Manchester United - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Liverpool
3 : 0

De Gea - Evans, Jones)McNair 88'), Carrick, Young, Mata, Fellaini, Valencia, Rooney(FAlcao 76'), Wilson 70'), van Persie
Jones - Johnson(Toure 25'), Skrtel, Lovren, Moreno (Marokvić 67'), Henderson, Allen, Coutinho, Gerrard, Lallana(Balotelli 45'), Sterling

Mecze na żywo: Manchester United - Liverpool

90+3'
Koniec meczu! Za uwagę dziękuję Italianio.

90+2'
Rzut rożny dla The Reds.

90'
3 minuty doliczone.

87'
Toure fauluje 20 metrów przed bramką Jones'a. Może być groźnie pod bramką The Reds. Zmiana w zespole United. McNair za Jones'a.

86'
Van Persie!!! Techniczny strzał Holendra zza pola karnego wspaniale broni Jones!

85'
Balotelli sam na sam z De Gea!!! Kolejny pojedynek na korzyść Hiszpana!

84'
Żółta kartka dla Gerrarda.

83'
Strzał Balotelliego z 25 minimalnie mija bramkę!

81'
Balotelli!! Ten człowiek ma największego pecha jakiego widziałem! Włoch świetnie się zachował w polu karnym po zagraniu Hendersona z lini końcowej boiska. Hiszpan świetnie broni strzał Włocha z 11 metra!

80'
Strzał Van Persiego z linii 16 metra prosto w bramkarza.

76'
Zmiana w zespole United. Falcao za Rooneya.

73'
Żółta kartka dla Balltelliego

71'
Zawodnicy United wychodzą w przewadze na bramkę The Reds! Mata ma świetną okazję do strzału. Jones próbuje skrócić kąt Hiszpanowi jednak ten zagrywa jeszcze do Van Persiego i Holender trafia do pustej bramki!

71'
Mamy po meczu już w tym momencie! 3:0!

70'
Ander Herrara w miejsce Wilsona w drużynie gospodarzy.

67'
Marković za Moreno! Liverpool zaczyna wytaczać wszystkie działa!

66'
Balotelli!!! Sterling wypracowuje Włochowi sytuację w polu karnym United. Super Mario strzela! Broni De Gra parując piłkę na poprzeczkę! Co ten Hiszpan wyrabia dziś w tej bramce! A tak swoją drogą Balotelli ma wielkiego pecha w tym sezonie!

63'
Do świetnej sytuacji dochodzi Van Persie w polu karnym The Reds. Strzał Holendra z 5 metrów mija bramkę o pół metra.

59'
Liverpool naciera na bramkę United, jak na razie nic groźnego z tego nie wyszło.

51'
Szybki kontratak na bramkę The Reds! Van Persie wykłada piłkę na 11 metr do Rooneya, strzał napastnika gospodarzy bronie Jones! Spotkanie zaczyna się rozkręcać!

50'
Sterling!!!!!!! Błąd Carricka i młody Anglik wychodzi sam na sam z De Geą!! Co za parada Hiszpana!

49'
Liverpool zamknięty na własnej połowie.

46'
Henderson!! Sterling centruje w pole karne z lewej strony. Do piłki dochodzi Henderson, strzał anglika z 7 metrów nad bramką.

45'
Zmiana w ekipie Liverpoolu. W miejsce Adama Lallany Mario Balotelli.

45'
United od środka.

45+2'

45'
2 minuty doliczone.

43'
Rooney ukarany żółtą kartką. Sypią się te kartki dla Czerwonych Diabłów.

41'
Liverpool rzuca się do ataku! Strzał głową Sterlinga pewnie broni De Gea! Czy Liverpool jeszcze się podniesie?

39'
Dośrodkowanie Young'a z lewej strony w pole karne, piłkę przedłuża jeszcze Van Persie i Mata pakuje piłkę do siatki! Jones bez szans! W powtórce jednak widać że Hiszpan był na spalonym!

39'
MATAAAA!!! I MAMY 2:0!!

37'
Dośrodkowanie Valenci z prawego skrzydła w pole karne Liverpoolu. Piłkę przejmuje Jones. Dobra interwencja młodego bramkarza The Reds.

35'
Evans ukarany żółtą kartką.

33'
Rożny dla The Reds.

29'
Allen z żółtą kartką.

28'
Rzut rożny dla United.

27'
Gra teraz bardzo wyrównana. Walka o piłkę w środku pola.

24'
Zmiana w Liverpoolu. Za kontuzjowanego Johnsona wchodzi Kolo Toure.

22'
Sterling mija Jones'a ja tyczkę w polu karnym! Strzał z ostrego kąta broni De Gea!

20'
Jones ukarany żółtą kartką.

18'
Strzał Gerrarda z 25 metrów broni pewnie De Gea.

17'
Trafienie Rooneya na 1:0!

14'
United czuje "krew". Mocny pressing Czerwonych Diabłów na połowie Liverpoolu.

12'
Na prawym skrzydle Valencia mija dwóch zawodników! Dogrywa na 10 metr do niepilnowanego Rooneya i Anglik pakuje piłkę do siatki! 1:0!!

12'
CO ZA KONTRA UNITED!!!!!

11'
Świetna prostopadła piłka od Lallany w kierunku Sterlinga!! Broni De Gea!!

9'
Liverpool gra wysokim pressingiem, jak do tej pory obrona United radzi sobie bardzo dobrze.

6'
The Reds wyraźnie przeważają w pierwszych minutach spotkania.

4'
Żółta kartka dla Fellainiego.

3'
Liverpool w ataku pozycyjnym.

1'
Małe zamieszanie w okolicach pola karnego United. Valencia uspokoił sytuację.

1'

0'
Liverpool od środka. Zaczynamy!

*'
Zawodnicy już w tunelu prowadzącym na boisko. Za chwilę początek spotkania!

*'
Zapraszam na pierwszy niedzielny mecz Angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem United a FC Liverpoolem. Spotkanie komentować dla Państwa będzie Italianio.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Manchester United - Liverpool. Początek spotkania o godzinie 14:30.

Mecz Manchester United - Liverpool online

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online