Cruz Aluz - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Cruz Aluz
0 : 4

Corona - Pinto, Dominiguez, Rodriguez, Flores - Gimenez(64' Fabian) , Torrado, Formica, Rojas(75' Valadez) , Bernardello - Pavone(65' Barrera)
Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos(64' Varane), Marcelo - Illarramendi, Kroos(73' Khedira), Isco(75' Jese), Bale, Ronaldo - Benzema

Mecze na żywo: Cruz Aluz - Real Madryt

90+2'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'
Wynik spotkania jak najbardziej sprawiedliwy, "Królewscy" zdominowali rywala nie pozwalając mu dziś zaistnieć. Cała jedenastka Realu dzisiaj zagrała kapitalnie, gospodarze mogli strzelić gola kontaktowego z karnego, który mógł pobudzić Cruz Azul do agresywniejszej gry. W tym momencie podopiecznym Ancelottiego nie pozostaje nic innego jak tylko wyczekiwać swojego przeciwnika z którym zmierzą się w finale.

90+1'
Jese nieźle szarżuje lewą stroną, udaje mu się zejść do środka i oddać strzał, lecz futbolówka po tej próbie opuszcza plac gry.

90'
Arbiter dolicza do drugiej połowy 2 minuty.

89'
Cristiano Ronaldo postanowił zaskoczyć bramkarza kąśliwym uderzeniem z 30 metrów, jednak dobrze na posterunku Corona, który paruje piłkę przed siebie.

85'
Barrera centruje z prawej flanki centruje w kierunku Valadeza, snajperowi udaje się oddać strzał głową z trudnej pozycji, lecz futbolówka po tym zagraniu ląduje poza bramką.

83'
Jese dobrze dośrodkowuje w pole karne gospodarzy, tam dobrze ustawia się Khedira i oddaje strzał głową na bramkę, piłka po jego zagraniu odbija się od prawego słupka.

81'
42 % - 58 % w statystyce posiadania piłki.

79'
Formica próbował zaskoczyć Casillasa z daleka, lecz piłka ląduje w rękawicach kapitana gości.

77'
Flores wygrywa pojedynek główkowy i udaje się mu strzelić na bramkę, ale piłka zagrana za wysoko.

75'
Rojas schodzi, zmienia go Valadez.

75'
Za strzelca ostatniej bramki na murawę wchodzi Jese.

73'
Khedira zmienia zmęczonego Kroosa.

72'
0-4
Dobra kontrola piłki przez CR7, pomocnik zauważa na 16 metrze Isco, który dostaje piłkę, po czym mija dwóch rywali na małym obszarze pola i oddaje płaskie uderzenie w prawy dolny róg bramki Corony. Bramkarz bez szans.

70'
Bernadello postanowił sprawdzić czujność Casillasa strzałem z prawego skrzydła, ale bez zarzutu piłkę paruje na bok doświadczony bramkarz.

69'
Bale efektownie górnym zagraniem uruchamia Benzemę, jednak francuzowi nie udaje się oddać uderzenia.

68'
Bale bardzo niecelnie z rzutu wolnego, futbolówka ląduje na trybunach po tej próbie.

66'
Barrera bardzo dobrym strzałem z dystansu mógł pokonać Casillasa, ale jego zagranie odbija się od słupka i wychodzi na aut.

65'
Pavone schodzi, zastępuje go Barrera.

64'
Varane zmienia na placu gry Ramosa.
Fabian zastępuje Gimeneza.

63'
Ekwilibrystyka ze strony Realu rządzi w ostatnich minutach, tym razem CR7 próbował zaskoczyć Coronę bardzo efektownym zagraniem z piętki, lepszy w tym pojedynku bramkarz.

61'
Ronaldo pięknie centruje w kierunku Bale'a, ten oddaje uderzenie z główki, ale zagranie trafia w same ręce bramkarza.

58'
Efektowna próba przewrotki CR7, lecz portugalski gwiazdor nie trafia w piłkę.

57'
Benzema zagrywa prostopadłą piłkę do Bale'a, ten zostaje poturbowany przez Dominigueza, lecz sędzia niewzruszony każe rozpocząć grę Realowi od narożnika boiska.

55'
Ronaldo fenomenalnie wypuszcza w uliczkę Bale'a, pomocnik pokonuje bramkarza efektowną podcinką, ale wcześnie odgwizdany zostaje spalony.

52'
Kroos centruje po raz kolejny z wolnego, ale bardzo dobrze z tym zagrożeniem radzą sobie defensorzy gospodarzy.

49'
Benzema dobrze zagrywa na obieg do Ronaldo, portugalczyk rozgląda się i dośrodkowuje do wchodzącego z głębi Bale'a, a ten strzałem z główki pokonuje bezradnego Coronę.

48'
Marcelo próbuje wykonać "ruletę", jednak zostaje zaatakowany wślizgiem przez Torrado.

47'
Gospodarze biorą się do zdobycia gola kontaktowego, ale bardzo dobrze pracuje blok defensywny "Królewskich".

46'
Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w przerwie spotkania.

45'
II połowa meczu rozpoczęta.

45+1'
Koniec pierwszej części spotkania.

45'
1 minuta doliczona do czasu gry pierwszej połowy.

45'
Dobra próba prostopadłego zagrania Benzemy do Ronaldo, ale piłka posłana troszeczkę za mocno.

43'
CR7 oddaje bardzo ładny strzał z rzutu wolnego, uderzenie z 28 metrów mija minimalnie bramkę.

40'
Casillas broni jedenastkę Torrado !!

39'
Karny dla Cruz Azul !!
Ramos fauluje Pavone, za ten czyn ukarany zostaje żółtą kartką.

36'
0-2
Co za rajd Carvajala, boczny obrońca mija trzech rywali na prawym skrzydle, po czym zagrywa górną piłkę do wchodzącego z głębi pola Benzemy, a francuz już z najbliższej odległości płaskim strzałem podwyższa wynik.

33'
Marcelo jakimś cudem udaje się uratować piłkę przed opuszczeniem boiska po podaniu Isco, obrońca dośrodkowuje w pole karne, ale jego centrę bez problemu łapie Corona.

29'
Ronaldo dobrze zagrywa długą piłkę na lewą stronę do Isco, ten bez namysłu wystawia futbolówkę ustawionemu na 16 metrze Benzemie, a uderzenie napastnika kapitalnie na aut paruje Corona.

27'
Doskonała akcja gospodarzy skończona strzałem Rojasa z 12 metrów, na szczęście dla Casillasa jego koledzy z obrony skutecznie blokują strzał pomocnika, w wyniku czego piłka opuszcza plac gry.

25'
Kross perfekcyjnie zagrywa długą piłkę do Carvajala, ten podaje do Benzemy, francuz próbuje przedrzeć się przez linię defensywną, niestety zostaje zatrzymany. Real zacznie od narożnika boiska.

22'
Gospodarze próbują wyrównać, co rusz operują krótkimi podaniami.

20'
Marcelo zagrywa zawiesinę w kierunku Cristiano Ronaldo, lecz w ostatnim momencie piłkę przechwytuje Corona.

18'
Dominiguez przedłuża wrzutkę z wolnego do swoich kolegów ustawionych przed bramką Casillasa, niestety dla niego nikt do tego zagrania nie dociera.

17'
Kroos powstrzymuje faulem Gimeneza.

14'
Mamy pierwszą bramkę dla Realu !
Toni Kroos doskonale dośrodkowuje z wolnego w pole karne Cruz Azul, do piłki wychodzi Corona, ale bramkarz zostaje uprzedzony przez Ramosa, który pakuje futbolówkę do pustej bramki.

11'
Benzema oddaje świetne uderzenie na bramkę Corony, piłka po jego zagraniu mija nieznacznie prawy słupek.

9'
Rojas kapitalnie szarżuje prawą stroną, decyduje się w pewnym momencie dośrodkować do ustawionego w obrębie pola bramkarza Pavone, ale podanie przerywa Casillas.

9'
Bernadello zatrzymany, będzie korner dla Cruz Azul.

7'
Dobry drybling Benzemy, snajper mija dwóch rywali, już bierze zamach do uderzenia z 10 metrów, lecz w ostatniej chwili piłkę wybija Flores Zuñiga.

5'
Isco zbyt głęboko zagrywa w pole karne z rzutu wolnego, bez problemu futbolówkę wychwytuje Corona.

4'
Jimenez nieźle dośrodkowuje z wolnego na głowę Dominigueza, ale strzał stopera mija bramkę.

3'
Piękny cross Ramosa do Carvajala, obrońca świetnie centruje w pole karne, gdzie doskonale ustawiony jest Benzema, ten główką zgrywa do Ronaldo, który z kilku metrów uderza w Coronę. Jak to mogło nie wpaść ?

1'
Kroos faulowany w środkowej strefie boiska przez Pavone.

0'
Rozpoczynamy mecz !

0'
Cruz Azul pokonało w ćwierćfinale KMŚ Sydney Wanderess 3-1(do rozstrzygnięcia wyniku potrzebna była dogrywka).

0'
Zawody poprowadzi Enrique Osses z Chile.

0'
Dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym oficjalnym starciem w historii obu ekip.

0'
Ławka rezerwowa Realu Madryt : Navas, Pacheco, Arbeloa, Coentrao, Hernandez, Jese, Khedira, Medran, Nacho, J.Rodriguez, Varane

0'
Ławka rezerwowa Cruz Aluz : Allison, Anibal, Baez, Barrera, Castro, Chavez, Fabian, Gutierez, Loeschbor, Torres, Valadez, Vela

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Klubowych Mistrzostw Świata. Real Madryt zmierzy się z Cruz Aluz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cruz Aluz - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online