Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Drągowski – Baran, Wasiluk, Madera, Straus – Frankowski(58' Tuszyński) , Romanczuk(89' Pawłowski) , Grzyb, Gajos, Dzalamidze(73' Tymiński) – Piątkowski.
Steinbors – Danch, Augustyn, Magiera – Gergel (28' Łuczak), Sobolewski, Iwan, Kosznik – Jeż, Madej(84' Oziębała) – Zachara(88' Szeweluchin).

Frankowski (27.)

Frankowski (35.) żółta kartka
Jeż (19.) żółta kartka
Jeż (45.) żółta kartkaczerwona kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

90+5'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwag.

90+4'
Koniec meczu !!!
Jagiellonia powiększa swoją przewagę nad dzisiejszym rywalem do czterech oczek, w tej chwili podopieczni trenera Probierza zajmują 4 lokatę z dorobkiem 32 punktów.

90+4'
Oblężenie bramki Jagiellonii w ostatnich minutach nie przynosi zmiany wyniku, gospodarze wygrywają 1-0.

90+3'
Magiera uderza w mur z wolnego, po czym natychmiast decyduje się na dobitkę, która sprawiła ogromne problemy Drągowskiemu, który paruje ją na róg.

90+1'
Tuszyński znalazł się w świetnej okazji do zmiany wyniku po doskonale wyprowadzonej kontrze, ale w ostatniej fazie akcji przegrywa pojedynek ze Steinbornsem.

90'
5 minut doliczonych do II połowy.

89'
Błażej Augustyn o mało co nie pokonał swojego bramkarza, do centry Gajosa dochodzi właśnie obrońca Górnika, piłka po jego uderzeniu z główki odbija się od lewego słupka.

89'
Pawłowski daje zmianę na boisku za Romanczuka.

88'
Zacharę zastępuje Szeweluchin.

87'
Kosznik bezpardonowo atakuje nogi Tuszyńskiego.

84'
Madej schodzi z boiska, wchodzi na nie Oziębała.

82'
Składna akcja Górnika zakończona niecelnym uderzeniem z główki Zachary, dośrodkował mu Madej.

80'
Gajos płaskim technicznym strzałem chciał zaskoczyć Steinbornsa, jednak futbolówka ląduje w rękawicach bramkarza Górnika.

78'
Magiera zahacza tuż przed polem karnym Tymińskiego.

75'
Piątkowski oddaje bardzo ładne uderzenie z dystansu, lecz piłka po tym zagraniu leci w sam środek bramki strzeżonej przez Steinbornsa, bramkarz bez problemu wyłapuje piłkę.

73'
Tymiński zastępuje na murawie Dzalamidze.

73'
Co za akcja Górnika.
Zachara świetnie przedziera się pod pole karne, w pewnym momencie dostrzega wbiegającego pod bramkę Sobolewskiego, ten znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale świetnie interweniuje Drągowski broniąc płaskie uderzenie Sobolewskiego, będzie korner.

70'
48% - 52% w statystyce posiadania piłki.

69'
Gergel kapitalnie wypatruje ustawionego przed polem karnym Łuczaka, pomocnik decyduje się uderzyć na bramkę, lecz piłka po jego zagraniu ląduje na trybunach.

67'
Wasiluk bardzo mocno uderza z wolnego, piłka bardzo ładnie leciała, ale w pewnym momencie zbyt mocno odchodziła od bramki, w wyniku czego opuściła plac gry.

66'
Patryk Tuszyński zostaje faulowany przez Łukasza Madeja tuż przed polem karnym.

65'
6-8 w statystyce ilości popełnionych fauli.

63'
Zachara popisuje się świetnym dryblingiem, mija dwóch rywali, po czym zagrywa do Kosznika, ale pomocnik strzela za słabo, obrońcy Jagi bez problemu przejmują futbolówkę.

61'
Romańczuk próbował uruchomić swoich kolegów z napadu, ale jego próba dalekiego zagrania mocno nieudana.Zacznie od bramki Steinborns.

58'
Piłkarze już mogą grać.

58'
Patryk Tuszyński wchodzi na boisko za Przemysława Frankowskiego.

57'
Przerwa w meczu spowodowana rozpaleniem rac przez kibiców.

54'
Kapitalnie do Gajosa zagrywa Frankowski, pomocnik próbuje przedrzeć się przez blok defensywny, ale w trakcie dryblingu traci równowagę, piłka dla gości.

52'
Romańczuk poturbowany przez graczy Górnika, będzie rzut wolny.

50'
Madej centruje w pole karne gospodarzy, do zagrania w ostatniej chwili dociera Kosznik, ale piłka posłana zbyt głęboko, by coś mógł z tej akcji wyciągnąć pomocnik Zabrzan.

48'
Rafał Kosznik świetnie dośrodkowuje z lewego skrzydła do Gergela, który oddaje strzał z 16 metrów, niestety dla niego piłkę w ostatniej chwili wślizgiem wybija Wasiluk.

46'
Wojciech Łuczak zagrywa crossową piłkę na lewą stronę do Gergela, ale zagranie posłane zbyt mocno, by jego kolega mógł opanować piłkę.

45'
Zaczynamy drugą odsłonę spotkania.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi z Górnikiem 1:0.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

45'
Jeż sfaulował rywala i obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Górnik w dziesiątkę.

44'
Madej dośrodkował w pole karne, ale Zachara nie sięgnął piłki.

42'
Jagiellonia dłużej utrzymuje się przy piłce.

38'
Jeż dośrodkował w pole karne, Zachara głową umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym i sędzia nie uznał gola.

35'
Żółta kartka dla Frankowskiego za faul na Zacharze.

35'
Gajos dośrodkował z rzutu w pole karne prosto na głowę obrońcy.

34'
Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Lepsi obrońcy.

30'
Jagiellonia złapała rytm gry i ma przewagę.

28'
Łukczak zastąpił Gergela.

27'
Goool! 1:0! Dzalamidze uderzył z pola karnego i odbiła się od słupka, ale wróciła w pole karne, gdzie dobrze ustawiony Frankowski głową wpakował ją do siatki!

26'
W idealnej sytuacji znalazł się Frankowski, który wyprzedził obrońców, znalazł się sam przed Steinborsem, ale uderzył obok bramki.

25'
Dzalamidze mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale uprzedził go Steibors odważnie wychodząc za pole karne.

24'
Dzalamidze próbował przedrzeć się przez defensywę gości, ale został powstrzymany przed polem karnym.

22'
W ostatnich minutach brakuje klarownych sytuacji bramkowych.

19'
Żółta kartka dla Jeża.

17'
Gra wznowiona. Iwan już na boisku.

16'
Iwan upadł przed polem karnym i potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Nie wyglądało to za dobrze. Mamy nadzieję, że nie stało się nic poważnego.

15'
Za nami pierwszy kwadransu meczu. Tempo dobre, obie drużyny miały swoje sytuacje. Czekamy na gole.

13'
Nieudane dośrodkowanie w pole karne Górnika.

13'
Lepszy okres gry Górnika.

12'
Zachara był bliski znalezienia się w sytuacji sam na sam z Drągowskim, ale był na wyraźnym spalonym.

10'
Seria dośrodkowań w pole karne Jagiellonii. Bez zagrożenia.

10'
Gergel po ziemi zagrywał w kieruku Zachary. Obrońcy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

8'
Kapitalnie zza pola karnego z powietrza uderzył Jeż i świetnie interweniował Drągowski, który wybił piłkę na rzut rożny. Było groźnie!

6'
Pierwsze minuty ciekawe. Mamy nadzieję, że tempo zostanie podtrzymane.

3'
Kolejny strzał gospodarzy. Tym razem Gajos i znów na posterunku Steinbors.

3'
Pierwsza groźna okazja. Romanczuk oddał strzał z powietrza, który zdołał jednak zatrzymać bramkarz Górnika.

1'
Dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale dobrze interweniuje Augustyn.

1'

0'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Baran, Modelski, Tymiński, Tuszyński, Pawłowski, Mystkowski, Pawlik.

0'
Ławka rezerwowych Górnika: Kuchta, Szeweluchin, Kurzawa, Oziębała, Mańka, Gwaze, Łuczak.

0'

0'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze. Początek o godzinie 20:30.

Mecz Jagiellonia - Górnik na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online