Barcelona - Cordoba online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Cordoba
5 : 0

Bravo – Montoya, Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić('65 Xavi) , Busquets, Iniesta('76 Rafinha) – Pedro, Messi, Suárez
Carlos – Campabadal, Íñigo López('60 Pinillos), Pantić, Crespo – Cartabia, Luso('72 Rossi) , Deivid, Ekeng, Borja('76 Lopez) – Ghilas

Mecze na żywo: Barcelona - Cordoba

92'
Koniec spotkania,Barcelona pewnie pokonuje pewnie Cordobe 5-0.Ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relację.

91'
Po dośrodkowaniu piłkę w polu karnym piłkę przejmuje Messi,obraca się i strzela piątą bramkę !

91'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 5-0 Messi !

90'
Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania.

87'
Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywali.

85'
Faul pod polem karnym Barcelony,jednak słabe dośrodkowanie i Barcelona wybija piłkę.

84'
Piłka po rzucie rożnym spada na 14 metr gdzie stał Messi a ten mierzonym strzałem pod poprzeczkę strzela bramkę numer 4 !

83'
GOOOOOOOOOl 4-0 Messi !

82'
Suarez w dryblingu w polu karnym zostaje zablokowany i mamy rzut rożny.

80'
Z rzutu wolnego dośrodkował Xavi w pole karne a Piqué tam wbiegł i strzelił bramkę głową z bliskiej odległości.

80'
GOOOOOOOOOOL 3-0 ! ! Piqué

79'
Rzut wolny dla Barcelony pod polem karnym Cordoby.

78'
Pedro z szydła zagrywa płaską piłkę w pole bramkowe , jednak Suarez na wślizgu nie jest w stanie jej uderzyć.

76'
Zmiany:
Lopez->Borja

Rafinha->Iniesta

74'
Iniesta próbował zagrać prostopadła piłkę do Pedro, jednak Pantić świetnie przeczytał ten zamiar.

73'
Xavi oddaje strzał z 17 metrów , jednak Carlos łapie ten strzał.

72'
Zmiana:
Rossi->Luso

69'
Cartabia z rzutu wolnego posłał piłkę w pole karne , jednak to dośrodkowanie nie przynosi zamierzonego celu.

68'
Kolejny faul graczy Barcelony pod własnym polem karnym.

66'
Za faul w środkowej strefie boiska żółtą kartkę ogląda Busquets.

65'
Zmiana:
Xavi->Rakitić

64'
Cartabia strzela z rzutu wolnego , jednak trafia prosto w mur.

63'
Cartabia faulowany przed polem karnym Barcelony,okazja dla gości.

62'
Dobrze wślizgiem przed własnym polem karnym interweniuje Mascherano.

60'
Zmiana:
Pinillos->López

58'
Bramka na 2-0 !:

56'
Rakitić oddaje piekielną bombę z 20 metrów , po której piłka odbija się od słupka i opuszcza boisko.

55'
Za mocna piłka do Alby,od autu rozpocznie Cordoba.

54'
Iniesta podaje z środka pola do Pedro który w polu karnym wystawia piłkę Suarezowi,ten przyjmuje piłkę i strzela między nogami bramkarza

53'
GOOOOOOOOOOOL 2-0 Suarez ! ! !

51'
Rakitić stara się dograć prostopadle w pole karne , ale piłkę przejmuje obrońca.

49'
Messi zablokowany przy próbie strzału z dystansu.

47'
Krótko rozegrany stały fragmenty gry po czym Messi dośrodkowuje ,piłka ostatecznie w rękach Carlosa.

46'
Rozpoczynamy!

45'
Sędzia nic nie dolicza , a więc po pierwszej połowie Barcelona prowadzi 1-0.

45'
Alba zszedł z lewego skrzydła w pole karne,minął świetnie dwóch rywali po czym oddał strzał z bliskiej odległości jednak był to zbyt ostry kąt by pokonać Carlosa.

44'
Alba dośrodkowuje w pole karne jednak niedokładnie,następnie Iniesta jednak i tym razem obrońcy na posterunku.

42'
Centra w pole karne Barcelony , ale piłkę dobrze wychwytuje Bravo.

40'
Alba stara się zacentrować , jednak wypuścił sobie zbyt mocno piłkę i zrobił to już za linią końcową.

39'
Akcja Cordoby,Ghilas na lewo do Cartabi który pędzi z piłką i przed polem karnym strzela,lecz tylko w boczną siatkę.

38'
Suarez indywidualnie stara się przedrzeć w pole karnę lecz piłkę odbiera mu Crespo.

37'
Iniesta na jeden kontakt z Messim , dzięki czemu Argentyńczyk oddaje strzał lecz ofiarna obrona rywali blokuje ten strzał.

36'
Pedro na 18 metrze zamarkował strzał , dzięki czemu minął jednego z rywali i strzela z dystansu,groźny strzał minimalnie mija prawy słupek.

35'
Pedro piętką ogrywa na wolne pole do wchodzącego Iniesty,ten stara się wyłożyć piłkę koledze jednak zostaje zablokowany.

34'
Albo w polu karnym mija rywala po czym stara się zagrać do Messiego,jednak wybija obrońca.

33'
Kontra Cordoby,piłka zostaje zagrana na lewe skrzydło jednak jest ona zbyt mocna by mógł do niej dojść Garcia.

30'
Walka w środku pola , i przy piłce znów gospodarze.

27'
Montoya schodzi z piłką w pole karne i się przewraca , jednak nie ma mowy o rzucie karnym.

25'
Barcelona po zdobyciu bramki gra wolno nie stwarzając większego zagrożenia.

24'
Messi drybluje przed polem karnym,jednak rywale odbierają mu piłkę.

23'
Montoya zapędził się na prawym skrzydle przez co stracił piłkę.

20'
Alba pędzi piłką w lewym skrzydłem,po czym wycofuje piłkę do pola karnego gdzie jest Rakitić,który fatalnie strzela wysoko nad poprzeczką.

19'
Ghilas wyprowadził kontratak jednak będąc już w polu karnym strzela tylko w boczną siatkę.

15'
Strzał Suareza zostaje zablokwany.

13'
Barcelona oddała do tej pory 3 strzały.

12'
Z lewego skrzydła piłka zostaje zagrana do Suareza a ten strzela z powietrza , jednak obok bramki.

10'
Bramka na 1-0 !

9'
Piłka zostaje zagrana na prawe skrzydło do Suareza , jednak nie jest on w stanie opanować piłki,od bramki zaczyna Carlos.

7'
Strzał Iniesty któy oddaje strzał w polu karnym, jednak w sam środek i pewnie broni Carlos.

6'
Abla centruje z lewego skrzydła jednak piłkę wybija obrońca.

5'
Barcelona krótko wymienia podania na połowie rywali.

3'
Rakitić posłał górne podanie do wychodzącego na wolną pozycję Pedro który dopadł do piłki i już w drugiej minucie daje prowadzenie swojej drużynie!

2'
GOOOOOOOOOOl 1-0 Pedro!

1'
Rozpoczynamy !

0'
Sędzia: Antonio Miguel Mateu Lahoz

0'
Rezerwowi gości :
Saizar, Rossi, Fidel, López Silva, Abel, Florin, Pinillos

0'
Rezerwowi gospodarzy:
Stegen, Adriano, Mathieu, Xavi, Rafinha, Neymar, Munir

0'
Juz o 16 spotkanie zapraszamy na relacje z spotkania Barcelony vs Cordoba.Faworyt jest tylko jeden gospodarze,zobaczymy czy się to potwierdzi.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Cordoba, to zapraszamy do śledzenia meczu online