Ruch Chorzów - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Wisła Kraków

90+5'
Koniec meczu w Chorzowie. Wisła wygrywa z Ruchem 2:1. Za uwagę dziekuję Italianio.

90+4'
Ostania zmiana w Wiśle.Za Brożka Zając.

90+2'
Sarki w miejsce Garguły.

90+1'
Chovanec!! Napastnik Ruchu stanął przed świetną sytuacją w polu karnym Wisły! Jego strzał z 5 metrów mija bramkę Buchalika!

90'
4 minuty doliczone.

89'
Wisła kontroluje przebieg meczu.

88'
Spalony Stilicia.

82'
Podwójna zmiana w zespole Ruchu. W miejsce Zieńczuka i Kuświka, Chovanec i Visņakovs.

79'
Wisła naciera na bramkę Ruchu. Padnie jeszcze jakaś bramka w tym meczu?

74'
Świetna akcja Stilicia i Garguły lewą stroną! Dośrodkowanie na głowę Pawła Brożka i napastnik pewnie pokonuje Kamińskiego!

74'
Wisła na 2:1!!!

72'
Żółta kartka dla Burligi.

71'
Efir w miejsce Starzyńskiego.

70'
Teraz starcie w polu karnym Ruchu! Gwizdek sędziego milczy chociaż mógł odgwizdać 11stkę.

66'
Małe starcie w polu karnym Wisły jednak nie ma mowy o rzucie karnym.

65'
Rożny dla Ruchu.

62'
Zmiana w Wiśle. Do zmiany był przygotowany Stępiński w miejsce Garguły jednak w przez kontuzję Urygi to właśnie za niego wchodzi młody zawdodnik Wisły.

61'
Uryga i Babiarz zderzyli się głowami bardzo poważnie w wale o piłkę. Obaj piłkarze leżą na murawie. Wygląda to nie za dobrze. Babiarz ma rozciętą głowę, natomiast Uryga prawdopodobnie opuści boisko.

60'
Za chwilę dojdzie do zmiany w Wiśle Kraków. Za Łukasza Gagrułę wejdzie Stępiński.

59'
Dobra akcja Wisły. Dośrodkowanie Burligi jednak zablokowane i mamy aut dla Wisły na wysokości pola karnego Ruchu.

54'
Strzał Zieńczuka z rzutu wolnego oddalonego od bramki o 30 metrów! Minimalnie obok słupka bramki Buchalika!

51'
Wisła kontroluje posiadanie piłki. Ruch ewidentnie czeka na dobrą szanse na kontratak.

48'
Brożek na spalonym.

45'
Wisła od środka. Zaczynamy drugą połowę!

45+1'

45'
1 minuta doliczona.

43'
Małe zamieszanie w polu karnym Ruchu. Piłka wybita i mamy rzut rożny dla Wisły.

41'
Rzut rożny dla Ruchu.

39'
Wisła w ostatnich minutach przeważa na murawie. Piłkarze Białej Gwiazdy starają się skonstruować akcję na bramkę Ruchu.

34'
Dobra szansa Garguły! Wrzutka Brożka z przed pola karnego na głowę Garguły! Strzał pomocnika Wisły zbyt lekki i piłka w rękach Kamińskiego.

31'
Mecz bardzo wyrównany. Oba zespoły starają się stworzyć dogodną sytuację.

25'
Wisła teraz stara się utrzymać przy piłce. Biała Gwiazda konstruuje atak pozycyjny.

22'
Kowalski ograł Sadloka na lewej stronie obrony Wisły! Strzał zawodnika Ruchu wysoko nad bramką! Ruch w uderzeniu!

20'
Dośrodkowanie Zieńczuka z rzutu wolnego. Na 11 metrze dochodzi do piłki Surma! Strzałem głową pokonuje Buchalika umieszczając piłkę tuż przy prawym słupku bramki!

20'
1:1!!

18'
Ruch napiera na Wisłę! Piłkarze z Chorzowa chcą szybko odrobić straty.

16'
Fatalny błąd Stawarczyka! Źle przyjął piłkę po zagraniu od bramkarza. Doskakuje do niego Boguski który wychodzi sam na sam z Kamińskim. Podaje do Brożka na wolne pole i mamy 1:0 dla Wisły

15'
Aut dla Wisły na wysokości pola karnego Ruchu.

11'
Strzał Głowackiego bardzo niecelny.

11'
Rożny dla Wisły.

8'
Strzał Dudki z 30 metrów. Koło bramki. Rozpocznie Kamiński.

7'
Lekka przewaga Ruchu. Wisła próbuje gry z kontrataku.

5'
Błąd sędziego! Piłka ewidentnie wyszła za linię końcową boiska, ta jednak po dośrodkowaniu dochodzi do Starzyńskiego. Strzał zawodnika Ruchu z 7 metrów broni Buchalik! Dobitka Kuświka nad bramką!

4'
Kuświk na spalonym.

3'
Pierwszy strzał w tym meczu. Stilić zgrywa przed polem karnym piłkę do Urygi. Strzał z pierwszej piłki pomocnika Wisły wysoko nad bramką.

2'
Walka o piłkę w środku pola.

0'
Ruch Chorzów od środka. Zaczynamy!

*'
Zawodnicy już wychodzą na murawę. Za kilka minut początek spotkania.

* '
Zapraszam na mecz Polskiej Ekstraklasy pomiędzy Ruchem Chorzów a Wisłą Kraków. Spotkanie komentować będzie Italianio.

Bieszczad, Sarki,Stępiński,Lech,Żemło,Witek,Zając

0'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ruch Chorzów - Wisła Kraków. Początek o godzinie 15:30.

Mecz Ruch - Wisła na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online