Werder Brema - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Werder Brema
Borussia Dortmund
2 : 1

Wolf - Garcia, Mulongoti, Galvez, Selassie - Januzovic(90+1' Makiadi), Bargfrede, Fritz, Bartels
(88' Husing) - Selke, Lorenzen(58' Kroos)
Langerak - Schmelzer, Hummels, Ginter, Piszczek(75' Błaszczykowski) - Kehl(45' Kagawa), Großkreutz, Gundogan, Kirch, Aubameyang - Immobile

Selke (3.)
Bartels (62.)
Hummels (69.)

Mecze na żywo: Werder Brema - Borussia Dortmund

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Gospodarze odnoszą upragnione zwycięstwo, dzięki tej wygranej Werder opuszcza strefę spadkową, z kolei goście znajdują się w bardzo trudnym położeniu.

90+3'
Selke wykłada piłkę Fritzowi na 11 metr, niestety doświadczony pomocnik posyła futbolówkę w trybuny.

90+1'
Makiadi za Januzovicia.

90'
3 minuty doliczone do drugiej części.

89'
Husing otrzymuje szansę na pokazanie swoich umiejętności, zmienia na boisku Bartelsa.

88'
Fritz genialnie zagrywa do Bartelsa na 12 metr, snajper efektowną podcinką trafia jednak w słupek.

86'
Na murawie leży Garcia, który ucierpiał w walce o piłkę.

85'
Langerak po raz kolejny dobrze czyta grę, tym razem uprzedza Selkiego.

83'
Schmelzer wrzuca w pole karne gospodarzy, gdzie dobrze jest ustawiony jest Gundogan, pomocnik efektownym strzałem głową próbuje zaskoczyć Wolfa, jego zagranie jednak trafia wprost w rękawice bramkarz.

80'
Błaszczykowski pada na murawie po jednym ze starć.

77'
Kagawa koszmarnie pudłuje z kilku metrów, była to chyba najlepsza szansa na wyrównanie.

75'
Polska zmiana. Za Łukasza Piszczka wchodzi na plac gry Błaszczykowski.

74'
Bartels zagrywa do Kroosa, ten nie zastanawiając się długo oddaje mocne uderzenie z dystansu, piłka poza bramką.

72'
Januzović jest faulowany przez Piszczka, przy okazji nabawił się jakiegoś urazu.

69'
Mamy gola kontaktowego !
Gundogan znakomicie centruje z rożnego, do piłki dociera Hummels, który szczupakiem zaskakuje bezradnego w tej sytuacji Wolfa.

67'
Bartels dobrze centruje w kierunku Selkiego, ale strzelec pierwszej bramki koszmarnie pudłuje posyłając futbolówkę obok bramki.

65'
Immobile stanął przed okazją na strzelenie gola kontaktowego, jednak jego uderzenie z lewego skrzydła broni dobrze Wolf.

62'
2-0
Selke doskonale przedziera się prawą stroną przy okazji ośmieszając Schmelzera, rozgląda się i dostrzega dobrze ustawionego Bartelsa, który płaskim strzałem z kilku metrów nie daje szans Langerakowi.

60'
5-6 w statystyce oddanych strzałów.

58'
Lorenzen schodzi, na jego miejsce na murawę wchodzi Kroos.

56'
Kagawa niecelnie strzela głową na bramkę Wolfa.

55'
Aubameyang schodzi z prawego skrzydła do środka i decyduje się na strzał z dystansu, lecz jego próba ląduje daleko od zamierzonego celu.

53'
Piszczek wrzuca futbolówkę w pole karne, gdzie ustawiony jest Aubameyang, gabończyk upada, jednak sędzia jest niewzruszony.

51'
Immobile zagrywa na obieg do Piszczka, polak natychmiastowo dośrodkowuje, piłka po jego zagraniu odbija się od gracza Werderu i ląduje poza bramką.Będzie korner dla gości.

50'
Gundogan centruje w pole karne z wolnego, jednak piłkę wybija najlepiej ustawiony Garcia.

48'
Piszczek sprytnie podaje do Aubameyanga, gabończyk wykorzystuje swoją szybkość i mija oborńcę, niestety dla niego do piłki szybciej dociera Wolf, który wyłapuje zagranie.

46'
Schmelzer dośrodkowuje w kierunku Aubameyanga, ale jego zagranie zostaje wybite główką przez Galveza.

45'
Rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania.
Kagawa zastępuje na boisku Kehla.

45'
Koniec I połowy spotkania.

44'
Kirch oddaje celny strzał z 25 metrów, jednak jego zagranie trafia wprost w rękawice Wolfa.

42'
Lorenzen otrzymuje kapitalne prostopadłe podanie od Selke, ten pierwszy staje przed dobrą szansą, ale przegrywa walkę o piłkę z Langerakiem, który fenomenalnie przeczytał grę i wybija poza swoje pole karne.

39'
Kehl próbował zaangażować do ataku Schmelzera posyłając mu długie zagranie, lecz obrońca w walce o piłkę fauluje swojego rywala.

36'
43% - 57% w statystyce posiadania piłki.

34'
Immobile szarżuje na prawej stronie, wdaje się w drybling z kilkoma rywalami, piłka zostaje wybita na rożny.

32'
Schmelzer decyduje się na zaskoczenie Wolfa uderzeniem z lewego skrzydła, jednak zagranie obrońcy trafia w trybuny.

29'
Gundogan posyła crossową piłkę do Piszczka, niestety dla Bvb zagranie jest mocno niecelne, w wyniku czego piłka ląduje na aucie.

25'
Lorenzen z dużą szybkością mija dwóch rywali, jest już w polu karnym i decyduje się na płaski strzał, ale jego próba mija znacznie bramkę.

22'
Selke otrzymuje dobrą crossową piłkę od Selassie, szybko podaje w pole karne, niestety dla niego najlepiej ustawiony w polu karnym jest Schmelzer, który mocno wybija futbolówkę.

19'
Schmelzer otrzymuje celne podanie od Gundogana, rozgląda się do kogo ma zagrać, centruje w kierunku Immobile, ale jego dośrodkowanie mocno nieudane, piłkę przejmują gospodarze.

17'
Kirch walcząc o futbolówkę przed polem karnym gości fauluje Bargfrede'a.

14'
Januzoviciowi udaje się opanować mocne zagranie, bez wahania wystawia piłkę na 14 metr do Selke, jednak Dortmund nieźle blokuje uderzenie snajpera.

13'
Garcia wślizgiem wybija piłkę na rożny. Będzie możliwość do stworzenia zagrożenia.

10'
Nieporozumienie na linii Mulongoti - Wolf mogło przynieść Werderowi przykre konsekwencje, na szczęście dla gospodarzy żaden z piłkarzy Bvb nie dociera do piłki piąstkowanej przed siebie przez bramkarza.

8'
Gundogan próbuje się przedrzeć do 16- tki gospodarzy, ale pomocnik zostaje zatrzymany zgodnie z przepisami.

5'
Gospodarze dążą do podwyższenia wyniku, Januzović płasko dośrodkowuje z rożnego w kierunku Lorenzena, niestety jego strzał zostaje zblokowany.

3'
1-0
Zelke wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.Kapitalne prostopadłe zagranie od Garcii dostaje Selke, a snajper efektownym lobem pokonuje Langeraka z kilkunastu metrów.

3'
Schmelzer fauluje rozpędzonego Fritza.

1'
Garcia próbuje się przedrzeć lewą stroną, ale obrońcę dobrze blokuje Ginter.

0'
Zaczynamy

0'
Werder przy ewentualnej wygranej może awansować na 14 lokatę.

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Manuel Grafe.

0'
Ławka rezerwowa Borussii Dortmund : Weidenfeller, Błaszczykowski, Durm, Hornschuh, Jojić, Kagawa, Sahin

0'
Ławka rezerwowa Werderu Brema : Strebinger, Aycicek, Busch, Hajrović, Husing, Kroos, Makiadi

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Werder Brema - Borussia Dortmund. Początek o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Werder Brema - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online