Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zawisza Bydgoszcz
2 : 1

Peškovič - Górkiewicz, Stano, Konieczny, Tomasik - Chmiel, Sloboda (10' Malinowski), Kołodziej, Deja, Patejuk (88' Bartlewski) - Demjan (69' Śpiączka)
Sandomierski - Ciechanowski, Strąk, Micael, De Araujo - Carlos, Drygas, Masłowski, Wójcicki, Alvaro - Kadu (54' Porcellis)

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz

93'
Koniec spotkania! Po całkiem niezłym spotkaniu Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonuje Zawiszę Bydgoszcz 2:1.

91'
Mecz potrwa jeszcze 3 minuty.

90'
Masłowski za zbyt ostry atak otrzymuje żółtą kartkę.

88'
Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Bartlewski w miejsce Patejuka.

85'
Porcellis chciał przewrotką wykończyć dośrodkowanie w pole karne, lecz ten strzał jest zbyt lekki i Peškovič ma futbolówkę w rękach.

84'
Malinowski próbuje dośrodkować w pole karne Zawiszy, ale piłka opuściła już boisko i od bramki rozpocznie Sandomierski.

81'
Luis Carlos fauluje w środku pola.

80'
Porcellis wpada w pole karne, uderza z 11. metra, ale znakomicie broni Peškovič!

75'
Alvaro fauluje w ataku.

74'
Podbeskidzie rozpocznie od rzutu wolnego ze środkowej strefy boiska.

71'
Goool!!! Fantastyczna bramka dla Podbeskidzia! Śpiączka przejął piłkę przed polem karnym Zawiszy, uderza z dystansu i piłka wpada do siatki! Piękna bramka piłkarza, który przed momentem pojawił się na placu gry.

69'
Zmiana w zespole Podbeskidzia. Śpiączka w miejsce Demjana.

66'
Fantastyczna akcja na linii Drygas - Carlos, lecz strzał pomocnika Zawiszy został zablokowany przez obrońcę Podbeskidzia.

65'
Masłowski uderza ze znacznej odległości i piłka leci daleko od bramki.

64'
Ciechanowski dośrodkowuje w pole karne Podbeskidzia, ale obrońcy wybijają piłkę.

62'
Malinowski dośrodkowuje w pole karne Zawiszy, ale piłka ląduje w rękach Sandomierskiego.

61'
W ostatnich minutach jesteśmy świadkami miażdżącej przewago Podbeskidzia.

61'
Chmiel uderza zza pola karnego, ale jest zablokowany przez defensorów Zawiszy.

60'
Będzie rzut rożny dla Podbeskidzia.

59'
Malinowski wbiega w pole karne Zawiszy, próbuje oddać piłkę do partnera, ale Drygas wybija mu futbolówkę.

58'
Luis Carlos fauluje swojego rywala w środku boiska. Będzie rzut wolny dla Podbeskidzia.

55'
Luis Carlos ukarany żółtą kartką za wstrzymywanie gry.

54'
Zmiana w Zawiszy. Porcellis w miejsce Kadu

49'
Wygląda na to, że z zawodnikiem Zawiszy jest już wszystko w porządku i za moment wróci na murawę.

48'
Kadu leży na murawie i będzie potrzebował pomocy medycznej.

46'
Wracamy na drugą część spotkania, którą rozpoczęli piłkarze Zawiszy Bydgoszcz.

45'
Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie po całkiem ładnym spotkaniu na tablicy wyników widnieje rezultat 1:1. Wracamy za 15 minut.

45'
Kadu wychodzi na czystą pozycję i... uderza wprost w bramkarza!!!

44'
Alvaro dośrodkowuje w pole karne, ale Wójcicki fauluje w ataku.

43'
Wójcicki faulowany blisko pola karnego Podbeskidzia.

41'
Kołodziej uderza z rzutu wolnego, ale piłka uderzyła w słupek!

40'
Będzie znakomita okazja dla Podbeskidzia. Rzut wolny z 17. metra przed bramką Sandomierskiego.

39'
Malinowski dośrodkowuje w pole karne Zawiszy, ale piłkę wybija Kamil Drygas.

33'
Goool! Mamy już remis 1:1! Malinowski uderza z 16. metra i zaskoczony Sandomierski nie zdołał wybronić tego strzału!

29'
Niestety goście nie wykorzystali szansy ze stałego fragmentu gry.

28'
Rzut rożny dla Zawiszy.

24'
Goool! 1:0 dla Zawiszy! Drygas dośrodkowuje w pole karne, pojedynek główkowy wygrywa jeden z podopiecznych trenera Rumaka, który zagrywa futbolówkę przed bramkę, a Alvaro kieruje ją do pustej bramki!

21'
Deja ukarany żółtą kartką za ostre wejście w środku boiska.

20'
Kołodziej dośrodkowuje z narożnika, ale Sandomierski wybija piłkę.

20'

18'
Jak na razie mecz może się podobać. Gra toczy się w szybkim tempie, a oba zespoły miały już okazje do zdobycia bramki.

17'
Stano na spalonym.

15'
Teraz już szansa dla Zawiszy, ale Alvaro pogubił się w dryblingu i stracił futbolówkę.

14'
Fantastyczny kontratak Podbeskidzia, Demjan wybiega na czystą pozycję, ale uderza w słupek!

13'
Carlos dośrodkowuje w pole karne Podbeskidzia, ale obrońcy wyjaśniają sytuację.

12'
Wójcicki faulowany w środkowej strefie boiska.

10'
Zmiana w zespole Podbeskidzia. Malinowski w miejsce Slobody.

9'
Ależ okazja dla Podbeskidzia! Demjan podaje na 11. metr, a Kołodziej uderza minimalnie obok bramki.

9'
Sloboda jednak potrzebuje zmiany. W jego miejsce na placu gry pojawi się Malinowski.

8'
Alvaro fauluje swojego rywala. Podbeskidzie rozpocznie z własnej połowy.

7'
Wydaje się, że jakiegoś drobnego urazu doznał Sloboda.

3'
Chmiel fauluje swojego rywala. Będzie rzut wolny dla Zawiszy.

2'
Araujo uderza ze znacznej odległości, ale piłka leci obok bramki.

1'
Tomasik ucierpiał już w pierwszym starciu. Pomocy udzielają mu klubowi lekarze.

1'
Zawodnicy Podbeskidzia rozpoczęli grę!

0'
Piłkarze są już na murawie. Za chwilę rozpoczynamy!

0'
Rezerwowi Zawiszy: Gajewski, Lukowski, Mica, Porcellis, Sochan, Witan

0'
Rezerwowi Podbeskidzia: Bartlewski, Chrapek, Horoszkiewicz, Malinowski, Okinczyc, Śpiączka, Zajac

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 15:30.

Mecz Podbeskidzie - Zawisza online

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online