Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zawisza Bydgoszcz
0 : 3

83. Wojciech Kaczmarek - 11. Sebastian Ziajka, 13. Łukasz Skrzyński, 4. Andre Micael (46' Paweł Strąk), 3. Igor Lewczuk - 9. Jakub Wójcicki (65' Paweł Wojciechowski), 77. Sebastian Dudek, 14. Kamil Drygas, 6. Michał Masłowski, 22. Luis Carlos - 5. Bernardo Vasconcelos
12. Bartosz Kaniecki – 28. Chris Oualembo, 2. Rafał Janicki, 6. Jarosław Bieniuk, 3. Nikola Leković – 10. Przemysław Frankowski, 27. Paweł Dawidowicz, 13. Wojciech Zyska (27' Marcin Pietrowski), 14. Piotr Wiśniewski (88' Zaur Sadajew), 11. Maciej Makuszewski (76' Adam Pazio) – 8. Patryk Tuszyński

Mecze na żywo: Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk

90+3'
Koniec meczu! Lechia pokonała Zawiszę 3:0 po hat-tricku Patryka Tuszyńskiego. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy jutro na mecze Ligi Mistrzów.

90+2'
Spokojne ostatnie fragmenty gry.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Masłowski uderzał z dużej odległości z rzutu wolnego. Mocny strzał trafił w Dawidowicza, który teraz zwija się na murawie.

88'
Zmiana w Lechii. Za Wiśniewskiego wszedł Sadajew.

85'
Luis Carlos przedarł się przez dwóch obrońców, uderzył z pola karnego, ale kapitalnie interweniował Kaniecki.

83'
Świetna akcja Zawiszy. Masłowski znów świetnie zagrał do Drygasa, ten dośrodkował do Vasconceloso, którego strzał głową przeleciał nad poprzeczką.

83'
Zawisza ostatni raz na własnym stadionie przegrał 4 października z Koroną Kielce. Czy to efekt braku dopingu?

81'
W zeszłej rundzie Tuszyński grywał niewiele. Teraz w dwóch meczach ma już pięć goli!

79'
Niesamowite. Lechia prowadzi 3:0 i Zawisza na kolanach! Tuszyński otrzymał piłkę przed polem karnym, długo zwlekał z oddaniem strzału, ale mimo to żaden z obrońców mu nie przeszkadzał. Ostatecznie napastnik Lechii oddał precyzyjny strzał i jest hat-trick na jego koncie.

78'
Kolejna akcja Zawiszy w której zabrakło precyzji i zrozumienia pod polem karnym.

76'
Zmiana w Lechii. Pazio zastąpił Makuszewskiego.

75'
Ładny strzał z powietrza Wiśniewskiego. Piłka przeleciała obok słupka.

74'
W ekipie gospodarzy aktywny jest Masłowski, ale to za mało.

72'
Sporo walki w środku pola.

70'
Z boiska wieje nudą...

67'
Po dośrodkowaniu Dudka na raty piłkę wybija Kaniecki.

65'
Zmiana w Zawiszy. Za Wójcickiego wszedł Wojciechowski.

64'
Wydaje się, że Zawisza nie będzie wstanie odmienić losów meczu.

60'
Wiśniewski zatańczył z piłką na linii pola karnego, wycofał do Tuszyńskiego, który uderzył bardzo niecelnie.

59'
Vasconcelos otrzymał dobre podanie od Masłowskiego, ale obrócił się w drugą stronę od bramki i zdołał już tylko oddać niecelny strzał.

58'
Wiśniewski dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale prosto w ręce Kaczmarka.

56'
Zawisza się nie poddał, ale obrona Lechii jest czujna i nie dopuszcza do zagrożenia.

55'
My już teraz serdecznie zapraszamy na jutrzejsze relacje LIVE z Ligi Mistrzów.

53'
Pietrowski ukarany żółtą kartką.

51'
Czy Zawisza powalczy choćby o remis?

49'
Świeny strzał Masłowskiego zza pola karnego, ale Kaniecki zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

46'
Ależ początek Lechii! 34 sekunda drugiej połowy i jest 2:0. Sytuację sam na sam z bramkarzem Zawiszy wykorzystał Tuszyński.

46'

46'
W przerwie jedna zmiana w Zawiszy. Strąk zastąpił Micaela.

45'
W doliczonym czasie gry Zawisza starał się doprowadzić do wyrównania, ale nie udało się stworzyć zagrożenia. Piłkarze udali się na przerwę.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

45'
Za próbę wymuszenia rzutu wolnego tuż przed polem karnym żółtą kartkę obejrzał Makuszewski.

43'
Strzał Makuszewskiego mija bramkę Zawiszy.

42'
Żółtą kartką ukarany Janicki.

41'
Świetny strzał z dystansu oddał Masłowski, Kaniecki odbił piłkę, która trafiła do Wójcickiego, ale jego strzał został zablokowany. Mógł być remis.

40'
Gdańszczanie mieli kilka stałych fragmentów gry, ale nie potrafili ich wykorzystać.

39'
Okres chwilowej przewagi Lechii.

37'
Miał Zawisza dwie sytuacje, ale to Lechia w dalszym ciągu prowadzi.

36'
Strzał Dudka z pola karnego został zablokowany.

36'
Ależ szansa dla Zawiszy. Po rzucie rożnym błąd popełnił bramkarz, piłka spadła na głowę Lewczuka, który uderzył głową na bramkę, ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

35'
Mało emocji w tym meczu.

32'
Z rzutu wolnego z bocznych rejonów pola karnego mocno piłkę wstrzelił Dudek, ale trafił w zawodnika swojego zespołu.

32'
Luis Carlos po indywiduaknej akcji wbiegł w pole karne, ale ostatecznie został powstrzymany. Chwilę później kolejna indywidualna akcja i tym razem powstrzymany został faulem. Żółtą kartką ukarany został Oualembo.

30'
Vasconcelos głową uderzył nad bramką.

29'
Żółtą kartką ukarany Wiśniewski. Oznacza to, że w następnym meczu nie zagra.

28'
Tuszyński padł po starciu z Drygasem, ale sędzia nie odgwizdał faulu.

27 '
Zmiana w Lechii. Boisko opuszcza utykający Zyska, a zastąpi go Pietrowski.

25'
To trzeci gol Tuszyńskiego w drugim meczu z rzędu.

25'
Gooool! Lechia wychodzi na prowadzenie! Z lewej strony pola karnego piłka trafiła do Zyski, który zgrał ją do środka, gdzie Tuszyński skierował ją do siatki.

22'
Zawisza stara się prowadzić grę, ale póki co nie może zaskoczyć defensywy Lechii.

19'
Zyska stracił piłkę i po szybkim rozegraniu w dobrej sytuacji znalazł się Wójcicki. Za długo składał się do strzału i został zablokowany.

16'
Piłka dośrodkowana w pole karne Zawiszy z lewej strony, ale żaden z piłkarzy gości nie zdołał do niej dość.

14'
Makuszewski wpadł w pole karne, ale wybiegł z piłką poza boisko.

11'
Zagranie z głębi pola do Wójcickiego, ale Kaniecki zdołał go uprzedzić.

8'
Ziajka uderzał z dystansu, ale bardzo lekko.

5'
Ładna akcja Zawiszy zakończona niecelnym strzałem Vasconcelosa.

4'
Po kolejnym rzucie rożnym piłkę wybijają obrońcy.

3'
Leković dośrodkowywał z rzutu rożnego, piłka przeleciała wysoko nad bramką, ale będzie jeszcze jeden korner.

3'
Spokojny początek meczu.

1'
Początek meczu. Mecz sędziuje Marcin Borski.

'
Przed meczem minuta ciszy.

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Na trybunach w Bydgoszczach bardzo niska frekwencja. Przypomnijmy, że najwierniejsi kibice mają konflikt z Radosławem Osuchem i postanowili bojkotować mecze.

'
W poprzedniej kolejce Zawisza Bydgoszcz wygrał z Cracovią 2:0, a Lechia Gdańsk przegrała z Pogonią Szczecin 2:3.

'
Ławka rezerwowych Lechii: 24. Mateusz Bąk, 5. Krzysztof Bąk, 26. Deleu, 17. Marcin Pietrowski, 9. Piotr Grzelczak, 32. Adam Pazio, 95. Zaur Sadajew

'
Ławka rezerwowych Zawiszy: 1. Andrzej Witan, 18. Damian Ciechanowski, 19. Vahan Gevorgyan, 7. Hermes, 2. Piotr Petasz, 15. Paweł Strąk, 20. Paweł Wojciechowski.

'
O godzinie 18:00 zapraszamy na transmisję z meczu Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online