Górnik Łęczna - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
3 : 1

Prusak – Mierzejewski('79 Sasin), Božić, Bielák, Mráz – Nikitović, Nowak, Burkhardt, Božok('74 Szałachowski), Bonin – Černych('67 Hasani).
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme - Vrdoljak, Pinto('46 Jodlowiec) - Żyro('65 Bielik), Duda, Kucharczyk('46 Sa Orlando) - Saganowski.

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Legia Warszawa

94'
Koniec spotkania!Górnik Łęczna zostaje niepokonany na własnym stadionie,i sensacyjnie wygrywa z Legią 3-1!Bezlitośnie wykorzystali błędy w obronie Mistrzów Polski.A ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relację !

93'
Dośrodkowanie w pole karne i Saganowski strzela głową w poprzeczkę!

92'
Orlndo Sa strzela z dystansu,piłkę paruje Prusak do której dopada Saganowski ale wślizgiem blokuje dobitkę Bielak!

90'
Mamy doliczone 4 minuty.

89'
Ostatnie minuty,dobrze broni się Górnik.

87'
Za pretensje kartkę ogląda również Kuciak oraz Saganowski.

86'
Żółta karta dla Vrdoljaka

84'
Błąd Kuciaka której nie wykorzystali gospodarze,poszła kontra Legii,piłka trafia w pole karne do Dudy który ogrywa rywala i strzela bramkę na 3-1!

84'
Duda strzela w poprzeczkę!

83'
Mieliśmy cztery rzuty rożne dla gospodarzy które wybijał Kuciak , jednak nie zagroziły one bramce Legii.

81'
Podanie Bonina do Szałachowskiego w pole karne , strzela z pierwszej piłki ale zostaje zablokowany.

79'
Zmiana:
Sasin->Mierzejewski

77'
Legia na połowie Górnika wymienia podania , nie wiedząc jak zaskoczyć rywali.

75'
Ostatni kwadrans meczu,czy legie jeszcze stać choćby na zdobycie bramki ?

75'
Legia wykonała w tym meczu 26 dośrodkowań a gospodarze tylko 6.

74'
Zmiana:
Szałachowski->Božok

73'
Posiadanie piłki Legii wzrasta do 72% jednak wynik się nie zmienia!

72'
Żółta kartka dla Bonina za protesty,gdyż sędzia podyktował nie słusznie rzut wolny dla Legii.

70'
Rzut rożny dla Legii , piłka zostaje wybite na 15 metr tam z półwoleja strzela Jodłowie lecz obok bramki.

67'
Zmiana:
Hasani->Černych

66'
Jodłowiec oddaje strzał za szesnastki ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

64'
Jodłowiec w pole karne do Saganowskiego ale ostatnie podanie do Orlando Sa zawiodło.

61'
Duda z rzutu wolnego dośrodkowuje ale w ręce Prusaka.

60'
Jodłowiec rozpędził się na lewym skrzydle i prawdopodobnie nie zauważył linii końcowej gdyż wyjechał z piłką za linię końcową.

59'
Burkhardt schodzi z skrzydła do środka i z 17 metrów oddaje groźny strzał w róg bramki ale dobrze interweniuje Kuciak.

57'
Broź dośrodkował na pole bramkowe a tam Saganowski przenosi piłkę nad poprzeczką!

55'
Dośrodkowanie Guilherme do Żyry który nie jest w stanie górnej piłki skierować do bramki.

53'
Dobry fragment gry gospodarzy którzy utrzymują się na połowie Legii.

52'
Saganowski po rzucie rożnym strzela głową z 3 metrów jednak tuż koło niego jest Prusak który zdołał odbić piłkę.

51'
Guilherme zagrywa długą piłkę w pole karne do Brozia ten ogrywa rywala ale na jego drodze staje Prusak który wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.

50'
Rzeźniczak stara się dośrodkować ale czyni to tak że piłka przelatuje nad bramką...

49'
Żyro upada w polu karnym po wejściu Božicia lecz sędzia nakazuje grać dalej.

48'
jodłowiec dośrodkowuje z skrzydła,ale piłka mija wszystkich zawodników.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

45'
Koniec I połowy po której sensacyjnie Górnik prowadzi i to aż 3-0!

44'
Sędzia dolicza 1 minutę.

44'

43'
Bonin świetnie zagrał na wolne pole w szesnastkę gdzie Černych znalazł się sam na sam ,pierwszy strzał obronił Kuciak drugi również ale do trzech razy sztuka i Černych strzela bramkę

42'
GOOOL GOOOL GOOOOL 3!!! Nieprawdopodobne !

40'
Dobrze grają w defensywie zawodnicy Górnika , nie popełniając błędów.

37'
Rzut rożny dla Legii,jednak piłka przelatuje nad bramkę i od bramki i zaczyna Prusak.

35'
Bramka na 2-0

33'
Kontra górnika która kończy się rzutem rożnym.

32'
Strzał Nowaka za pola karnego lecz piłka mija bramkę.

31'
Kolejna kontra,ale strzał był zbyt ostrego kąta by Černych strzelił kolejną bramkę.

30'
Z rzutu wolnego Pinto,ale piłkę piąstkuje Prusak.

28'
Kontra Górnika!Piłka na lewe skrzydło do Mráza ten popędził i będąc już w polu karnym ściął do środka ogrywając Astiza i strzałem w krótki róg bramki pokonał Kuciaka!

27'
GOOOOOOOOOOOOOOOl 2-0! ! !

26'
Mierzejewski świetnie wślizgiem blokuje strzał Astiza.

25'
Pierwsza żółta kartka dla Mierzejewskiego za faul.

23'

22'
Kolejny rzut wolny i po raz kolejny w ręce Prusaka.

21'
Legia ma przewagę w posiadaniu piłki mając 68%.

20'
Pinto zagrywa górną piłkę w pole karne do Żyry ten zakręcił Božiciem ale znów świetnie broni Prusak.

19'
Tak padła bramka:

17'
Pinto dośrodkowuje z wolnego , ale wprost w ręce Prusaka.

16'
Faulowany Vrdoljak 30 metrów od bramki rywali.

15'
Legia wyraźnie ma błędy z koncentracją , popełniają dużo błędów.

13'
Kolejna szansa dla gospodarzy!Wybicie piłki graczy Górnika i za piłką ścigają sie Pinto i Burkhardt,Pinto za słabo podaje do Kuciaka piłkę przejmuje zawodnik górnika , z bramki poza pole karne wychodzi Kuciak i obroną klatką piersiową ratuje swój zespół!

10'
Strata Kucharczyka i Mierzejewski podał prostopadle w pole karne a tam sam na sam wyszedł Černych i pokonał Kuciaka!

9'
GOOOOOOOOOOOOL 1-0 ! !Černych

8'
Wrzutka z rzutu rożnego ale ostatecznie piłkę wybijają obrońcy.

7'
Rzut rożny dla gospodarzy.

6'
Czy dziś podtrzymają dobrą passę ?

5'
Legia w posiadaniu piłki na własnej połowie.

4'
Żyro holuje piłkę i podaje na obieg w pole karne do Dudy , ten strzela z 8 metrów ale dobrze broni Prusak.

3'
Od samego początku Górnik ma problem by wyjść z własnej połowy.

2'
Piłka z głębi pola na wolne pole do Żyry,jednak piłka jest zagrana zbyt mocno.

1'
Rozpoczynamy!

0'

0'
Rezerwowi gospodarzy:
Rodić, Sasin, Szałachowski, Buzała, Hasani, Kalinowski, Burzyński.

0'
Rezerwowi gości:
Jałocha, Lewczuk, Kosecki, Sá, Jodłowiec, Bielik, Ryczkowski.

0'

0'
Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski.

0'

0'
Lider jedzie dziś do Łęcznej aby rozegrać ostatni mecz w tej rundzie jesiennej.Mistrzowie Polski spisują się bardzo dobrze w lidze jak j w lidze europejskiej.Przewodzą w tabeli z dorobkiem 38 pkt.Gospodarze są na 13 miejscu i zdobyli w tym sezonie 21 oczek.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Górnik Łęczna - Legia Warszawa. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Mecz Górnik Łęczna - Legia Warszawa na żywo

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online