Chelsea Londyn - West Ham United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Chelsea Londyn - West Ham United

90+3'
Koniec meczu! Chelsea wygrywa 2:0 z West Ham United w Boxing Day! Za uwagę dziękuję Italianio.

90+3'
Akcja Fabregasa przy linii końcowej! Podaje do Ramireza jednak brazylijczyk nie trafia w piłkę na 5 metrze!

90+2'
Rożny West Hamu. Zamieszanie w polu karnym lecz w ostateczności piłkę wybija Courtois!

90'
3 minuty doliczone.

89'
Strzał Drogby zza pola karnego. Nad bramką.

87'
Amalfitano strzela z lini pola karnego! Słupek! Piłkę wybija Terry! Obrona Chelsea trochę się rozleniwiła teraz.

86'
Groźnie pod bramką Chelsea. Zagranie Songa w pole karne. Amalfitano strzela głową w długi róg bramki. Strzał jednak nie celny.

84'
Trzecia zmiana Chelsea. Ramirez za Wiliana.

80'
Zamiany w zespole Chelsea. Didier Drogba w miejsce Diego Costy oraz John Obi Mikel w miejsce Oscara.

79'
Strzał Amalfitano z linii pola karnego Chelsea. Piłka mija bramkę o kilka metrów.

78'
Chelsea w dalszym ciągu dominuje na boisku.

73'
Trzecia zmiana w zespole West Ham. W miejsce Downinga Amalfitano.

71'
Chelsea próbuje kombinacyjnych akcji na połowie West Hamu.

70'
Rożny dla West Ham.

68'
Strzał Fabregasa zza pola karnego! Mija lewy słupek bramki.

67'
Rożny dla Chelsea! Zamieszanie w polu karnym i obrońcy wybijają piłkę! Chelsea w uderzeniu na bramkę Adriana.

66'
Strzał Oscara z rzutu wolnego na odległości 30 metrów! Fantastycznie po raz kolejny broni Adrian!

64'
Dobra akcja The Blues. Dośrodkowanie Ivanovicia w pole karne, piłka mija wszystkich obrońców i trafia na lewą nogę Diego Costy! Strzał Hiszpana bardzo niecelny.

61'
Matić odbiera piłkę w środku pola, Hazard podaje szybko do Diego Costy! Hiszpan zwodem gubi dwóch obrońców West Ham i strzałem lewą nogą pakuje piłkę do siatki przy dalszym słupku bramki!

61'
DIEGO COSTA!!!!!!!!!

58'
Podwójna zmiana w zespole West Ham. Sakho i Song meldują się na murawie w miejsce Carolla oraz Noble.

57'
Mecz dosyć wyrównany. Oba zespoły starają się stworzyć dogodną sytuację.

51'
Szybki atak Chelsea! Podanie na wolne pole do Hazarda! Belg mija jednego z zawodników West Ham i strzela ale prosto w bramkarza gości.

48'
Drugi rzut rożny dla West Ham w drugiej połowie.

46'

45'
Zawodnicy już gotowi do gry! Chelsea od środka i zaczynamy drugą połowę.

45+1'

45'
1 minuta doliczona.

44'
West Ham zamknięty przed swoim polem karnym.

42'
Kombinacyjna akcja Chelsea. Dośrodkowanie Ivanovicia z prawej strony trafia do Costy. Strzał Hiszpana z 11 metrów nad bramką.

38'
Indywidualna akcja Costy i mamy rzut rożny dla The Blues.

33'
Strzał Maticia z 25 metrów fantastycznie broni Adrian! Piłka zmierzała do siatki tuż przy lewym słupku bramki!

32'
Cresswell ukarany żółtą kartką.

31'
Dośrodkowanie Fabregasa z rzutu rożnego! Piłkę strąca na 5 metrze Diego Costa. Futbolówka trafia pod nogi Terrego i Anglik z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

31'
TERRRY!!!!

29'
Szybka akcja Chelsea środkiem pola! Strzał Wiliana z lini 16 metra broni Adrian!

28'
Strzał Fabregasa z rzutu wolnego prosto w bramkarza.

27'
Żółta kartka dla Collisna!

25'
Wyrównane ostatnie minuty. Tempo spotkania odrobinkę spadło.

20'
Piłka trafia do Cahilla! Strzał z woleja wspaniale broni Adrian!

20'
Rożny dla Chelsea.

17'

15'
Chelsea usiłuje skonstruować dobrą akcję. Wciąż brakuje jednak ostatniego podania któregoś z zawodników The Blues.

13'
Hazard próbuje przedrzeć się w pole karne, na linii 16 metra zostaje zatrzymany lecz piłka przechodzi dalej, gwizdek sędziego milczy.

9'
Chelsea zamknęła West Ham w ich polu karnym. Strzał po dośrodkowaniu Terrego Cahill przenosi nad bramką.

7'
Chelsea dominuje na boisku. Goście nie mogą wyjść z własnej połowy.

4'
Doskonała szansa Chelsea! Dośrodkowanie Wiliana z prawej strony, jeden z zawodników przepuszcza piłkę która trafia do Oscara. Strzał Brazylijczyka nad bramką!

1'
Hazard leży na murawie. Potrzebuje pomocy medycznej, ale wydaje się że młody Belg wróci na murawę.

0'
Zawodnicy już gotowi do gry. West Ham od środka. Zaczynamy!

*'
Zawodnicy już wchodzą na murawę. Za chwilę początek spotkania.

*'
Witam na relacji z Pierwszego meczu Boxing Day Ligi Angielskiej pomiędzy Chelsea Londyn a West Ham United. Mecz zapowiada się pasjonująco nie tylko ze względu na derby Londynu, ale także mecz na szczycie tabeli Premier League. Na relacje zaprasza Italianio.

0'

Relacja LIVE z meczu Chelsea Londyn - West Ham United

Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu Chelsea - WHU. Początek o godzinie 13:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea Londyn - West Ham United, to zapraszamy do śledzenia meczu online