Real Madryt - San Lorenzo online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
San Lorenzo
2 : 0

Casillas - Sergio Ramos (89' Varane), Pepe, Marcelo (44' Coentrao), Carvajal (73' Arbeloa) – Bale, Kroos, Rodriguez, Isco – Ronaldo, Benzema
Torrico – Yepes (61' Cetto), Kannemann, E. Mas - Mercier, Buffarini, Kalinski, Barrientos, Ortigoza - Cauteruccio (69' Matos), Veron (57' Romagnoli)

Mecze na żywo: Real Madryt - San Lorenzo

90+2'
Koniec meczu. Real zdobywa Klubowe Mistrzostwo Świata.

90'
Ronaldo strzela głową po dośrodkowaniu Coentrao, ale bramkarz łapie piłkę.

89'
Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Sergio Ramos żegnany oklaskami. Na boisku pojawia się Varane.

88'
Buffarini strzela z 18 metrów minimalnie niecelnie.

87'
Nieco nonszalancji w drużynie Realu. Tracą piłkę na połowie przeciwnika. Kontra San Lorenzo i Casillas kolejny raz broni dobry strzał z dystansu Merciera.

85'
Żołtą kartką ukarany Kannemann.

84'
Świetny strzał Kalinskiego zza pola karnego. Casillas jeszcze lepiej broni.

82'
Dośrodkowanie w pole karne Realu. Pepe wybija głową. Barrientos przyjmuje piłkę ręką. Rzut wolny dla Realu.

80'
Kontratak Realu. Królewscy wychodzą trójką, ale podanie Benzemy niecelne.

79'
Isco fauluje rywala w środkowej strefie boiska.

77'
Dobra akcja Ronaldo. Klepka z Benzemą minimalnie nieudana.

75'
Kannemann fauluje Ronaldo na połowie Realu.

73'
Arbeloa wchodz za Carvajala.

73'
Ależ okazja! Bale wewnętrznym podbiciem dośrodkowuje. Benzema strzela minimalnie niecelnie.

70'
Real spokojnie broni się na własnej połowie. Sergio Ramos przecina podanie i jest faulowany przez Barrientosa.

69'
Cauteruccio opuszcza plac gry. Za niego wchodzi Matos.

68'
Real pod bramką przeciwników. Najpierw dośrodkowuje Coentrao - wybijają obrońcy, następnie Isco - za głęboko.

66'
Podanie na lewe skrzydło San Lorenzo. Mas strzela po ziemi z narożnika pola karnego. Casillas łapie piłkę.

65'
Bale wbiega w pole karne. Dośrodkowuje nieco za głęboko. Piłka po poprzeczce wychodzi na aut bramkowy.

64'
Buffarini dośrodkowuje w pole karne Realu. Obrońcy łatwo wybijają.

62'
Dośrodkowanie Coentrao minimalnie mija napastnika. Benzema przed polem karnym przechwytuje piłkę i strzela mocno. Kilka metrów od bramki.

61'
Zmiana w drużynie San Lorenzo. Cetto za Yepesa.

58'
Dośrodkowanie Kroosa z rzutu rożnego. Obrońcy wybijają, ale za krótko. Piłka wraca w pole karne do Sergio Ramosa. Hiszpan strzela mocno, ale trafia Garetha Bale'a.

57'
Zmiana w San Lorenzo. Romagnoli za Verona.

55'
Barrientos dośrodkowuje z rzutu wolnego. Obrońcy wybijają i Real wychodzi z kontrą. Atak przerywa Buffarini i otrzymuje żółtą kartkę.

53'
Ależ bomba! Kalinski z półwoleja z 17 metrów minimalnie nad bramką.

51'
2-0 dla Realu! Gareth Bale strzela niezbyt mocno, ale bramkarz przepuszcza piłkę. Asystował Isco.

49'
Rodriguez przechwytuje w środku. Dwójkowa akcja Benzemy i Ronaldo. Strzał Portugalczyka trafia w obrońcę.

47'
Dwa rzuty rożne dla San Lorenzo, ale bez zagrożenia dla bramki Realu.

46'
Rozpoczyna się druga połowa.

45+2'

45+1'
Ronaldo strzela z 18 metrów. Piłka trafia w rękę Kannemanna, ale sędzia nie odgwizduje rzutu karnego.

45'
Barrientos dośrodkowuje z rzutu wolnego spod linii środkowej. Kannemann strąca piłkę, ale nikt nie przejmuje. Rozpocznie Casillas.

44'
Dośrodkowanie Ronaldo z rzutu wolnego, ale bramkarz pewnie łapie piłkę.

44'
Zmiana w drużynie Realu. Coentrao wchodzi za kontuzjowanego Marcelo.

41'
W ataku San Lorenzo. Dośrodkowanie z prawej strony. Obrońca wybija głową. Piłka trafia do Barrientosa, który strzela natychmiast. Casillas łapie piłkę.

38'
W tej chwili posiadanie piłki 67% - 33% dla Realu Madryt.

37'
GOOOOOL dla Realu! Dośrodkowanie Kroosa na 5 metr, a Sergio Ramos głową kieruje piłkę do bramki.

36'
Szybka akcja Realu po przechwycie. Bale strzela z ostrego kąta. Bramkarz broni, rzut rożny.

35'
Real rozgrywa pod bramką San Lorenzo, ale nie może przedrzeć się przez zagęszczoną obronę.

33'
Bale próbuje dryblingu na prawym skrzydle. Obrońcy podwajają krycie i odbierają piłkę.

32'
Po kilku kolejnych wrzutach z autu Argentyńczycy w końcu oddają strzał na bramkę Realu. Bardzo niecelny.

31'
Obrońcy Realu wybijają. Rzut z autu dla San Lorenzo.

30'
Carvajal otrzymuje żółtą kartkę. Faulowany Mas. Okazja do dośrodkowania dla San Lorenzo.

29'
Marcelo dośrodkowuje za głęboko i bramkarz łapie piłkę.

28'
Ronaldo podaje do Benzemy. Ten przyjmuje i mocno strzela z 17 metrów. W sam środek bramki.

26'
Kalinski próbuje dośrodkowania, ale obrońcy wybijają.

22'
Kroos dośrodkowuje z rzutu wolnego. Wybijają obrońcy. Kontrę przerywa Sergio Ramos, który otrzymuje za to żółtą kartkę.

17'
Tym razem do bramki było około 25 metrów. Ronaldo trafia w dobrze ustawiony mur. Rzut rożny dla Realu.

16'
Szansa na kolejną groźną akcję dla Realu. Tym razem faulowany Bale. Żółta kartka dla Barrientosa.

12'
Ortigoza ukarany żółtą kartką za faul na Sergio Ramosie.

11'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Carvajala w pole karne. Od bramki wznowi bramkarz.

10'
Kolejna próba zdobywców Copa Libertadores, tym razem piłka wychodzi na aut bramkowy.

9'
San Lorenzo pierwszy raz pod bramką Realu, ale akcję zastopowali obrońcy.

7'
Długie podanie od obrońcy do Benzemy w pole karne. Podczas przyjęcia trochę za daleko wypuszcza sobie piłkę i bramkarz ją przechwytuje.

6'
Podanie na skrzydło do Carvajala. Hiszpan źle przyjmuje piłkę i fauluje obrońcę.

5'
Sam poszkodowany próbował wymierzyć sprawiedliwość strzelając bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka otarła się o mur i bramkarz nie miał problemów z jej złapaniem.

4'
Ronaldo faulowany 30 metrów od bramki.

1'
Pierwsza groźna akcja Królewskich. Kroos przejmuje piłkę 40 metrów od bramki, odddaje na lewo do Ronaldo. Portugalczyk dośrodkowuje po ziemi, ale Benzema nie sięga piłki.

1'
Rozpoczęli.

0'
Kibicem San Lorenzo jest papież Franciszek.

0'
Polskim akcentem tego meczu jest pomocnik San Lorenzo Enzo Kaliński, którego pradziadek pochodził z Polski.

0'
San Lorenzo po raz pierwszy stanie przed szansą zostania najlepszą drużyną klubową świata. Natomiast Real 3 krotnie sięgał po Puchar Interkontynentalny - w latach 1960, 1998 oraz 2002.

0'
Spotkanie odbędzie się na Stade de Marrakech, który może pomieścić 45.240 widzów.

0'
Skład San Lorenzo: Torrico – Yepes, Kannemann, E. Mas - Mercier, Buffarini, Kalinski, Barrientos, Ortigoza - Cauteruccio, Veron

0'
Skład Realu: Casillas - Sergio Ramos, Pepe, Marcelo, Carvajal – Bale, Kroos, Rodriguez, Isco – Ronaldo, Benzema

-'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Real Madryt - San Lorenzo. Początek o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - San Lorenzo, to zapraszamy do śledzenia meczu online