Arsenal Londyn - QPR online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
QPR
2 : 1

Szczęsny – Debuchy, Mertesacker, Monreal, Gibbs – Flamini, Rosicky('84 Chambers) – Cazorla , Sanchez, Welbeck('88 Coquelin) – Giroud
Green – Isla, Onuoha, Ferdinand, Caulker, Traore('62 Hoilett) – Mutch('71 Zamora), Henry('62 Fer), Kranjcar – Austin, Vargas

Mecze na żywo: Arsenal Londyn - QPR

94'
Koniec meczu, ostatecznie Arsenal zdobywa cenne 3 pkt,a QPR pozostaje po raz kolejny bez pkt w delegacjach.A ja dziękuję i zapraszam na nasze kolejne relacje

92'
Faulowany w polu karnym Zamora jednak sędzie nie odgwizduje kolejnego karnego !

92'
Swoje strzały oddają Hoilett,Vargas.

91'
Kotłuje się pod polem karnym Arsenalu!

90'
Sędzia dolicza 4 minuty.

89'
Strzał Hoiletta odbija się od rywala i wychodzi na rzut rożny.

88'
Zmiana:
Coquelin -> Welbeck

88'
Kranjcar wypracował sobie pozycję do oddania strzału jednak był on bardzo niecelny.

86'
Hoilett w polu karnym ograł jednego rywala ale jego dośrodkowanie było już zbyt mocne.

83'
Zmiana:
Chambers-> Rosicky

82'
Ostatnie minuty spotkania,QPR może jeszcze sprawić niespodziankę i uratować 1 pkt.

81'
Hoilett schodzi do środka pola karnego i znów się przewraca,jednak tym razem nie ma rzutu karnego.

79'
Austin strzela w sam środek i mamy 2-1!

78'
Rzut karny dla QPR, faulowany Hoilett!

75'
Zamora w polu karnym strzela ale jego strzał zostaje zablokowany.

74'
Sanchez wykłada piłkę Welbeckowi ten strzela w środek bramki i broni Green.

72'
Sanchez oddaje strzał z 15 metrów,piłka przelatuje nad bramką.

71'
Cazorla strzela z rzutu wolnego,piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką.

70'
Żółta kartka dla Hoiletta za faul przed polem karnym.

70'
Z pola karnego strzle Isla,jednak przypominało to bardziej podanie niż strzał.

68'
Bramka na 2-0

66'
Sanchez pociągnął akcję Arsenalu dobre 40 metrów po czym podał w pole karne do Rosickiego,a ten dobrym płaskim strzałem podwyższa wynik.

65'
GOOOOOOOOOOOL 2-0 Rosicky !

62'
Sanchez schodzi do środka i strzela z 15 metrów jednak piłka przelatuje obok słupka.

60'
Mutch z skrzydła płasko zagrywa w pole karne a piłkę łapie Szczęsny.

59'
Gibbs otrzymał podanie na lewym skrzydle,popędził z piłkę i starał się wycofać piłkę w pole karne lecz piłka nie trafia do żadnego z jego kolegów.

57'
Traore w polu karnym fatalnie strzela,wysoko nad bramką.

54'
Kolejna kartka,tym razem żółta dla Mutcha.

53'
Czerwona kartka dla Giroud który nie zapanował nad nerwami i głową uderzył Onuohe

52'
Spokojny początek drugiej części.

49'
Debuchy mocno po ziemi zagrywa w pole bramkowe rywali,jednak nikt nie przecina tego podania.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę!

45'
Koniec I połowy po której Arsenal prowadzi 1-0 , choć miał dużo okazji by prowadzić więcej

44'
Sędzia dolicza 1 minutę.

42'
Austin strzela z dystansu,piłka odbija się od obrońcy i wychodzi do rzut rożny.

41'
Bramka na 1-0

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - QPR, to zapraszamy do śledzenia meczu online