Getafe - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Getafe
Barcelona
0 : 0

Guaita - Valera, Naldo, Velázquez, Alexis - Lacen, Míchel - Yoda(74' Pedro Leon), Sarabia, Lafita (70' Castro)- Sammir(62' Alvaro Vasquez)
Bravo - Alba, Pique, Mathieu, Alves(79' Adriano) - Rakitic(66' Iniesta), Sergio, Xavi - Pedro(78' Munir), Messi, Suarez

Sarabia (65.) żółta kartka

Mecze na żywo: Getafe - Barcelona

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+4'
Koniec meczu! Bezbramkowy remis i wielka kontrowersja, sędzia zagwizdał po raz ostatni, nie zauważył jednak, że Getafe miało realną szansę na bramkę! Niemniej jednak żegnamy się z Państwem i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

90+3'
I na zapowiedzi się skończyło...

90+2'
Czterech graczy pilnowało Messiego, a i tak jeden z nich uciekł się do faulu. Będzie groźnie pod bramką Guaity.

90'
Cztery minuty doliczone!

88'
Angielski komentator wspomina o wielkim prezencie gwiazdkowym dla fanów Getafe. Cóż, Real Madryt chyba także taką niespodzianką nie pogardzi.

83'
Poziom gry nadawany przez dzisiejszego faworyta znacznie różni się od tego zaobserwowanego w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Deszcz, murawa i zmęczenie równie skutecznie jak gospodarze utrudniają życie Messiemu i spółce.

81'
Barcelona bardzo chce, ale determinacja obronna gospodarzy jest ponad ich starania.

79'
W międzyczasie Adriano wchodzi na plac gry zamiast Daniego Alvesa.

78'
Pedro opuszcza boisko, zastępuje go młoda nadzieja Barcelony na najbliższe sezony, Munir.

74'
Gospodarze muszą być bardzo zmęczeni, bowiem obserwujemy ostatnią, 3 zmianę w ich szeregach. Melduje się Pedro Leon, zmienia Yodę.

72'
Graczom Getafe chyba bardzo pasuje obecny rezultat, do kontrataków w ich wykonaniu angażuje się 3, maksymalnie 4 zawodników.

70'
Druga zmiana u gospodarzy, Castro na polu gry za Lafitę.

70'
Strzela Messi po dośrodkowaniu Alby, wynik bez zmian.

66'
Mamy zmianę w Barcelonie. Iniesta za Rakiticia.

65'
Rzęsisty deszcz wyraźnie utrudnia grę obu drużynom, zwłaszcza technicznie usposobionym graczom gości. Żółtą kartkę otrzymuje Sarabia za nieprzyjemny faul na Messim.

64'
Gorąco było pod bramką Bravo. Vasquez w pierwszej akcji usiłuje dośrodkować, piłka po jego zagraniu odbija się od blokującego Alby i o mało co nie wpada do bramki Barcelony.

62'
Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym meczu, Alvaro Vasquez zastępuje Sammira.

60'
Niecodzienny obrazek, na strzał zdecydował się nieatakowany przez nikogo... Pique, jednak został zablokowany. Dobitka Pedro daleka od ideału.

57'
Guaita ratuje swoją drużynę przed utratą bramki! Strzelał Leo Messi z dość nietypowej dla siebie, jeśli chodzi o rzut wolny, pozycji. Piłka wpadła w kozioł tuż przed bramkarzem gospodarzy, ale ten wyszedł z tego obronną ręką.

54'
Bardzo łatwo z Albą poradził sobie Yoda, ale jego dośrodkowanie nie było już tak udane, czego konsekwencją przerwanie akcji Getafe.

52'
Messiiiii... ach, tylko w poprzeczkę z rzutu wolnego!

51'
Dość ostentacyjnie powstrzymany został Messi przez jednego z zawodników gospodarzy tuż przed ich polem karnym.

49'
Lafita znalazł się w sytuacji sam na 3 defensorów Barcelony, zdecydował się na krótki rajd i plaski strzał z około 35 metrów. Piłka pewnie ląduje w rękawicach Claudio Bravo.

48'
Ładny cross z głębi pola, jednak Xavi nie sięgnął adresowanej do niego piłki.

46'
Sędzia daje znak, zaczynamy drugą połowę. Oby przyjemniejszą dla wzroku.

45'
Koniec pierwszej połowy, Barcelona dziś nie zachwyca, wszystko wygląda w miarę dobrze do strefy 16 metra, dalej jej ataki są powstrzymywane przez szarże obrońców gospodarzy, bądź przez własną niedokładność zagrań.

41'
Kontratak Barcelony, piłkę otrzymuje Rakitic, który holuje ją parę metrów i decyduje się na mocny strzał po ziemi z ok.25 metrów, daleko jednak od słupka bramki Guaity.

40'
Coraz lepiej radzi sobie Suarez, tym razem ładny drybling na skrzydle i dośrodkowanie z prawej strony, ale strzał z pięty Xaviego był niewystarczająco precyzyjny.

38'
Świetne dośrodkowanie Suareza w kierunku Pedro, któremu wystarczyłoby tylko dostawić nogę. Jednak sam tylko Hiszpan wie, jak mógł tak idealną sytuację zaprzepaścić.

36'
Getafe jakby zwietrzyło swoją szansę na bramkę i atakuje z większym zaangażowaniem i wiarą we własne umiejętności.

33'
Ajjjjjjjj, cóż to była za akcja w wykonaniu Lafity. Genialne wymanewrował obrońców Barcy, zszedł ze skrzydła do środka pola karnego i strzelił w kierunku dalszego słupka. Bravo ratuje gospodarzy przed niemiłą niespodzianką.

31'
Efektowna akcja Barcelony, ale Messi zagubił się w dryblingu i w rezultacie stracił piłkę. Jak na razie mecz nie dostarcza nam zbyt wielu emocji.

27'
Strzela Xavi, ale bardzo niecelnie.

25'

23'
Bardzo kontrowersyjne sytuacja, sędzia nie odgwizduje ewidentnej jedenastki dla Barcelony po zagraniu ręką w polu karnym.

20'
Ciężko stwierdzić, jakim cudem Suarez nie trafił z kilku metrów do pustej bramki po anemicznym strzale Xaviego...

17'
Strzał z dystansu Rakiticia, proba zablokowana, piłka spada tuż pod nogi Messiego ale ten trafia wprost w dobrze interweniującego Guaitę.

14'
Odnotowaliśmy właśnie do naszych statystyk pierwszy strzał w meczu, Suarez daleko od bramki.

7'
Gra toczy się głownie w środku pola, brak klarownych sytuacji podbramkowych, Barcelona stara się uśpić czujność defensorów gospodarzy.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego!

0'
Drużynę gości czeka dziś teoretycznie łatwe zadanie- drużyna Getafe zajmuje w ligowej tabeli 12 miejsce a jej siła ofensywna należy do najgorszych w zestawieniu. Drużynę z Katalonii zaś czeka mecz z kategorii tych, które trzeba wygrać jak najpewniej, aby zadać kres wszystkim pogłoskom o kryzysie wielkiej Barcelony, jakie zaczęły się po przegranych z Realem i PSG. Jedno jest pewne- czeka nas wspaniałe widowisko na Coliseum Alfonso Perez. Barcelona osłabiona brakiem Neymara kontra Getafe uskrzydlone dopingiem na własnym stadionie. Zapraszamy na mecz!

0'
Rezerwowi Getafe: Codina, Vigaray, Diego Castro, Pedro Leon Álvaro Vázquez, Babá.

0'
Rezerwowi Barcelony: Ter Stegen, Iniesta, Rafinha, Mascherano, Bartra, Adriano, Munir.

0'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Getafe - Barcelona. Początek o godzinie 16:00.

Mecz Getafe - Barcelona na żywo w internecie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Getafe - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online