Legia Warszawa - Trabzonspor online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Trabzonspor
2 : 0

Kuciak - Guilherme, Astiz, Lewczuk, Broź - Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk(86' Saganowski), Żyro(33' Kosecki), Duda(87' Bielik) - Sa
Ozturk - Dursun, Belkalem, Demir, Bosingwa - Ekici, Dursan(45' Atik), Nizam, Cardozo, Constant, Yilmaz (86'Dogan) - Yatabere

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Trabzonspor

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Legia zrobiła to co od niej oczekiwaliśmy, gościom brakowało niekiedy koncentracji i szczęścia, które w dużej mierze zdecydowały o wyniku spotkania. Gospodarze dzisiaj świetnie wykorzystywali błędy rywala, po czym konstruowali groźne kontry.

90+3'
Kosecki zmarnował świetną kontrę, mógł podać do Bielika, a decyduje się na samotny rajd zakończony porażką.

90'
3 minuty doliczone do drugich 45 minut.

89'
Za atak na Guilherme drugą żółtą kartkę ogląda Ekici.

87'
Krystian Bielik za Dudę.

86'
Yilmaz schodzi, na boisku melduje się Dogan.
Saganowski zmienia Kucharczyka.

83'
Bardzo niecelny strzał Ekici z dalszej odległości, piłka o kilka metrów mija lewy słupek bramki Legii.

81'
Atik dobrze centruje w kierunku Cardozo, portugalczyk dociera do zagrania, ale jego strzał z główki leci bardzo niecelnie i ląduje na trybunach.

79'
Demir oddaje bardzo ładne uderzenie, ale piłka leci w sam środek bramki i nie sprawia najmniejszego problemu Kuciakowi.

77'
Constant dobrze przechwytuje piłkę, ale jego podanie do Cardozo zostaje przecięte przez Legionistów.

75'
Przekombinowali gospodarze w tej akcji, Kucharczyk wystawia piłkę Dudzie, ale snajper daje się ograć Demirowi.

73'
Kolejna żółta kartka dla gości, tym razem ukarany nią Ekici.

72'
Kucharczyk stanął przed doskonałą szansą na podwyższenie po swoim rajdzie, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem gości, który kapitalnie zachowuje się w tej sytuacji.

71'
Łukasz Broź z 17 metrów oddaje celne uderzenie na bramkę, niestety piłka posłana w sam środek, gdzie dobrze ustawiony jest Ozturk.

69'
Strzał z dystansu Yatabere efektownie broni Kuciak.

67'
Orlando Sa na spalonym po zagraniu główką Kucharczyka.

65'
Dwie próby dośrodkowań na pole karne gości, lecz obie niestety nieudolne. Pierwsza Jodłowca, druga Guilherme.

64'
Gol, ale szybciej odgwizdany zostaje spalony Yatabere.
Jak widzimy na powtórkach niesłusznie, więc błąd sędziego w tej sytuacji.

63'
Ekici nieźle centruje z wolnego na głowę Yilmaza, ale strzał snajpera ląduje w rękawicach Kuciaka.

61'
Astiz bardzo dobrze odczytuje intencje Ekiciego, który próbował zagrywać prostopadłą piłkę do Cardozo, będzie korner dla Trabzonsporu.

58'
Constant zmuszony do odbioru piłki fauluje Koseckiego, za ten wyczyn ogląda żółtą kartkę(pauza w następnym meczu).

56'
Fantastyczny gol Sa !
Portugalczyk fenomenalnie przyjmuje piłkę, mija dwóch rywali i strzałem z podbicia pokonuje bezradnego Ozturka.

53'
Setka Yatabere !
Znakomita długa piłka Atika do Yatabere, który jest sam na sam z Kuciakiem, ale słowacki bramkarz dobrze skraca kąt i uniemożliwia wykończenie tej akcji. Przy starciu Kucia z Yatabare nabawił się jakieś kontuzji.

52'
Astiz dobrze przecina wrzutkę Cardozo, będzie aut dla tureckiej drużyny.

48'
Demir ogląda żółty kartonik za bezpardonowy atak na Orlando Sa.

46'
Dua podaje mocno do Koseckiego, pomocnik próbuje jeszcze dotrzeć po piłki, ale ta sztuka mu się nie udaje.

45'
Pierwsza zmiana w szeregach gości. Atik zmienia Dursuna.

45+2'

45+2'
Demir zatrzymuje rozpędzoną Legię, Kosecki mógł przedrzeć się lewą stroną, ale obrońca kapitalnie wjeżdża wślizgiem na piłkę i oddala zagrożenie.

45+1'
Znów na murawie leży Kucharczyk.

45'
Arbiter dolicza 2 minuty do czasu gry I połowy.

44'
Jakiś uraz Kucharczyka.

43'
Dośrodkowanie Dudy po raz kolejny zbyt głębokie, dzięki czemu radzi z nią sobie dobrze Ozturk.

41'
Co za kontra Legii.
Tomasz Jodłowiec wypuszcza w uliczkę Koseckiego, ten ma doskonałą okazję do strzału, ale w ostatnim momencie wybija mu ją Belkalem.

37'
Yatabere główkuje na bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, lecz futbolówka po jego zagraniu trafia w sam środek bramki, gdzie stoi Kuciak. Sędzia boczny sygnalizuje spalonego.

35'
Szczęście po stronie Legii. Constant zagrywa dobrą piłkę Yilmaza, ten natychmiast wykłada piłkę na 18 metr Cardozo, ale uderzenie portugalczyka mija bramkę.

33'
Za kontuzjowanego Michała Żyro na murawę wchodzi Jakub Kosecki.

31'
Orlando Sa próbował sam sobie wypracować dobrą okazję do strzelenia bramki, niestety w trakcie swojego rajdu zostaje powstrzymany przez Belkamela.

30'
Kucharczyk kapitalnie wrzuca do Żyry, ten ma problem z przyjęciem zagrania, w efekcie czego szybko traci piłkę na rzecz obrony gości.

28'
Centra Dudy z wolnego jest zbyt głębokie, pewnie piłkę wyłapuje Ozturk.

28'
Bosingwa fauluje Kucharczyka w bocznej strefie boiska.

26'
Orlando Sa dociera do wrzutki Brozia z rzutu rożnego, lecz jego strzał z pół woleja mija bramkę.

22'
Goool! Niebywała akcja! Żyro w idealnej sytuacji trafił w Ozturka,
dobitkę Dudy również znakomicie obronił bramkarz gości. Piłka trafiła
ponownie do Kucharczyka, który uderzył w słupek, aż wreszcie futbolówka
znalazł się pod nogami Orlando Sa. Napastnik Legii uderzył w ustawionego
na linii obrońcę, ale potem piłka odbiła się od pleców Ozturka i wpadła
do siatki. Bramkarz Trabzonsporu był w tej akcji bohaterem, a
ostatecznie skończył z golem samobójczym.

20'
Nizam celnie strzela w kierunku bramki Legii, ale futbolówka trafia w sam środek, Kuciak bez problemu łapie.

19'
Konstant bombowym uderzeniem z dalszej odległości próbował zaskoczyć Kuciaka, niestety dla niego bramkarz kapitalnie wybija piłkę na bok.

17'
Yatabere podjął odważną decyzję o strzale z dystansu, piłka po jego zagraniu mija bramkę.

16'
Yilmaz popełnia faul taktyczny, a mianowicie popycha Guilherme.

14'
Michał Żyro podczas ataku do piłki fauluje Demira.

13'
Za ostry faul żółtą kartką ukarany Dursun.

11'
Yilmaz oddaje bardzo mocne uderzenie na bramkę Kuciaka, ale słowak kapitalnie piąstkuje piłkę.

7'
Jak to nie wpadło !
Duda na spółkę z Żyro marnują kapitalną okazję do zmiany wyniku, Żyro najpierw uderza w bramkarza, a potem Duda nie potrafi zmieścić piłki do niemal pustej bramki.

5'
Nizam centruje w pole karne Legii, żaden z jego kolegów nie dociera do piłki.Legia może wyprowadzić dobrą kontrę.

4'
Kucharczyk próbuje wypuścić w uliczkę Dudę, niestety zawodnik zostaje powstrzymany przez defensorów tureckiej drużyny.

1'
Ładny cross Bosingwy do Cardozo, portugalczyk znajduje się w kapitalnej sytuacji, ale w momencie zagrania jest na spalonym.

0'
Zaczynamy mecz w Warszawie !

0'
Jest to ważny mecz w kontekście zajęcia pierwszego miejsca w grupie, po 5 kolejkach przewodzi warszawska Legia z dorobkiem 12 punktów, goście tracą do swoich rywali 2 oczka.

0'
Rozjemcą tego spotkania będzie Kann Hansen.

0'
Ławka rezerwowa Trabzonsporu : Demir, Atik, Aydogdu, Dogan, Erdogan

0'
Ławka rezerwowa Legii : Jałocha, Wieteska, Bielik, Szwoch, Saganowski, Pinto, Kosecki

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Legia Warszawa - Trabzonspor. Początek o godzinie 21:05.

Mecz Legia Warszawa - Trabzonspor na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Trabzonspor, to zapraszamy do śledzenia meczu online