Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
2 : 1

Pawełek – Zieliński, Celeban, Hołota, Pawelec – Droppa (90' Machaj), Calahorro (46' Dankowski) – F. Paixao, Mila, Pich – M. Paixao (73' Ostrowski).
Malarz – Basta, Baranowski, Flis, Norambuena – Baran, Szymański – Komołow (67' Prokić), Poźniak (73' Wacławczyk), Michał Mak (83' Zięba) – Ślusarski.

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów

93'

93'
Kolejna próba Mili. Strzela z pola karnego, ale nieczysto trafia w piłkę.

92'
Mila natychmiast próbuje odpowiedzieć. Strzela z dystansu. Malarz odbija, a obrońcy wybijają.

91'
GOL DLA BEŁCHATOWA!!! Zięba dośrodkowuje z prawej strony na głowę Ślusarskiego. Ten strzela kozłem obok bezradnego Pawełka.

90'
Ostatnia zmiana w ekipie Śląska. Machaj za Droppę.

89'
Spalony Bełchatowa.

88'
Zamieszanie pod bramką Bełchatowa. Strzela Mila, ale Malarz nogami wybija piłkę.

87'
Droppa ucierpiał w walce o górną piłkę z Szymańskim.

86'
Wacławczyk za mocno z rzutu wolnego. Pawełek pozwala piłce opuścić boisko.

84'
F.Paixao popisuje się techniką na lewym skrzydle. Baranowski nie daje się oszukać i wybija piłkę.

83'
Bełchatów próbuje jeszcze coś zmienić. Zięba wchodzi za Maka.

80'
2-0! Flavio Paixao wykorzystuje jedenastkę. Strzela po ziemii przy prawym słupku Malarza. Bramkarz wyczuwa intencje strzelca, ale strzał jest zbyt mocny i zbyt precyzyjny.

79'
RZUT KARNY DLA ŚLĄSKA! Mila z rzutu wolnego z lewej strony 40 metrów od bramki. Dośrodkowanie wprost na głowę Hołoty, który strzela niecelnie. Sędzia jednak uznaje, że był on ciągnięty za koszulkę.

77'
Błąd Pawełka, który w narożniku boiska pozwala piłce opuścić boisko mimo, że była strącona przez partnera. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i dobry strzał. Zatrzymany przez bramkarza. Pawełek rehabilituje się za swój błąd.

75'
Rozegranie rzutu wolnego kończy się faulem Basty na Pichu.

74'
Bełchatów w ataku. Pich fauluje Maka na lewym skrzydle.

73'
Zmiany w obu zespołach. Ostrowski wchodzi za Marco Paixao. Wacławczyk zmienia Poźniaka.

72'
Rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie Mili. Próba strzału Droppy nieudana.

70'
Dankowski strzela z 30 metrów z rzutu wolnego. Pomysł dobry, wykonanie słabsze.

69'
Prokić fauluje Hołotę w ataku.

67'
Przed zmianą Bełchatów wyszedł z kontrą, jednak podanie Ślusarskiego wyrzuca Maka poza światło bramki i akcja traci na dynamice.

67'
Zmiana w drużynie gości. Prokić za Komołowa.

66'
Śląsk wychodzi z kontrą. Pich próbuje dryblingu, ale jest nieskuteczny.

65'
Żółta kartka dla Droppy.

64'
Przypadkowo odbita piłka pod bramką Bełchatowa mogła trafić do F.Paixao. Ten jest jednak skutecznie blokowany przez Barana. Piłkę łapie Malarz.

62'
Kolejna akcja Śląska. Strzelec bramki dośrodkowuje. Bardzo niecelnie.

61'
GOOOOL dla Śląska! Nieco szarpana akcja. Ostatecznie piłka trafia z prawej strony do Droppy, który idealnie dośrodkowuje na głowę Marco Paixao. Strzał tuż przy słupku. Malarz bez szans.

60'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybijają obrońcy Śląska. Jeszcze jedna próba wrzutki, ale również wybita.

59'
Kontra Bełchatowa. Szymański prostopadle do Ślusarskiego. Jego próba zablokowana przez obrońców.

57'
Norambuena ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie pod bramką Śląska.

56'
Mila krótko do Dankowskiego. Jego strzał zablokowany. Piłka trafia do Mili, który zagrywa na aferę w pole karne. Bez skutku.

55'
Rzut wolny dla Śląska na lewym skrzydle. Komołow faulował Dankowskiego.

54'
Mak z Norambueną na lewym skrzydle pokazują kawałek dobrej piłki. Niestety dla nich dośrodkowanie trafia w obrońcę.

53'
Mila ze środka pola zbyt mocno podaje do napastnika i piłkę przejmuje Malarz

52'
Przerzut na prawą stronę ataku Śląska przecięty w ekwilibrystyczny sposób przez Maka.

51'
Rzut rożny dla Bełchatowa. Mila wybija na uwolnienie.

50'
Próba Bełchatowa. Podanie na obieg do Komołowa. We wszystko wmieszał się Dankowski, który pozwolił piłce opuścić boisko.

48'
Śląsk rozgrywa piłkę, ostatecznie piłka trafia do Hołoty n a prawej stronie, jednak jego dośrodkowanie nie trafia do żadnego z partnerów.

46'
Gospodarze rozpoczynają drugą połowę.

45'
W ekipie Śląska Dankowski wchodzi z Calahorro.

45'

45'
Kolejna dobra okazja Śląska, dobre dośrodkowanie z prawej strony, jednak strzał minimalnie mija bramkę.

45'
Niebywałe! Mila z rzutu rożnego, obrońcy wybijają, ale za krótko. Strzał z 16 metrów, rykoszet i ostatecznie Hołota ma piłkę 9 metrów przed bramką, ale trafia w plecy obrońcy.

44'
Hołota rozpędza się na prawym skrzydle, jednak jego dośrodkowanie zablokowane.

42'
Długie podanie z głębi pola. Do piłki biegnie Mila i F.Paixao. Pierwszy dopada do niej Portugalczyk i sędzia odgwizduje spalonego.

40'
Wrzutka z prawego skrzydła Basty ląduje prosto w rękawicach Pawełka.

38'
Śląsk próbuje odpowiedzieć. Rzut wolny na prawym skrzydle, ale złe dośrodkowanie wybijają obrońcy.

37'
Znów Bełchatów. Tym razem Poźniak dostaje piłkę 17 metrów od bramki, jednak przjmuje za siebie i jego strzał jest słabiutki.

34'
Kolejna świetna akcja Bełchatowa. Niemal identyczna jak minutę wcześniej. Tym razem jednak na drodze do bramki staje Celeban. Strzelał Szymański.

33'
Niebywałe szczęście Śląska! Komołow do Ślusarskiego, ten kilka metrów od bramki oddaje piłkę do partnera. Strzał jednak zatrzymuje się na poprzeczce!

31'
Bełchatów zawiązuje akcję na prawym skrzydle. Komołow wypuszcza Bastę, ten dośrodkowuje. Bramkarz wychodzi do piłki i jest faulowany przez Ślusarskiego.

29'
Bełchatów pod bramką Śląska. Najpierw dryblingu próbuje Poźniak, potem Norambuena, który założył siatkę przeciwnikowi. Piłka jednak opuściła boisko.

27'
Śląsk przemieszcza się pod bramkę Bełchatowa. Podczas próby strzału z 18 metrów obrońcy faulują Marco Paixao. Mila z rzutu wolnego uderza w mur.

25'
Bełchatów znów próbuje rozgrywać atak, jednak ponownie kończy się to kontrą Śląska. Baran koniecznie chciał go przerwać, za co otrzymuje ostrzeżenie od sędziego.

24'
Kolejny faul Śląska w ataku.

23'
Bełchatów próbuje rozegrać atak pozycyjny, ale Norambuena podaje do Maka zbyt mocno i piłka opuszcza plac gry.

22'
Kontra Śląska, dobre dośrodkowanie z prawej strony M.Paixao przecina jednak obrońca. Rzut rożny nie przynosi nic ciekawego.

20'
Kolejny faul Calahorro na połowie przeciwnika i tym razem Hiszpan ukarany żółtą kartką.

18'
Dobry przerzut na lewe skrzydło, ale Calahorro źle przyjmuje piłkę i musi faulować Ślusarskiego. Spod własnego pola karnego zaczyna Bełchatów.

17'
Chwila gry w środku boiska.

15'
Mila fauluje w ataku. Grę wznawia Malarz.

13'
Celeban miał piłkę 7 metrów od bramki Bełchatowa, ale nie potrafił się ani z nią odwrócić, ani celnie odegrać do partnera. Bełchatów wybija piłkę.

12'
Pich strzela z pola karnego, ale jest blokowany. Rzut rożny dla Śląska.

11'
Pressing Śląska przynosi odzyskanie piłki. Flis próbuje odzyskać, ale jest spóźniony. Fauluje i otrzymuje żółtą kartkę.

9'
Rzut wolny dla Bełchatowa przy linii bocznej. Wrzutkę wybija Pawełek, a strzał z dystansu słaby i niecelny.

7'
Podanie z głębi pola do Flavio Paixao, ale Portugalczyk na spalonym.

5'
Dwie dobrze zapowiadające się akcje Bełchatowa, jednak nie zakończone strzałami na bramkę.

3'
Pierwszy celny strzał gospodarzy. Hołota przyjął piłkę 16 metrów od bramki, ale strzelił za słabo i nie sprawił problemów bramkarzowi Bełchatowa.

2'
Pierwsza akcja Śląska, ale próba Mili zablokowana.

1'
Rozpoczęli goście.

0'
Rezerwowi Bełchatów: Zubas, Prokić, Witasik, Wacławczyk, Bartosiak, Szymorek, Zięba.
Trener: Kiereś

0'
Rezerwowi Śląsk: Pawłowski, Ostrowski, Machaj, Gancarczyk, Angielski, Kaczmarek, Dankowski.
Trener: Pawłowski

0'
Mimo, że Bełchatów jest dopiero 8. to obie drużyny dzieli tylko pięć punktów.

0'
Śląsk wygrywając w dzisiejszym meczu umocni się na 2. miejscu.

0'
Prezentujemy już wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów. Początek o godzinie 20:30.

Mecz Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów, to zapraszamy do śledzenia meczu online