Korona Kielce - Cracovia Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Cracovia Kraków
1 : 2

Cerniauskas - Golański, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak - Sobolewski(70' Chizniczenko) , Jovanovic, Janota(84' Cebula), Kiełb(45' Aankour), Pylypchuk - Trytko
Pilarz - Marciniak, Żytko, Rymaniak - Nykiel, Dąbrowski, Covilo, Jaroszyński(70' Szeliga) - Budziński(90+1' Kapustka), Rakels(84' Kita), Diabang

Trytko (60.)
Budziński (7.)
Rakels (40.)

Trytko (62.) żółta kartka
Golański (64.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Cracovia Kraków

90+2'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'
Koniec meczu !!!
Cracovia wygrywa bardzo ważne spotkanie, trzy punkty zdobyte dzisiaj powinny dać trochę oddechu zawodnikom trenera Podolińskiego.Gospodarzom zabrakło w mojej ocenie piłkarskiej jakości oraz szczęścia w niektórych sytuacjach.

90+1'
Zmiana.
Kapustka zmienia Budzińskiego.

90'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'
Golański dośrodkowuje w pole karne, ale nikt z jego kolegów nie sięga tej piłki.

88'
W tej chwili jak najszybszymi środkami zawodnicy trenera Tarasiewicza próbują przedostać się w pole karne rywali.

84'
Przemysław Kita zastępuje Rakelsa.
Cebula wchodzi na boisko, a schodzi z niego Janota.

83'
Grę na tzw.aferę możemy oglądać ze strony gospodarzy.

80'
Remis 4-4 w ilości oddanych celnych strzałów.

79'
Janota bardzo groźnie uderza na bramkę, lecz piłka po jego zagraniu o kilka metrów mija prawy słupek.

77'
Rakels zagrywa nakładką, będzie wolny dla Korony Kielce.

75'
Jovanović zagrywa do Sylwestrzaka, który próbuje nożycami zaskoczyć Pilarza, ale futbolówka nie miała praw wpaść do bramki. Zacznie Pilarz.

70'
Szeliga za Jaroszyńskiego.
Chizniczenko zmienia Sobolewskiego.

69'
Dąbrowski świetnym długim podaniem uruchamia Diabanga, snajpera w drodze do piłki uprzedza Cerniauskas, który ją gubi, ale na jego szczęście dobrze interweniują koledzy wybijając piłkę.

67'
Cracovia przed dobrą szansą. Diabong nieźle wypatruje Jaroszyńskiego w polu karnym, ale pomocnik nie zbyt dobrze przyjmuje piłkę i akcja kończy się przechwytem piłkarzy Korony.

64'
Za faul taktyczny na Budzińskim żółtą kartkę ogląda Paweł Golański.

62'
Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany nią Trytko(pauza w następnym spotkaniu).

60'
Gol kontaktowy !
Jovanović centruje w kierunku Trytki, piłka odbita po drodze przez Rymaniaka, którą źle wyłapuje ją Cerniauskas, do piłki dociera Trytko i umieszcza ją w pustej bramce.

57'
Piłka wybita z wolnego przez Budzińskiego ląduje wprost w ręce Pilarza.

56'
Diabong faulowany w niebezpiecznej strefie.Budziński będzie miał dobrą okazję do dośrodkowania.

55'
Jovanović próbuje przedrzeć się w pole karne gości, ale wzięty w kleszcze gracz Korony traci futbolówkę.

51'
Golański zbyt głęboko centruje w pole karne, bez problemu piłkę wyłapuje Pilarz.

45'
Jacek Kiełb opuszcza boisko, za niego wchodzi Aankour.

45'
Zaczynamy drugą połowę.

45'
Koniec I połowy meczu.

43'
Dejmek oddaje celne uderzenie z 15 metrów, płaskim strzałem próbował zaskoczyć Pilarza, niestety jego zagrania skierowane w sam środek bramki, gdzie stoi bramkarz.

40'
Bramka - stadiony świata !
Budziński nieźle rozegrał akcję, podaje do Dąbrowskiego ustawionego przed polem karnym, ten kapitalnie wypatruje Nykiela ustawionego na prawym skrzydle, pomocnik natychmiast posyła centrę w pole karne, a najlepiej w 16- tce zachowuje się Rakels pakując piłkę do pustej bramki.

37'
Szczęśliwa akcja Cracovii, Budzińskiemu udaje się przedrzeć w pole karne Korony, gdzie mija dwóch rywali, ale w końcowej fazie akcji traci piłkę na rzecz Malarczyka.Będzie korner.

35'
1-3 w statystyce ilości celnych uderzeniem na bramkę na tym etapie spotkania.

34'
Przed chwilą mieliśmy obraz bezsilności Korony w obronie, tym razem dośrodkowanie Diabanga przecina Cerniauskas.

32'
Świetne uderzenie Golańskiego z rzutu wolnego, piłka jednak minimalnie mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Pilarza.

30'
Budziński podjął po raz kolejny próbę strzału z dystansu, ale ta próba mocno nieudana, bez porównania z tą z 2 minuty meczu.

29'
Gol, jednak NIE
Golański wybija piłkę z linii bramkowej po uderzeniu jej przez Diabonga.Przed uderzeniem snajper świetnie minął bramkarza.

27'
Janota marnuje dobrą akcję, zbyt mocno podaje na lewe skrzydło do Sobolewskiego.Od bramki zacznie Pilarz.

25'
Golański centruje z rożnego w kierunku Dejmka, lecz piłka po jego strzale ląduje w sam środek bramki, gdzie dobrze ją łapie Pilarz.

22'
Cóż za strzał z dystansu Jaroszyńskiego, piłka po jego zagraniu ląduje na poprzeczce, po tym jak musiał ją parować Cerniauskas.

20'
Budziński przed kapitalną szansę na podwyższenie !
Covilo z lewej strony wypatruje ustawionego na 17 metrze Budzińskiego, pomocnik oddaje uderzenie, ale w ostatniej chwili Dejmek blokuje je wślizgiem.

17'
Festiwal rzutów rożnych wykonywanych przez graczy gości.Korona jak dotąd nieźle radzi sobie z centrami wybijanymi z narożnika boiska.

16'
Marciniak dośrodkowuje, do piłki wyskakuje Covilo, ale jego próba strzału wyblokowana.

15'
Jaroszyński faulowany przez Golańskiego na lewym skrzydle. Będzie możliwość do dobrej wrzutki.

12'
Nykiel fenomenalnie wrzuca w pole karne, do zagrania dociera Rakels, ale jego uderzenie piłki z główki mija prawy słupek bramki.

10'
Janota powalony w środkowej strefie boiska przez Jaroszyńskiego.

7'
0-1
Dąbrowski popisuje się kapitalnym prostopadłym podaniem do Budzińskiego, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i ładną podcinką umieszcza futbolówkę w bramce.

4'
Jovanovic fauluje w środku pola Rakelsa. Będzie rzut wolny dla Cracovii.

2'
Pierwsza celna próba uderzenia z dystansu, przed chwilą nieźle na bramkę strzelił Budziński, ale bez największych problemów piłkę łapie Cerniauskas.

0'
Mecz w Kielcach czas zacząć !

0'
Obie ekipy w ligowej tabeli dzielą zaledwie dwa punkty.

0'
Wygrywając w dzisiejszym meczu goście mogą awansować na 11 miejsce.

0'
Rozjemcą tego spotkania będzie Szymon Marciniak.

0'
Ławka rezerwowa Cracovii : Stępniowski, Zjawiński, Kita, Szeliga, Zejdler, Santos, Kapustka

0'
Ławka rezerwowa Korony : Małecki, Cebula, Ouattara, Aankour, Leandro, Khizhnichenko

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Korona - Cracovia. Początek o godzinie 18:00.

Mecz Korona - Cracovia na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Cracovia Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online