Piast Gliwice - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Szmatuła – Klepczyński, Osyra, Hebert, Piotr Brożek – Badia (84' Zivec), Vassiljev, Hanzel, Szeliga (82' Podgórski) – Jurado (77' Murawski) – Wilczek.
Janukiewicz – Rudol, Hernani (11' Dąbrowski), Golla, Matynia – Rogalski (77' Walski), Murawski – Kun (73' Wojtkowski), Murayama, Frączczak – Zwoliński.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE już we wtorek.

90+4'
Koniec meczu. Piast pokonał Pogoń 1:0 w ostatnim w tym roku meczu T-Mobile Ekstraklasy.

90+4'
Frączczak mógł doprowadzić, ale z pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Golla. Było groźnie.

85'
Pogoń stara się wyrównać, ale nie zagraża bramce rywala.

84'
Zivec zastąpił Badię.

82'
Szmatuła bez problemów złapał dośrodkowanie Frączczaka.

81'
Od kilkunastu minut nie dzieje się nic ciekawego.

77'
Zmiana również w Pogoni. Walski zastąpił Rogalskiego.

77'
Radosław Murawski zastąpił Jurado.

73'
16-letni Wojtkowski zastąpił Kuna.

72'
Piast prezentuje się lepiej.

67'
Dwa zablokowane strzały Piasta z pola karnego.

66'
Matynia ukarany żółtą kartką.

64'
Gra wznowiona.

63'
Sędzia przerywa grę, ponieważ kibice Piasta odpalili race i zadymili pole karne Piasta.

63'
Zablokowany strzał Zwolińskiego.

62'
Goool! 1:0! Seria kiksów w polu karnym Pogoni, ostatecznie do piłki dobiegł Wilczek, który głową pokonał Janukiewicza.

59'
Żółta kartka dla Zwolińskiego.

55'
Piłka spadła pod nogi ustawionego blisko bramki Zwolińskiego, ale jego strzał w krótki róg wybił z linii bramkowej Piotr Brożek.

54'
Rogalski groźnie uderzał z dystansu i z trudem na rzut rożny piłkę wybił Szmautuła.

48'
Niecelny strzał w wykonaniu jednego z piłkarzy gości.

47'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Hebert.

46'

45+3'

45+2'
Niecelny strzał Rogalskiego z rzutu wolnego.

44'
Wilczek uderzał zza pola karnego, ale wysoko nad bramką.

41'
Zablokowany strzał Murayamy z pola karnego.

41'
Kun ukarany żółtą kartką.

40'
Kolejny strzał Frączczaka zza pola karnego. Obok słupka.

37'
Fatalny strzał z dystansu Frączczaka.

35'
Murayama dośrodkował w pole karne, ale tam jeden z jego partnerów źle przyjmował piłkę.

33'
Jurado zagrał do Wilczka, ten oddał strzał z trudnej pozycji, jednak nie trafił w światło bramki.

31'
Świetna indywidualna akcja Murayamy. Pomocnik Pogoni został powstrzymany dopiero w polu karnym, ale piłka trafiła do Frączczaka, którego mocny strzał obronił Janukiewicz.

29'
Rogalski znakomicie uderzył z 25. metrów i Szmatuła z trudem odbił piłkę.

29'
Gra trochę się uspokoiła. Akcja co prawda przenosi się z jednego pola karnego pod drugie, lecz brakuje strzałów.

27'
Oba zespoły starają się atakować, oddają mnóstwo strzałów, których jakość pozostawia jednak wiele do życzenia.

24'
Lekki i niecelny strzał głową Osyry.

22'
Powinno być 1:0 dla Piasta. Jurado znalazł się w idealnej sytuacji, ale jego strzał z pięciu metrów zdołał obronić Janukiewicz.

21'
Mogło być groźnie w polu karnym Piasta, ale Dąbrowski nieudanie zagrywał do kolegów.

19'
Odpowiedź Pogoni. Niecelny strzał Murawskiego zza pola karnego.

18'
Niecelny strzał Szeligi.

16'
Zwoliński uderzył zza pola karnego, ale bez problemów interweniowa%

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online