Bayern Monachium - Freiburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Freiburg
2 : 0

Neuer - Rafinha, Benatia(37' Boateng), Dante, Bernat - Alonso(60' Shaqiri) - Müller, Robben, Götze, Ribery - Lewandowski(46' Schweinsteiger)
Bürki - Sorg(46' Mujdza), Torrejon, Krmas, Günter, Riether - Schuster, Kempf, Klaus(51' Kerk), Höfler - Mehmedi.

Robben (41.)

Muller (48.)

Benatia (13.) żółta kartka
Schuster (43.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Freiburg

90'

90'
Koniec meczu! Sędzia nie doliczył ani minuty! Z przebiegu meczu jest to łagodny wymiar kary dla gości. Bayern umacnia się na pozycji lidera Bundesligi!

89'
Na tle koszmarnie grających kolegów na gwiazdę meczu wyrósł Burki. Gdyby nie jego interwencje, mogło by się skończyć na pogromie jego drużyny!

87'
Jest i on! Neuer znowu zabawił się w Supermana, ratując Bayern przed stratą gola! Dosłownie przeleciał nad atakującym go Mehmedim, wybijając piłkę głową!

85'
Przykro patrzy się na grę Freiburga... nie są w stanie nawet wyjść z kontrą.

84'
Tymczasem Bayern nie forsuje tempa, czeka raczej na błędy gości w defensywie, prostymi środkami próbuje dostać się w ich pole karne.

82'
Goście są zamknięci w strefie 30-35 metra od własnej bramki.

80'
Shaqiri próbuje strzelać z dystansu, ale efekt tego zagrania pozostawimy bez komentarza...

76'
I ostatnia roszada w składzie Freiburga, plac gry opuszcza Krmas. Na ostatni kwadrans gry wchodzi Julien!

76'
Kontratak Freiburga, piłka na lewe skrzydło do Mehmediego, ten schodzi z nią do środka, jednak jego strzał za mało precyzyjny, obok słupka i interweniującego Neuera.

72'
Bernat pozazdrościł bramek kolegom z drużyny, tym razem jego strzał prosto w słupek!

70'
Bayern nie ustaje w próbach strzelenia kolejnych bramek! Kolejne świetne zagranie w pole karne od Robbena do Mullera, ten wycofuje piłkę na okolice 12-13 metra od bramki do Bernata. Ten po ładnym zwodzie strzela w środek, ale instynktownie broni Burki!

67'
Jedna z nielicznych akcji gości zmarnowana. Hoefler znajdujący się w polu karnym uderza wprost w interweniującego Rafinhę.

65'
Brakuje koncepcji na grę zawodnikom Freiburga, długimi minutami biegają bezradni za przeciwnikami, a kiedy przejmują piłkę, tracą ją zaledwie po paru jej wymianach między sobą!

62'
Bardzo blisko było trzeciej bramki dla gospodarzy! Najpierw strzelał Dante, którego strzał został niezbyt pewnie obroniony, dobitka głową szwajcarskiego pomocnika Shaqiriego już ponad bramką. Ma młody zawodnik czego żałować!

60'
Na boisku melduje się Xherdan Shaqiri! Zastąpił on Xabiego Alonso.

57'
Muller ewidentnie ma ochotę na kolejne bramki! Jego strzał głową jednak parę metrów od słupka bramki strzeżonej przez Burkiego.

51'
Druga zmiana w drużynie gości, za Klausa wchodzi Kerk!

51'
Nieciekawie wygląda to dla gości, wynik dla nich jest mocno niekorzystny, dodatkowo kontuzji nabawił się najaktywniejszy w ich szeregach Klaus!

48'
GOOOOOOOL! EKSPRESOWE PODWYŻSZENIE WYNIKU NA 2-0! Długie podanie od Robbena do Bernata, ten pomimo asysty pilnującego go obrońcy zdołał oddać ni to strzał, ni to podanie, które odbija się od poprzeczki. Do piłki dobiega Muller i nie zważając na wysoko uniesioną nogę rywala kieruje ją głową do siatki!

46'
Zmiana także w ekipie Freiburga, za Sorga Mujdza!

46'
Druga połowa, zaczynamy!

46'
Nie nagrał się dziś Polak, Lewandowskiego tuż po przerwie zmienia Bastian Schweinsteiger.

45'
Sędzia kończy pierwszą odsłonę spotkania!

43'
Żółtą kartką upomniany Schuster!

42'
Mały jubileusz Robbena! Była to jego bramkka nr 100 w barwach Bayernu!

41'
GOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! Piękna akcja gospodarzy! Idealne, górne zagranie Alonso do Ribery'ego, ten zgrywa głową do Robbena, a ten, również głową, pokonuje nieco zdezorientowanego bramkarza gości!

37'
Uraz mięśnia zmusza Benatię do opuszczenia placu gry, zastępuje go Jerome Boateng.

36'
Jak na razie Bayern nie zachwyca, daleki jest od swej perfekcji, do której nas przyzwyczaił.

34'
Kolejny lob w wykonaniu Alonso za linię defensorów Freiburga udany, tym razem błąd w przyjęciu popełnia Robben, niwecząc trud kolegi z zespołu.

32'
Klaus to zdecydowanie najlepiej dysponowany zawodnik Freiburga w dzisiejszym spotkaniu. Ładnie minął Dante, który uciekł się do faulu ok 30 metrów od bramki Neuera.

27'
Po nieudanie rozegranym rzucie wolnym, na desperacki strzał z dalszej odległości decyduje się Alonso, jednak piłka ląduje w rękawicach bramkarza.

25'
Cóż za podanie! Piękny, kilkudziesięciometrowy cross od Alonso do niepilnowanego Goetzego, ten chyba zlekceważył nieco golkipera gości, strzelił zbyt słabo, w efekcie Burki poradził sobie z tą próbą!

22'
Aaach, było blisko prowadzenia Bayernu! Bernat wrzuca w pole karne, mija się z piłką Lewandowski, otrzymuje ją Muller i po szybkim obrocie decyduje się na strzał lewą nogą. Minimalnie obok słupka!

19'
Wspaniały rajd Ribery'ego, który dośrodkował w pole karne, jednak zamykający akcję Muller nie był w stanie zmieścić futbolówki w siatce.

16'
Efektowna akcja dwójkowa Robben-Ribery, jednak w momencie wykonywania kluczowego podania Francuz się pogubił i nieco skiksował.

14'
Mogło być niespodziewanie 1-0 dla Freiburga, znakomite podanie otrzymał Hoefler, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem!

13'
Benatia otrzymuje żółty kartonik za faul na pomocniku gości, Klausie.

13'
Mierzone dośrodkowanie Mullera z prawej flanki na okolice jedenastego metra, gdzie czekał Lewandowski. Strzał głową napastnika jednak wysoko ponad bramką Burkiego.

11'
Dużo dziś obserwujemy rzutów rożnych wykonywanych przez Xabiego Alonso, jednak albo brakuje precyzji w wykonaniu, albo determinacji napastników. Dalej czekamy na jakikolwiek zwrot akcji.

7'
I mamy odpowiedz Freiburga, akcja lewym skrzydłem Klausa, jednak nie było w polu karnym Bayernu zbyt wielu jego towarzyszy mogących przeciąć piłkę.

6'
Ładnie dziś wygląda współpraca między Ribery a Lewandowskim, kolejne dokładne podania do Polaka, ten w tempo do Thomasa Mullera ale piłka ostatecznie pada łupem bramkarza gości.

5'
Freiburg głęboko zepchnięty do defensywy przez długo utrzymujących się przy piłce gospodarzy.

1'
Już w pierwszej akcji było groznie pod bramką Freiburga za sprawą dośrodkowania Ribery'ego. Lewandowski jednak uprzedzony przez Torrejona. Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia ze strony Bayernu.

1'
Zaczyna Bayern!

0'
Fanów niecodziennych boiskowych wydarzeń z pewnością ciekawi, czego dokona dzisiaj Manuel Neuer, znany z ekwilibrystycznych zagrań.

0'
Rozjemcą dzisiejszej potyczki będzie pan Jochen Drees.

0'
Dzisiejsi zmiennicy w drużynie Freiburga: Mielitz, Julien, Schahin, Mitrovic, Mujdza, Guede, Kerk

0'
Rezerwowi Bayernu: Reina, Shaqiri, Gaudino, Boateng, Rode, Schweinsteiger, Hojbjerg.

0'
Ciekawostką niewątpliwie jest fakt, iż po raz pierwszy od świeżo wyleczonej kontuzji, na ławce rezerwowych Bayernu zasiądzie Pepe Reina!

0'
Robert Lewandowski wybiegnie w pierwszej jedenastce Bayernu. Liczymy, że na tle słabego rywala powiększy swój dotychczasowy dorobek bramkowy.

0'
Witamy Państwa pochmurnego, wtorkowego wieczoru. Przed nami starcie bezprecedensowego lidera Bundesligi, Bayernu Monachium z zajmującą obecnie 15 miejsce w tabeli drużyną Freiburga. Miejmy nadzieję na ciekawy i trzymający w napięciu mecz, choć ostatni bezbramkowy remis drużyny gości nie zapowiada nam fajerwerków w tym meczu. Chyba, że ze strony Bayernu.

0'
Początek meczu o godzinie 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Freiburg, to zapraszamy do śledzenia meczu online