robben zmienia na boisku Mullera.

45'
Sędzia gwiżdże koniec pierwszej części gry.

42'
Zmarnowana kontra gości, Doumbia zgubił się w dryblingu, udaje mu się jednak podać do Eremenko, lecz ten niezdecydowany co ma robić daje się wziąć w kleszcze obu stoperom Bayernu.

41'
71 % - 29 % w statystyce posiadania piłki.

40'
Ribery świetnie wykłada piłkę do Mullera, ten natychmiastowo oddaje strzał, ale dobrze na posterunku Akinfejev, który paruje zagranie na róg.

38'
Eremenko główkuje na bramkę Bayernu, lecz jego strzał mija znacznie cel.

36'
Ribery sprytnym zagraniem chciał przechytrzyć linię defensywną CSKA podając płasko do Goetze, jednak w momencie podania niemiec znajduje się na spaloym, który jest natychmiast zasygnalizowany przez sędziego bocznego.

34'
Rode podjął decyzję o indywidualnej akcji, niestety zostaje zatrzymany na prawym skrzydle, będzie kolejny korner.

32'
Wysoki pressing ze strony Bayernu przynosi na ten moment pożądany efekt.

28'
Dzisiaj mamy okazję oglądać festiwal dobrych wślizgów z obu stron. Tym razem dobrym wślizgiem popisał się Hojbjerg przerywając akcję rywali.

26'
Za uwagi skierowane w kierunku arbitra żółtym kartonikiem ukarany zostaje Natcho.

22'
Kapitalny rajd Doumbii, który minął 4 graczy Bayernu, wyszedł sam na sam z Neuerem, ale lepszy w tym pojedynku bramkarz niemieckiej drużyny. Była to znakomita szansa na doprowadzenie do remisu.

20'
CSKA nieźle czyta zamiary Schweinsteigera w tym meczu.

17'
Thomas Muller pewnie umieszcza piłkę w prawy dolny róg bramki. Mamy 1-0

16'
Ribery podcięty w polu karnym, będzie jedenastka ! Do wykonania tej jedenastki stanie Muller.

15'
Soczyste uderzenie Boatenga z dystansu, futbolówka po jego zagraniu ląduje na trybunach.

14'
Gaudino oddaje strzał z 18 metrów, niestety dla niego piłka zostaje zablokowana.

12'
Goście nie dają zbyt dużo miejsca mistrzom niemiec do wyprowadzenia ataku.

10'
Muller kapitalnie wypatruje Ribery'ego, ale francuz w momencie zagrania był na spalonym.

8'
Natcho kapitalnie przecina podanie Rode kierowane do Gotze.

6'
Doumbia nieźle główkuje na bramkę Neuera po centrze Fernandesa, ale uderzenie mija prawy słupek.

5'
Benat faulowany przez Musę w lewej strefie boiska. Ribery dośrodkowuje zbyt głęboko i bez problemu piłkę łapie Akinfejev.

3'
Muller dostaje piłkę od Goetze na lewe skrzydło i próbuje wystawić ją do ustawionego na 14 metrze Schweinsteigera, ale futbolówka po tym zagraniu opuszcza plac gry.

2'
Bayern stara się spokojnie rozgrywać piłkę.

0'
Wielkie piłkarskie widowisko na Allianz Arena czas zacząć!

0'
Bilans spotkań obu ekip w historii : 3 zwycięstwa Bayernu - 0 remisów - 0 wygranych CSKA

0'
Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Olegário Benquerença z Portugalii.

0'
Ławka rezerwowa CSKA : Chepchugov, Cauņa, Chernov, Vitinho, Efremov, Milanov, Tosić

0'
Ławka rezerwowa Bayernu : Zingerle, Rafinha, Alonso, Kurt, Lewandowski, Robben, Weiser

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Bayern Monachium - CSKA Moskwa. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - CSKA Moskwa, to zapraszamy do śledzenia meczu online