Barcelona - PSG online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
PSG
3 : 1

Ter Stegen –Pique, Bartra('92 Adriano), Mathieu – Busquets, Mascherano, Iniesta('74 Xavi) – Messi, Suárez, Neymar,Pedro('67 Rakitić)
Sirigu – van der Wiel, David Luiz, Thiago Silva, Maxwell – Verratti('62 Pastore), Motta, Matuidi('75 Lavezzi) – Lucas, Ibrahimović, Cavani

Messi (19.)
Neymar (42.)
Suarez (77.)

Cavani (57.) żółta kartka

Mecze na żywo: Barcelona - PSG

93'
Sędzia kończy mecz.Barcelona pokonuje PSG 3-1 i awansuje z I miejsca.Dziękuje i zapraszam na kolejne relacje

92'
Zmiana:
Adriano->Bartra.

91'
Lucas z rzutu wolnego strzela mocna na siłę,jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.

90'
Sędzia dolicz 2 minuty.

89'
Messi z 15 metrów tuż obok lewego słupka!

88'
Kontra PSG,ale Pique czysto wślizgiem powstrzymuje Pastore.

86'
Messi stara się krótkim podaniem odnaleźć w polu karnym Messiego,ale dobrze interweniuje obrońca.

84'
Dośrodkowanie Pastore z lewego skrzydła,ale piłkę pewnie wychwytuje bramkarz.

83'
Messi podaje w pole karne do Suareza,ale ten nie jest w stanie oddać strzału.

82'
Messi zagrywa na wolne pole do Rakiticia,jednak ten nie opanowuje piłki.

81'
Rzut wolny dla PSG,jednak nie stwarzają gracze z Paryża zagrożenia.

80'
Ostatnie 10 minut spotkania.

79'
Bramka na 3-1:

78'
Xavi zagrał w pole karne do Neymara ten uderzył z pierwszej piłki,jego strzał odbił przed siebie Sirigu a piłkę dobił Suarez i tym samym Barcelona przypieczętowuje awans z I miejsca

77'
GOOOOOOOOOOl Suarez! 3-1

75'
Zmiana:
Lavezzi->Matuidi

74'
Zmiana:
Xavi->Iniesta

72'
Matuidi upada na boisko po uderzeniu rywala,mamy rzut wolny dla gości.

70'
Ibrahimović zagrywa płasko po ziemi w pole karne ale za plecy swoich kolegów.

68'
Rzut rożny dla Barcelony,jednak piłka zostaje szybko wybita.

67'
Zmiana:
Rakitić->Pedro

65'
Spokojny fragment gry.

64'
Motta centruje w pole karne Barcelony ale piłka ostatecznie ląduje w rękawicach Ter Stegena.

62'
Zmiana:
Pastore->Verratti

61'
Maxwell dochodzi do strzału jednak zostaje zablokowany.

59'
Na boisku leży Luiz który zderzył się z Pedro.

58'
Pierwsza żółta kartka dla Cavaniego za faul na Neymarze.

57'
Maxwell na wolne pole,jednak piłkę dobrze przejmuje Bartra.

55'
Suarez strzela bramkę,jednak nie zostaje uznana gdyż pomagał sobie ręką.

53'
Zamieszanie w polu karnym Barcelony,ale ani Lucas ani Cavani i Matuidi nie są w stanie strzelić bramki.

52'
Messi pędzi środkiem boiska po czym podaje w pole karne do Pedro który stara się jeszcze dograć piłkę,lecz wydaje się że lepszą opcją był by strzał.

49'
Niecelny strzał i od bramki zaczyna Ter Stegen.

48'
Paryżanie wywalczyli sobie rzut rożny.

47'
Bartra przerywa akcję PSG wybiciem za linię boczną.

46'
Zaczynamy drugą część spotkania.

45'
Koniec pierwszej emocjonującej części spotkania po której Barcelona prowadzi 2-1!

44'
Sędzia dolicza 1 minutę.

43'
Gol Neymara na 2-1 :

42'
Neymar świetnie zszedł do środka i oddał techniczny strzał z 20 metrów,piłka wpada tuż przy słupku,i mamy 2-1!

41'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 2-1 NEYMAR! ! ALEŻ GOL !

39'
Dobra akcja Barcelony,kombinacyjne podania graczy gospodarzy,piłka trafia w pole karne do Suareza jednak jego strzał świetnie broni Sirigu.

38'
Neymar faluje Verrattiego w walce o piłkę na połowie gości.

37'
Iniesta zawahał się z oddaniem strzału przez co szybko stracił piłkę.

36'
Neymar z lewego skrzydła dośrodkowuje ale Pedro uprzedza Maxwell.

34'
Dobry powrót do obrony Pedro który przerywa akcję PSG.

33'
Bartra znalazł się przed polem karnym PSG,jednak fatalnie podał i od bramki zaczynają Paryżanie.

32'
Iniesta stara się dograć piłkę do Messiego który wychodzi na czystą pozycję ale uprzedza go Sirigu.

31'
Ibrahimović wyszedł na pozycję otrzymał podanie, i będąc w polu karnym wycofał piłkę na drugą stronę do Cavaniego który oddaje dobry mocny strzał ale dobrze broni Ter Stegen.

29'
Szansa na zdobycie bramki dla Paryżan.Przy piłce doskonale utrzymał się Cavani który był atakowany przez rywali,piłka doszła na lewą stroną do Matuidiego który posłał dobrą płaską centrę w pole karne lecz Lucas z kilku metrów pod presja obrońcy pudłuje.

27'
Posiadanie piłki:
64%-36%.

26'
Iniesta zagrywa na prawe skrzydło do Pedro,ten centruje ale piłkę wychwytuje Sirigu.

25'
Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę.

24'
Po rzucie rożnym piłka wychodzi poza pole karne ale do piłki dopada Busquets,który strzela z pierwszej piłki, jednak wysoko nad poprzeczką.

23'
W kolejnej akcji Messi , schodzi do środka wzdłuż pola karnego jednak w ostatnim momencie piłkę wybija Verratti.

21'
Bramka na 1-1:

20'
Mascherano posłał długą piłkę w pole karne,gdzie z ostrego kąta na drugą stronę dograł Suarez a do piłki dopadł Messi i zdołał pokonać Sirigu.

19'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL 1-1 Messi !

17'
Bramka na 0-1:

16'
Podanie z prawego skrzydła w pole karne a tam zastawia się Matuidi i odgrywa do wbiegającego Ibrahimovicia który pewnie strzela pierwszą bramkę tego wieczoru

15'
GOOOOOOOOOL 0-1 ! Ibrahimović

13'
Seria krótkich podań jednak ostatecznie piłka nie dochodzi do Messiego.

11'
Kolejna centra w pole karne Barcelony z prawego skrzydła van der Wiela , ale Pique jest dobrze ustawiony i wybija piłkę.

10'
Kontra graczy PSG jednak dośrodkowanie opuszcza boisko.

9'
Od samego początku rzuca się to że Messi jest pod ścisłym kryciem przez dwóch graczy.

8'
Centra Neymara na lewym skrzydle zostaje zablokowana przez Lucasa.

7'
Pique dobrze przerywa podanie Ibrahimovicia w pole karne.

5'
Barcelona po stracie piłki stara się ją szybko odzyskać.

4'
Messi strzela z wolnego ale przenosi minimalnie piłkę nad poprzeczką!

4'
Rzut wolny dla Barcelony w odległości 18 metrów od bramki.

3'
Barcelona w swoim stylu , wolno rozgrywa piłkę na połowie rywala.

2'
Spokojny początek spotkania.

1'
Zaczynamy!

0'
A teraz oficjalny Hymn Ligi Mistrzów.

0'
Hymn FC Barcelony przy którym wychodzą piłkarze obu ekip!

0'

0'
Gospodarze będą chcieli się zrewanżować za porażkę 3-2,gdy gospodarzem było PSG,jeśli to zrobią awansują z I miejsca.Natomiast gościom wystarczy remis by awansować z I miejsca.

0'
Od pierwszej minuty grać dziś będzie Iniesta,będzie to już jego setny występ w UCL!

0'
A tak prezentuje się formacja PSG:

0'
Graficzna prezentacja FC Barcelony:

0'
Spotkanie poprowadzi dobrze znany z angielskich boisk Martin Atkinson.

0'
Rezerwowi PSG:Douchez, Marquinhos, Digne, Cabaye, Rabiot, Pastore, Lavezzi.

0'
Rezerwowi gospodarzy:Bravo, Xavi, Rakitić, Alba, Adriano, Roberto, El Haddadi.

0'
Już dziś decydujące starcie w grupie F o pierwsze miejsce,pomiędzy FC Barceloną a PSG,szykują się wielkie emocje!Zaczynamy za niecałą godzinę.

0'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - PSG, to zapraszamy do śledzenia meczu online